Art Media (srednja umetnicka skola)

znači sranje teško
osim ako nisi snob u fazonu sanja marinković
koju to vrednost ima u odnosu na bilo koju gimnaziju ili neku školu društvenog profila?

A ti si upoznat sa radom Artimedije? :) tesko... Poseti sajt ministarstva prosvete i videces da novi obrazovni profili, koje skoluje ova ustanova, spadaju u ono sto ce u sve ostale skole stici tek nakon reforme skolstva ( koja ce biti...nekad), pa je samim tim ova skola ekskluzivna... Rezultati za prvih godinu ipo rada su dovoljan dokaz kvaliteta.... Ocigledno nisi u prilici da pohadjas ovu skolu (ili neko tvoj), pa ti je onda zgodnije da je pljujes :) Znas onu pricu o kiselom grozdju?
 
Ma raspad od "škole". Nemojte gubiti vreme i novac i zaluđivati vašu decu. Da, proizvod je lepo upakovan, sve sa mašnicom na vrhu, ali suština je da ekipa koja vodi ovu priču nema ni stručnost, ni kvalitet ni sposobnosti da zaista edukuje decu u ova tri profila što kao nude.
A ti Bole, nastavi da letiš, batali ovo zamlaćivanje na vreme.
 
Ma raspad od "škole". Nemojte gubiti vreme i novac i zaluđivati vašu decu. Da, proizvod je lepo upakovan, sve sa mašnicom na vrhu, ali suština je da ekipa koja vodi ovu priču nema ni stručnost, ni kvalitet ni sposobnosti da zaista edukuje decu u ova tri profila što kao nude.
A ti Bole, nastavi da letiš, batali ovo zamlaćivanje na vreme.

A vidim ti si se registrovao samo da bi ovde ovo napisao :) Znači imaš neki problem sa "Artimedia"-om... Nisi primljen?
 
'Ajmo sad ovako, za vas sto pohadjate tu skolicu:
Da li je akreditovana? Tj, da li posle toga mogu da se upisu drzavni fakulteti?
Da li se polaze prijemni, i koje su komponente prijemnog?
Ko predaje u skoli?
Koji smerovi postoje?
Koje zvanje imas kad je zavrsis?
 
'Ajmo sad ovako, za vas sto pohadjate tu skolicu:
Da li je akreditovana? Tj, da li posle toga mogu da se upisu drzavni fakulteti?
Da li se polaze prijemni, i koje su komponente prijemnog?
Ko predaje u skoli?
Koji smerovi postoje?
Koje zvanje imas kad je zavrsis?

Da, škola je akreditovana i mogu se upisati svi umetnički i neumetnički fakulteti ( i državni i privatni).
Polaže se prijemni, isti kao i u ostalim školama, plus provera umetničkog afiniteta.
U školi predaju profesori prirodnih i društvenih nauka, doktoranti glume i drugi.
Dramski, muzički i novinarski smer.
Novinar saradnik, saradnik u dramskoj umetnosti i saradnik u muzičkoj umetnosti.
:)
Sve to i više na www.artimedia.edu.rs
 
Srednja škola „ARTIMEDIA“ verifikovana je kao srednja škola za područje rada KULTURA, UMETNOST I JAVNO INFORMISANJE dobijanjem saglasnosti od strane Ministarstva prosvete Republike Srbije br. 022-05-0096-2009-03 od 11.01.2010 i registrovana rešenjem Trgovinskog suda u Beogradu br.1 Fi 50-10 od 09.02.2010. godine kao ustanova privatne svojine za obavljanje poslova opšteg srednjeg obrazovanja.

Nastavnim planom i programom srednje škole ARTIMEDIA, predviđena je edukacija za obrazovne profile:

saradnik u dramskoj umetnosti,
saradnik u muzičkoj umetnosti,
novinar saradnik.

Po završetku škole, učenik stiče pravo da konkuriše za upis na umetničke fakultete i neumetničke društvene fakultete, kao i više škole u Republici Srbiji.

Kalendar obrazovno-vaspitnog rada propisuje Ministarstvo prosvete Republike Srbije.
 
Mislim da je ipak u pitanju samo zavist ;) I hejterski pristup svemu, pa i ovoj školi :) U suštini je bitno da su učenici zadovoljni i da nema sumnje u kvalitet škole (rezultati pokazuju, nagrade sa takmičenja i sl.). Što se tiče cene i privatnok sektora obrazovanja, ne može se nikako reći da je skupa, a posebno ne u odnosu na kvalitet obrazovanja koji se dobija u uslove za rad u školi... Ali neko više voli da pljuje po nečemu pored čega nije ni prošao :super:
 
nastavi molim te da pises cime vam jos ispiraju mozak tamo, za te pare sam ocekivala nesto orginalnije od 'rezultati pokazuju, nagrade sa takmičenja i sl.' :lol: :lol: :lol:
A to da nije skupa, u pravu si, tu se slazemo. Jer ljudima ispranog mozga nista nije skupo ;) A i citavih 500 evra je jeftinija od Oxforda, jbga.
 
