Apstinencija

uuu, ja izdrzzala bash dugo.
prosto, vishe mi se alkoholisalo, nego shto mi se jebalo.
a, realno, ne mozzesh se opijati sa zzenama.
takodje, prema nekom mom iskustvu, ne mozzesh se kvalitetno opijati ni sa mushkarcima s kojima se seksash.
tako da sam se odluchila da se prijateljski opijam sa momcima. kvalitetno.
tako su usledile godine bez seksa, koje su pracene godinama iznenadnog zziganja u predelu jetre.
i dalje volim rakiju, al` moglo bi se reci da sad apstiniram od nje.

grdno se varash!!! :)))
 
uuu, ja izdrzzala bash dugo.
prosto, vishe mi se alkoholisalo, nego shto mi se jebalo.
a, realno, ne mozzesh se opijati sa zzenama.
takodje, prema nekom mom iskustvu,ne mozzesh se kvalitetno opijati ni sa mushkarcima s kojima se seksash.
tako da sam se odluchila da se prijateljski opijam sa momcima. kvalitetno.
tako su usledile godine bez seksa, koje su pracene godinama iznenadnog zziganja u predelu jetre.
i dalje volim rakiju, al` moglo bi se reci da sad apstiniram od nje.
prema mom iskustvu netacno i jedno i drugo!! i upravo si iskljucila dve najbolje opcije opijanja :sad2:
 
Seks je enormno precenjen. O, nije da nije zabavan, nije da nije nekad i vise od toga..
Ali je gurnut kao zamena za ono o cemu svi pricaju a malo njih zaista i ima..
U tom kontekstu, ne padam u trans ako ga nema..
 
Seks je enormno precenjen. O, nije da nije zabavan, nije da nije nekad i vise od toga..
Ali je gurnut kao zamena za ono o cemu svi pricaju a malo njih zaista i ima..
U tom kontekstu, ne padam u trans ako ga nema..
e a kad sam ja to rekla ispala sam zla frigidna (i brkata verovatno) kucka :zper:
al nije svako za sve stvoren,pa se nisam mnogo potresla :neutral:
 
pa verovatno je i meni,al trudim se da ne pamtim svakakve gluposti koje procitam ipak,pa ne bih mogla da potvrdim sa sigurnoscu da je bas on a ne neko...od tih...takvih...:)
 
ko o cemu baba o ustipcima
povrsan si,dosadan i nagadjas previse za nekog sa prethodno pomenutim osobinama.

pa verovatno je i meni,al trudim se da ne pamtim svakakve gluposti koje procitam ipak,pa ne bih mogla da potvrdim sa sigurnoscu da je bas on a ne neko...od tih...takvih...:)

Meni je to, za isti komentar, čini mi se June baš rekao prvi :)

Eo vidis kako ste se opet nasle ko na drugoj temi..setio sam se i trece..ona mi nekako od pocetka zapala za oko s vama..znas ono u osnovnoj kad ti se dopadaju decaci s kojima se gadjas..svadjas..potuces..ovi drugi cile mile vam nisu zanimljivi..opet nagadjam ***
 
uuu, ja izdrzzala bash dugo.
prosto, vishe mi se alkoholisalo, nego shto mi se jebalo.
a, realno, ne mozzesh se opijati sa zzenama.
takodje, prema nekom mom iskustvu, ne mozzesh se kvalitetno opijati ni sa mushkarcima s kojima se seksash.
tako da sam se odluchila da se prijateljski opijam sa momcima. kvalitetno.
tako su usledile godine bez seksa, koje su pracene godinama iznenadnog zziganja u predelu jetre.
i dalje volim rakiju, al` moglo bi se reci da sad apstiniram od nje.

pa koleginice :) ccc
 
Eo vidis kako ste se opet nasle ko na drugoj temi..setio sam se i trece..ona mi nekako od pocetka zapala za oko s vama..znas ono u osnovnoj kad ti se dopadaju decaci s kojima se gadjas..svadjas..potuces..ovi drugi cile mile vam nisu zanimljivi..opet nagadjam ***
ne znam jer nisam bila uspaljeni debil ni u osnovnoj,tako da ne znam o cemu pricas a sve ostale stavove iz osnovne sam odavno prevazisla,ko sto sam ti u vise navrata skrenula paznju.
 
uuu, ja izdrzzala bash dugo.
prosto, vishe mi se alkoholisalo, nego shto mi se jebalo.
a, realno, ne mozzesh se opijati sa zzenama.
takodje, prema nekom mom iskustvu, ne mozzesh se kvalitetno opijati ni sa mushkarcima s kojima se seksash.
tako da sam se odluchila da se prijateljski opijam sa momcima. kvalitetno.
tako su usledile godine bez seksa, koje su pracene godinama iznenadnog zziganja u predelu jetre.
i dalje volim rakiju, al` moglo bi se reci da sad apstiniram od nje.

Sta da radimo,svako je zavisnik od necega!!!:D
Mada,ako znas da se zastitis bolje bi bilo da je zavisnost od sexa!!Manje je stetno!;)
 

Back
Top