...analna tema, ne zalazi ako nemash shta da kazzesh...!!!

...ja sam ta i ta i volim analni seh...

  • da, volim

  • ne , ne volim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa da z:D
i to wrlo brzo posle prwog sex-a nekako sa swakom dewojkom dodjemo u onu fazu da wishe nema sta nismo uradili :D
Waljda sam prirodno sexualno nastran xD

Jao Brane svaka cast i skidam kapu dole.:lol:
Ali daj,nemoj da si skrt na recima vec da cujemo malo utiske,emocije,jel bilo kolateralne stete i slicno?:think:
Daj,ne pricaj da si takva zivotinja?:eek:
 
Jao Brane svaka cast i skidam kapu dole.:lol:
Ali daj,nemoj da si skrt na recima vec da cujemo malo utiske,emocije,jel bilo kolateralne stete i slicno?:think:

Pa owako, kad smo krenuli to da radimo onda smo jedno 2-3 dana za redom samo to z:D
A bilo je :/
msm ono znate wetj sta xD.
Ali nekako waljda i nije gadno lol otkud znam :D
A emocije hmm, pa isto je, isti osetjaj, tj onako mozda malo i bolji, samo teze ide, onako nije wlazno, nego treba malo truda xD.
I tako.. :D
A meni to nekako sada wishe nije tako nice, nekako gadno mi je da radimo to ako dewojka nije bas lepa :D
ako je onako mala slatka, lepa sredjena, onda bas zelim taj analni xD.
Ali ako je ispod 5/10 onda no way :/
 
Inace ionako mrzim sex sa kondomom, odwratna mi ta guma, i osetjam pritisak dok je nosim :/
Tako da uwek wolim wishe tako neki sex gde nema rizika za bebu z:D

Zna majstor sta valja.:lol:
Samo znas gde nema rizika zaista?Kod matorih baba.:lol:
Brane,jesi ti iskusan majstor ali ako se uzdas u to sta ce neka da ti kaze,to jest je li rizicno ili ne,obrao si bostan.Jos ako i pazaris trisu....:lol:
 
Zna majstor sta valja.:lol:
Samo znas gde nema rizika zaista?Kod matorih baba.:lol:
Brane,jesi ti iskusan majstor ali ako se uzdas u to sta ce neka da ti kaze,to jest je li rizicno ili ne,obrao si bostan.Jos ako i pazaris trisu....:lol:

Ma ne znam, rizicno je i kada ne radite do kraja.. Msm postoji sansa, i onda uwek posle sex-a ide ona trip :/
onako ipak ti nije sto posto swejedno xD
 
Pa owako, kad smo krenuli to da radimo onda smo jedno 2-3 dana za redom samo to z:D
A bilo je :/
msm ono znate wetj sta xD.
Ali nekako waljda i nije gadno lol otkud znam :D
A emocije hmm, pa isto je, isti osetjaj, tj onako mozda malo i bolji, samo teze ide, onako nije wlazno, nego treba malo truda xD.
I tako.. :D
A meni to nekako sada wishe nije tako nice, nekako gadno mi je da radimo to ako dewojka nije bas lepa :D
ako je onako mala slatka, lepa sredjena, onda bas zelim taj analni xD.
Ali ako je ispod 5/10 onda no way :/

Maraton od 3 dana.Uh,to mi je oduvek bila zelja,ali eto ne moze svako da uziva u toj blagodeti.:lol:
A jeste li koristili neku masnu kremu ili sta vec ili onako udarnicki rascepi pa sta bude?;)
 
Maraton od 3 dana.Uh,to mi je oduvek bila zelja,ali eto ne moze svako da uziva u toj blagodeti.:lol:
A jeste li koristili neku masnu kremu ili sta vec ili onako udarnicki rascepi pa sta bude?;)

Lol pa nije to nista udarnicki rascepi, nista strasno :D.
Nismo nista koristili, ne treba ti nista, to owi lupetaju samo
Eh,Brane moras se nauciti da stavljas kondom,iskusni majstor zna i sa njim,nije li tako?;) Samo tako mozes biti siguran da neces zakaciti ili pazariti nesto.:lol:

Pa ja spawam sa detzom msm tako 93-90to ^_^
Ai nekako zeli mda to bude bez, da se nekako dodirnemo, tako mi je lepse, ne zelim da bude preko gume, nego da delimo swe ^_^.
 
Samo pazi se Brane i to 93-ce moze da zatrudni pa ako ti se pojavi onda na vratima brat grmalj od 2 metra jao si ga tebi.;)
Nesto mi nije bas jasno oko tog anala,ako je tvoj vatrogasac tako lako usao,mozda mu bas i nisu neke dimenzije?:think:

PA nzm werowatno i nisu, nisam merio z:D
Ai nije bas lako, msm ono u pocetku je teze malo, ali kasnije se prilagodi. Nzm to je bilo pre 3 godine wetj xD. Zaborawio sam
a bilo je skoro sa jednom dewojkom koj aje znaci ono najlepsa ikada sa kojom sam bio, a nij enikada to uradila, i probali smo, i nije moglo, tj moglo je da smo duze, a ona je samo pocela da gowori kaki mi se kaki mi se xDDD i tako bzv se zawrsilo xD. Msm bio sam kod nje 5 dana, pa sam pokusao jos par puta :D. Posto smo spawali zajedno i swe, ali opet je bilo isto xD. Nzm , da smo duze ostali u wezi.. Oh uspomene z:D
 
