Astrolozi tvrde da je ovo najbolji horoskopski znak: Da li ste to baš vi?

Uopste ne razumem zasto o ovome treba da se pise...:aha:
Svako ko je upoznao vagu...zna i oseca to...
Cim udjemo u prostoriju sljokice zvezdane prasine zablistaju povrsinu...treptaji aure prodiru u dnk prisutnih nepovratno...
Toplina prozima srecnike koji se tu zadese izgubljeni u oblaku carolije nase...
:malav:
srce mi je zadrhtalo samo na opis
 
srce mi je zadrhtalo samo na opis
Jel da?:zper:
Kazem ja...taj drhtaj..to je kao nezno golicanje duse, sustine tvoje biti zarobljeno o blazenstvu tople vatre koja te nezno obavija i greje...vecno...
Ne izgara...ne unistava...vec stvara osecaj blazenstva u harmoniji toj...jos ne opevanoj...

:malav:
 
Jel da?:zper:
Kazem ja...taj drhtaj..to je kao nezno golicanje duse, sustine tvoje biti zarobljeno o blazenstvu tople vatre koja te nezno obavija i greje...vecno...
Ne izgara...ne unistava...vec stvara osecaj blazenstva u harmoniji toj...jos ne opevanoj...

:malav:
Čak sam i ja uzdrhtala na ovaj opis vage :heart: Mislim da su shvatili da smo najbolje ;)
 
Vodolija je najbolji znak... Vi Vage ste blede kopije... senke od Vodolije...


.. mada isti vazduh apsorbujete...
U pitanju je Vaga.
Vage imaju sposobnost da impresioniraju ljude na prvom sastanku.
Nisam impresioniran.. uopće,.. mada nisam znao da ste toliki hvalisavci...

Najosetljiviji znak

To su Rakovi.. a ne vi.
Vage su poznate po tome da imaju "zlatno srce" i uvek su spremne da pomognu svima kojima je pomoć potrebna. Pripadnici ovog znaka brinu o svojim prijateljima i porodici.
savetima.. da pametuju i kad ne treba i kad možda nije trebalo...

One su optimistične

Bez obzira koliko bili uznemireni u nekim situacijama, uvek će zadržati optimističan stav i nadati se da će se sve rešiti brzo i uspešno.​

I bez njih... još brže... :mrgreen:

Upijaju znanje

Veoma su inteligentne i imaju neverovatnu sposobnost sticanja znanja. One lako upijaju nove informacije i znaju kako da ih koriste u pravo vreme.
A što je neverovatno.. pa eto i ja baš nešto ne poverovah...
Racionalno razmišljaju
Ljudi rođeni u ovom znaku vole da detaljno razmisle o svemu i donose racionalne odluke. Vole logično i racionalno da razmišljaju i uvek su korak ispred svog protivnika.
Za to prvo OK :tick: za korak ispred, daa, istoo, same se hvale ne čekaju na ostale...
Imaju diplomatske veštine

Vage izbegavaju bilo kakve sukobe i uvek će pokušati da reše probleme pronalaženjem brzih rešenja, istovremeno usrećujući obe strane. Ovo ih razlikuje od ostalih horoskopskih znakova

:tick: .. čekamo :D
 
Vodolija je najbolji znak... Vi Vage ste blede kopije... senke od Vodolije...


.. mada isti vazduh apsorbujete...

Nisam impresioniran.. uopće,.. mada nisam znao da ste toliki hvalisavci...

To su Rakovi.. a ne vi.

savetima.. da pametuju i kad ne treba i kad možda nije trebalo...

I bez njih... još brže... :mrgreen:

A što je neverovatno.. pa eto i ja baš nešto ne poverovah...

Za to prvo OK :tick: za korak ispred, daa, istoo, same se hvale ne čekaju na ostale...


:tick: .. čekamo :D
A koliko vaga si upoznao ili živeo sa nekom vagom? ;)
 
A koliko vaga si upoznao ili živeo sa nekom vagom? ;)
Naša pedagogica u školi je Vaga... Voleli smo se platonski,... dok mi se u život.. pod kožu, u srce i u glavu nije ulila jedna vodolija..
Iz tog ugla sam pisao .. ovde... A slažem se i sa Vagama i Vodolijama... Jednu sam na Krstarici mnogo voleo i još žalim za njom...
Ne pitaj me to je priča duga.. :kpozdrav:
Bolje da šešir nemam...
Ne pitaj me nikad više,. Zašto neven ne miriše..
 
Odlicne kao poslovni saradnici......Vrijedne,korektne,pravi drugari na poslu......
Ali cim se poslovna saradnja zavrsi ne zovu na kafu......Bas nijednom........
Evo, ja bih te pozvala i na kafu i na kolače i ručak, samo da znate, vage su baš gurmani, vole i da spreme dobru hranu a vole i da podele sa nekim... a i vage ne vole da se nameću, ako osete bar sitnicu nekog odbijanja, nikad neće navaljivati.
 
Evo, ja bih te pozvala i na kafu i na kolače i ručak, samo da znate, vage su baš gurmani, vole i da spreme dobru hranu a vole i da podele sa nekim... a i vage ne vole da se nameću, ako osete bar sitnicu nekog odbijanja, nikad neće navaljivati.
Ne volim da spremam hranu:confused:
Sa druge strane pronalazim se u postu Mizace.
Mogu biti ok sa 1000 ljudi Ali privatno volim da imam mali broj ljudi pored sebe. Veoma retko pustam nekoga u taj deo svog zivota a tu spada I kafenisanje.
 
Evo, ja bih te pozvala i na kafu i na kolače i ručak, samo da znate, vage su baš gurmani, vole i da spreme dobru hranu a vole i da podele sa nekim... a i vage ne vole da se nameću, ako osete bar sitnicu nekog odbijanja, nikad neće navaljivati.
Slagala sam se sa njom kao ni sa jednom kolegicom prije,gotovo da me uvrstila u prijatelja i privatno.Posle kad smo se vidjele skroz je ohladila......a ja ili sam ti prijateljica ili poznanica,nema treceg.......Ne otvaram se vise prema zenama tako lako.....Obavezno budem razocarana na kraju balade.....Muski drugovi su mi daleko gotivniji i iskreniji......Zena je zeni vuk.....
 

Back
Top