ASTRO SAVETI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo! evo mog prvog javljanja...svez sam u ovom forumisanju
interesuje me buducnost s jednom curom. Bilismo u vezi skoro 3god, prekinuli pred Novu god:( Zelim da se pomirimo i krenemo u zajednicki zivot...
neznam kako da ubacim moju i njenu natalnu kartu
ja 21.1.1981. u 20:25h Beograd
ona 20.10.1984. u 10:20h Kraljevo
Moje pitanje je da li ćemo se pomiriti, imamo li zajednicku buducnost?
hvala
 
Dobar dan,

Verujem da Vas vec zamara da odgovarate na razna pitanja i da za dzabe trosite svoje vreme ali ako imate vremena ja Vas molim za savet.

Rodjena sam 27.11.1985. u Beogradu u 1.15 posle ponoci u dugoj sam vezi sa deckom koji je rodjen 26.06.1980. volim ga ali puno se svadjamo, pre nedelju dana me je zaprosio a otprilike u isto vreme je poceo da me zove covek sa kojim sam bila davno koji je ozenjen , ne zivi ovde , ima troje dece (9.04.1977.) i da mi prica kako sam ja ljubav njegovog zivota...i ja sam njega mnogo volela ...Sada sam u uzasnom raspolozenju jer iako volim svog sadasnjeg partnera ne znam da li bi mogla da provedem zivot pored njega sto nema veze sa skorasnjim pozivima od bivseg vec zbog mnogo razlika u misljenju i cestih nesuglasica a i da budem iskrena jako se cudno osecam zbog bivseg za koga sam davno mislila da je coveg mog zivota a sada mi se non stop vrte pitanja po glavi bez obzira na situaciju jednog i drugog da li treba nesto ponovo da bude izmedju nas?

Unapred zahvalna
 
hello, tek ucim kako ovo funkcionise :confused:
imam zivotno vazno pitanje: :) rodjena sam 19.9.1978. bg u 7.30h a covek ciju ljubav zelim 16.10.1975. bg u 23.45h
zelim da znam da li je doslo vreme da se okrenem, odem, prestanem da se nadam da ce se ovo pretvoriti u ljubavnu vezu....
hvala u napred
 
Postovana Vesna,
Molim Vas za odgovor.Rodjena sam 5.5.67 u Beogradu, u 1 45.On je rodjen 3.12.53.u Beogradu u 16 25.U vezi samo od novembra.Dobila sam prsten, prica o braku.Molim Vas da mi kazete nasu zajednicku buducnost kao i da mi objasnite sledece uporedne aspekte: Konjukcija Venera-Jupiter,Venera sekstil-Pluton,Venera trigon Neptun, Mars konjukcija Mars, Merkur opozicija Saturn, Jupiter konjukcija Uran, Jupiter kvadrat Neptun, Saturn trigon Sunce, Uran sekstil Merkur, Uran sekstil Jupiter, Neptun konjukcija Merkur, Neptun konjukcija Venera, Neptun trigon Uran i Neptun kvadrat Pluton.
Mnogo vam hvala unapred.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top