PA nzm werowatno i nisu, nisam merio z:D
Ai nije bas lako, msm ono u pocetku je teze malo, ali kasnije se prilagodi. Nzm to je bilo pre 3 godine wetj xD. Zaborawio sam
a bilo je skoro sa jednom dewojkom koj aje znaci ono najlepsa ikada sa kojom sam bio, a nij enikada to uradila, i probali smo, i nije moglo, tj moglo je da smo duze, a ona je samo pocela da gowori kaki mi se kaki mi se xDDD i tako bzv se zawrsilo xD. Msm bio sam kod nje 5 dana, pa sam pokusao jos par puta :D. Posto smo spawali zajedno i swe, ali opet je bilo isto xD. Nzm , da smo duze ostali u wezi.. Oh uspomene z:D

Kad ne ide,onda ne ide.Ocigledno da mala nije bila dostojna tvojih kapaciteta.:lol:
Nego,ima li trenutno neka mala sa kojom radis na poboljsanju svoje tehnike i iskustva,nesto mi deluje da u poslednje vreme zabusavas,a to ipak ne dolikuje takvom majstoru?:think: Nema odmora dok traje,pa znas vec sta.:lol:
 
Kad ne ide,onda ne ide.Ocigledno da mala nije bila dostojna tvojih kapaciteta.:lol:
Nego,ima li trenutno neka mala sa kojom radis na poboljsanju svoje tehnike i iskustva,nesto mi deluje da u poslednje vreme zabusavas,a to ipak ne dolikuje takvom majstoru?:think: Nema odmora dok traje,pa znas vec sta.:lol:

Iskreno nisam imao dewojku wec 4 meseca,tj bilo je ka onekih dogowaranja ali na kraju nista... SAda imam jednu dewojku ali nzm, iz krusewtza je, a neni ne dau da ja prespawam kod nje ^_^
ali nema weze, dewojka mi ionako ne treba, dowoljno mi je da me obozawaju samo :D.
SAda mi nekako mnogo lepse da ih ispalim samo z:D
npr pre jedno mesec dana
jedna rekla kao u fazonu i spawace sa mnom i swe, i ja je kao lozio smuwatjemo se z:D
i na kraju sam je ispalio maksimalno z:D z:D z:D
STa ona misli ,da samo zato sto tje da spawa tje da budemo u wezi znas kada :roll:
i to sam odbio tako jedno 3 wetj u owom periodu i super mi je :D
 
Iskreno nisam imao dewojku wec 4 meseca,tj bilo je ka onekih dogowaranja ali na kraju nista... SAda imam jednu dewojku ali nzm, iz krusewtza je, a neni ne dau da ja prespawam kod nje ^_^
ali nema weze, dewojka mi ionako ne treba, dowoljno mi je da me obozawaju samo :D.
SAda mi nekako mnogo lepse da ih ispalim samo z:D
npr pre jedno mesec dana
jedna rekla kao u fazonu i spawace sa mnom i swe, i ja je kao lozio smuwatjemo se z:D
i na kraju sam je ispalio maksimalno z:D z:D z:D
STa ona misli ,da samo zato sto tje da spawa tje da budemo u wezi znas kada :roll:
i to sam odbio tako jedno 3 wetj u owom periodu i super mi je :D

Treba,treba da pokazes ko je gazda,ali ne valja Brane ipak da dugo ostanes suvog aparata.:rtfm:
Ma samo napadaj tu iz Krusevca,pa te su tamo ziva vatra,ne moras ni da radis nista samo te spopadaju.Znam,znam,patrijarhalna i konzervativna sredina pa je cuvaju,ali Brane budi musko,nadji zaobilazni nacin,veruj mi isplatice se,videces da je mala ziva vatra.:lol:
A onda ce ona da isprica drugaricama,pa tek onda da vidis sta je spopadanje,bices glavni baja u Srbiji.;)
 
Treba,treba da pokazes ko je gazda,ali ne valja Brane ipak da dugo ostanes suvog aparata.:rtfm:
Ma samo napadaj tu iz Krusevca,pa te su tamo ziva vatra,ne moras ni da radis nista samo te spopadaju.Znam,znam,patrijarhalna i konzervativna sredina pa je cuvaju,ali Brane budi musko,nadji zaobilazni nacin,veruj mi isplatice se,videces da je mala ziva vatra.:lol:
A onda ce ona da isprica drugaricama,pa tek onda da vidis sta je spopadanje,bices glavni baja u Srbiji.;)

Sine totalno me zabole za to :D
Mislim onako realno :D.
Sretjan sam sto pricamo i sto onako se wolimo ^_^. nadam se da temo duze ostati u wezi i widjati se.
Ai sad ami pocine faks, pa se nadam da tju tamo naprawiti dobar utisak.
Msm bitju samo ja owakaw, kakaw wam, uwrnut, prorok i wladar sweta :D. Ako i mse ne dopadne, onda.. :/
nzm xD
Ali mora! :D
 
Sine totalno me zabole za to :D
Mislim onako realno :D.
Sretjan sam sto pricamo i sto onako se wolimo ^_^. nadam se da temo duze ostati u wezi i widjati se.
Ai sad ami pocine faks, pa se nadam da tju tamo naprawiti dobar utisak.
Msm bitju samo ja owakaw, kakaw wam, uwrnut, prorok i wladar sweta :D. Ako i mse ne dopadne, onda.. :/
nzm xD
Ali mora! :D

Glavnog baju ne sme da boli,ne znas ti sta propustas.:lol:
Ali eto kao sto napisa,ide faks,pa kada te vide curice,uh ma ne znaju te sta ih jos ceka.;)
A posto se dobar glas daleko cuje ocekuj da ces ispite odradjivati u vodoravnom polozaju.:lol:
 

Back
Top