ASTRO CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
URL=http://img504.imageshack.us/i/astrow2gw01thp645122040.gif/]
astrow2gw01thp645122040.gif
[/URL]
 
gledam iz karte, ne bih te zezao za takve stvari...merkur iz cetvrte u blizancima jedino moze da dodje do 9. a blizanci su USA...severni cvor tamo,znaci tamo treba,ali mesec na juznom,ne da,ne osecas da trebas a znas da bi trebalo da odes..tu samo mozes da gubis,Mars dispozitor u lava u sestoj,dobijas posao..moje misljenje..
A ispitujem da vidim jesam li na pravom putu
 
gledam iz karte, ne bih te zezao za takve stvari...merkur iz cetvrte u blizancima jedino moze da dodje do 9. a blizanci su USA...severni cvor tamo,znaci tamo treba,ali mesec na juznom,ne da,ne osecas da trebas a znas da bi trebalo da odes..tu samo mozes da gubis,Mars dispozitor u lava u sestoj,dobijas posao..moje misljenje..
A ispitujem da vidim jesam li na pravom putu

U pravu si :D :ok: ne znam tacno koji je grad,,...znam da cu da budem na oceanu :D
 
Super,eto imas priliku sad da odes,cini mi se kao da si uvek mislila da trebas da odes tamo,tj pripadas...ali da se bojis a sad ti je prilika pa je malo povuci potegni....nemoj da se drzis samo ovog misljenja,ima ovde puno boljih nek probaju...
:)
 
pa kad su ti bili Sunce i venera u 7. kuci a Mars u 5. trebao je biti neki muskarac,alo okreni se ti sada vise ka sebi i ka svojoj karijeri pusti ti to,tebi ce uci Mars u 7.za koji mesec...
 
A da pitam nesto Senka,sta mislite o asteroidu tj. hipotetickom telu Vulcan....dosta price o njemu,a meni pada izmedju asc-a i Marsa na Sirius pa sam se zainteresovao...da li su to samo izmisljotine,ili stvarno deluje kod nekog u praksi


Jedino znam da je je radio kao kovac, vrstan majstor svog zanata,
"radio" za bogove, tj. njima je pravio npr. luk i strele...
Bogovi su ga ozenili Venerom.
Ne znam da li je i on bio neki polu~bog,
i da li je imao dece se Venerom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top