Antibiotici protiv gripa

Moj dr je na odmoru, kod ove su me ubacili i onda veli šta ima da se bakće sa mnom kad nisam njen pacijent :mrgreen: 5 minuta sveukupno sa sve kucanjem u kompjuter.
Pritom sam čekala 2 sata jer nisam zakazana, kao da su pacijenti koji su se neplanirano za vikend razboleli -pacijenti drugog reda. Onda sam kucnula i lepo intervenisala jer ko zna dokle bih čekala. Naravno, nisam tražila preko reda ali ona je prozvala 10 ljudi koji su došli posle mene jer imaju prednost. Pa majku mu, umetni me, da li je logičnije da oni čekaju 10 minuta duže ili ja ceo dan. Sve se to ispegla jer neki pacijenti stvarno kratko zadrže. I valjda joj nije bilo pravo, pa me zato otkačila.
U takvoj situaciji , ne pričam o tvojoj , konkretno , ali ljudi često budu u fazonu " ja sam centar sveta" i jesu , sebi i bližnjima, ali nisu medicinski , ako me razumeš.
Ukoliko u hodniku stoje: trudnica, osoba koja ima karcinom, osoba koja je upravo otpuštena iz bolnice sa hirurgije, dečko koji trpi jake bolove jer ima prelom noge , osoba koja se guši i ima bolove u grudima , dobrovoljni davalac krvi i osoba sa zakazanim terminom na koji čeka dve nedelje , ti sa povišenom temperaturom ..ko ima prednost?
 
U takvoj situaciji , ne pričam o tvojoj , konkretno , ali ljudi često budu u fazonu " ja sam centar sveta" i jesu , sebi i bližnjima, ali nisu medicinski , ako me razumeš.
Ukoliko u hodniku stoje: trudnica, osoba koja ima karcinom, osoba koja je upravo otpuštena iz bolnice sa hirurgije, dečko koji trpi jake bolove jer ima prelom noge , osoba koja se guši i ima bolove u grudima , dobrovoljni davalac krvi i osoba sa zakazanim terminom na koji čeka dve nedelje , ti sa povišenom temperaturom ..ko ima prednost?

Ne. Nisi dobro pročitala. Ja nisam tražila da me prozove pre njih. Osim toga, niko od njih nije urgentan slučaj kao ni ja. U pitanju je DZ a ne urgentni.
 

Back
Top