Mislim da je ipak u pitanju samo zavist ;) I hejterski pristup svemu, pa i ovoj školi :) U suštini je bitno da su učenici zadovoljni i da nema sumnje u kvalitet škole (rezultati pokazuju, nagrade sa takmičenja i sl.). Što se tiče cene i privatnok sektora obrazovanja, ne može se nikako reći da je skupa, a posebno ne u odnosu na kvalitet obrazovanja koji se dobija u uslove za rad u školi... Ali neko više voli da pljuje po nečemu pored čega nije ni prošao :super:

Kako ne, ja svaki dan prolazim pored tvoje skole kad idem na fax :mrgreen:
 
Mislim da nemaju predstavu,realno :lol:
Kod nas su sve privatne skole(osim one racunarske gimnazije,oni dobijaju dosta nagrada)prava sprdnja.Kod mn ima privatna ekonomska skola,u kojoj su oni koji su imali prosek 3,30,3.00 odjenom postali 5.00 :confused:

Uf, ovo nije tačno... Bar ne u ovoj školi... Za ostale ne znam. U svakom slučaju, koga interesuje, raspitaće se kod više učenika ove škole, svratiće i videće sve što ga zanima...
 
Uf, ovo nije tačno... Bar ne u ovoj školi... Za ostale ne znam. U svakom slučaju, koga interesuje, raspitaće se kod više učenika ove škole, svratiće i videće sve što ga zanima...

Mene me samo zanima de ima da se kupe jeftini cvarci i kavurma.
zezam
stvarno, kad zavrsis taj muzicki odsek, je l' imas "zvanje" muzicki saradnik-teoreticar ili neko drugo? I da li mozes, shodno tome, da upises na primer muzicku teoriju, ili opstu muzicku pedagogiju na Muzickoj akademiji?
 
Mene me samo zanima de ima da se kupe jeftini cvarci i kavurma.
zezam
stvarno, kad zavrsis taj muzicki odsek, je l' imas "zvanje" muzicki saradnik-teoreticar ili neko drugo? I da li mozes, shodno tome, da upises na primer muzicku teoriju, ili opstu muzicku pedagogiju na Muzickoj akademiji?

Zvanje je "Saradnik u muzičkoj umetnosti". S obzirom da imaš predmete poput obrade zvuka, produkciju i slično, nije samo teretičar. Posle ovog smera možeš da upišeš i umetničke i neumetničke fakultete, osim Hemijskog, Fizike, Matematike (jer za njih nemaš dovoljan broj časova iz prirodnih nauka). Sve informacije možete dobiti od direktora škole na 011 30 66 369
 
Zvanje je "Saradnik u muzičkoj umetnosti". S obzirom da imaš predmete poput obrade zvuka, produkciju i slično, nije samo teretičar. Posle ovog smera možeš da upišeš i umetničke i neumetničke fakultete, osim Hemijskog, Fizike, Matematike (jer za njih nemaš dovoljan broj časova iz prirodnih nauka). Sve informacije možete dobiti od direktora škole na 011 30 66 369

Necu informacije od direktora skole, posto sam ja svoju srednju skolu jako uspesno zavrsila i sad studiram na umetnickom fakultetu, drzavnom, koji veoma tesko upisuju ljudi koji su bili briljantni djaci u drzavnim srednjim skolama. Zato me zanima kakav je prolaz iz privatne umetnicke, posto jos uvek nije odskolovala prvu generaciju maturanata pa da se to moze videti sa prijemnog za fakultet.
 
Necu informacije od direktora skole, posto sam ja svoju srednju skolu jako uspesno zavrsila i sad studiram na umetnickom fakultetu, drzavnom, koji veoma tesko upisuju ljudi koji su bili briljantni djaci u drzavnim srednjim skolama. Zato me zanima kakav je prolaz iz privatne umetnicke, posto jos uvek nije odskolovala prvu generaciju maturanata pa da se to moze videti sa prijemnog za fakultet.

To će biti dogodine, pa ćemo videti :)
 
? pa upravo postoje i subvencije, kao i ful stipendije... a ako želiš odlične uslove školovanja, a nisi imao sreće da dobiješ stipendiju, naravno onda košta. A šta kvalitetno imaš za džabe?

.. kvalitetnu umetničku školu nemaš bez kvalitetnih učenika ..
.. a kvalitetne učenike dobiješ tako što vršiš selekciju prema talentu ..

.. ovde se vrši selekcija prema platežnoj moći ..
.. sapienti sat ..
 

Back
Top