ASTRO CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne razumem cemu ovakva reakcija???:shock::shock::shock:
Uopste nisam imala nameru da budem cinicna,to je sala koju ja stalno govorim za samu sebe kad me neko pita sto ne radim(kada sam bez posla),uopste nije bila kritika ili cinizam,zaista..

Dobro Emily2 Izvini!!
Drugacije sam protumacila tvoju poruku,.....

Izvini stvarno! Moja greska
 
Jeste, nego htela sam reci da u astrologiji stvari moras prvo proveriti iz vise uglova ( nesto kao sudoku) , ne bi li na tome nadovezivao dalje mogucnosti i ne mogucnosti koje horoskop nosi i jedna greska povlaci citav niz greskaka sa sobom, pa se posle mora ispravljati citavo tumacenje karaktera ili tranzita ( osobe, firme ili bilo koje druge stvari ). Odnosno sve pada u vodu, a prvobitna greskica je mala, a oslonili smo se na nju kao na jednu od cinjenica. Npr. ne uzmes u obzir dispozitora ( sto je da se razumemo velika greska) ili dispozitora od dispozitora i njihove aspekte i ne vidis da neka odlicno postavljena planeta u dobrim aspektima stoji tacno na izuzetno maleroznoj zvezdi nekretnici ( opet krupna greska pogotovu za nekog ko nije pocetnk ) ili arapskoj tacki koja ima suprotno znacenje od celog tumacenja i stvar pada u vodu. Zato se astrologija uci godinama i godinama polako, jer se napamet i na brzinu ne mogu nauciti sve cinjenice kojiko god da se trudis, jer je informacija,dezinformacija, potvrdjenih i onih ( koje ne piju vodu kod svakog ) teorija more.Mora se znati i mitologija koja je vezana za odredjenu zvezdu itd.... I upoznas poznate astrologe koji se vec 15- tak i vise god. bave time i dalje u stalno po seminarima sto kod nas, nego i po svetu i vecito u potrazi za nekom novom knjigom. Ucis ceo zivot i nikad ne naucis - onaj ko kaze da zna sve iz ove oblasti laze ko pas ili jos gore nije ni svestan svoje ne svesti.
 
Poslednja izmena:
VIP-SRECAN RODJENDAN !!!
n035.gif
n015.gif
k040.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top