Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

  • Vladajuća koalicija (SNS, SPS, SRS, Zavetnici)

    glasova: 5 14,3%
  • SPN i NADA - Đilas, Ponoš, Jovanović (Novi Sad, Valjevo, Čačak...)

    glasova: 2 5,7%
  • Biram borbu - Aleksić, Ćuta, Veselinović (Beograd, Niš i tamo gde SPN ne izlazi)

    glasova: 3 8,6%
  • Mi snaga naroda - Nestorović, Pavić, Antonijević

    glasova: 5 14,3%
  • Kreni promeni - Savo Manojlović (Beograd, Novi Sad, Niš, Sremska Mitrovica...)

    glasova: 3 8,6%
  • Narodna stranka, Nova Srbija, Živim za Srbiju - Vladimir Gajić, Velja Ilić, Dr Jovana Stojković

    glasova: 3 8,6%
  • Ostale nacionalne liste (Dveri, DJB, Mi glas naroda...)

    glasova: 1 2,9%
  • Ostale lokalne liste (Bačulov, Dr Milić, Ćale ovo je za tebe, Za zeleni Beograd - Žujović...)

    glasova: 2 5,7%
  • Ne izlazim na izbore, bojkotujem...

    glasova: 11 31,4%

  • Ukupno glasova
    35
da bi jedni sisli drugi treba da se popnu. a nijedan nije vredan da uzjase. razumes?
Са таквом логиком или да се сви иселе из Србије па да последњи угаси светло, или да извршимо колективно самоубиство као индијанци у знак протеста.
Са оваквом излазношћу на изборима, ускоро ће мо постати Јужна Африка - никад у ЕУ, вечити кандидати са старачким становништвом и младима који беже, пропалим школама, пропалим здравством. Још увек нису дошли странци да нас лече, с обзиром колико одлазе лекари не би ме чудило да нас лече странци.
И што би рекао стари сатанистички бенд Бијело Дугме - "А могло је боље".
Тад ће бити касно за промене. Неће више имати шта да се промени.
 
Са таквом логиком или да се сви иселе из Србије па да последњи угаси светло, или да извршимо колективно самоубиство као индијанци у знак протеста.
Са оваквом излазношћу на изборима, ускоро ће мо постати Јужна Африка - никад у ЕУ, вечити кандидати са старачким становништвом и младима који беже, пропалим школама, пропалим здравством. Још увек нису дошли странци да нас лече, с обзиром колико одлазе лекари не би ме чудило да нас лече странци.
sve je tacno kao sto si rekao. to smo i takav kraj zasluzujemo. jbg defetizam ili ne to je
 
Gradska izborna komisija donela je Rešenje kojim se odbija proglašenje Izborne liste „MI SNAGA NARODA, prof. dr Branimir Nestorović - Novi Sad“ za izbore odbornika Skupštine Grada Novog Sada, raspisane za 2. jun 2024. godine.

http://www.mojnovisad.com/vesti/gik...a-nalozeno-da-otkloni-nedostatke-id61953.html
Gradska izborna komisija odbacila je listu „Mi-Snaga naroda, prof. dr Branimir Nestorović-Novi Sad“, jer im je nedostajala jedna žena među kandidatima za odbornike kako bi bio ispunjen zakonski uslov od 40 odsto manje zastupljenog pola. Lista ima pravo da u roku od 48 sati uloži prigovor GIK-u.

Takođe, GIK je juče donela zaključak kojim se nalaže političkoj stranci „Dosta je bilo“ da otkloni nedostatke u izbornoj listi u roku od 48 časova.
 
Poslednja izmena:

Back
Top