AMIGA

Eh, nemate. Ma mora da imate nego je ne biste dali ni za šta na svetu! :))))) Kao pravi Amiga entuzijasti.
Da li ste zainteresovani za igranje Amiga igara offline (ili na Amigi ili emulkirajući ih na PC) - druženje, turniri...itd.?
Amigine igre mogu i online da s eigraju pa ko je zainteresovan, mogu da mu pokažem kako......
 
Evo kako da igrate Amigine igrice online:

Ovde cete naci sva uputstva:

http://shsl.110mb.com/

To je konkretno za Senzible Soccer (SWOS). Isto se igraju i ostale Amigine igre online.

Sa ove strane mozete skinuti dosta ostalih Amiga igara vec pripremljenih za online
igranje. Ali prvo morate biti registrovani na taj forum da biste mogli da vidite tu
stranu:

http://amigaonline.condor.serverpro3.com/index.php?topic=49.0;prev_next=next#new

Kada skinete zeljenu igru, prekopirate (owerwrite-ujete) fajl "kailleraclient.dll"
iz Amiga SWOS paketa u raspakovan/instaliran paket zeljene igre.

I to je to!


Da, ovo je chat (IRC chat channel) za Amiga online igrace (sve ostale igre osim SWOS-a):

#amigaonline
 
Ja balavim kad se setim igre Flashback!!!
Definitivno neprevazidjena kao i mnoge druge.
Ja zalim za gomilom igara: Settlers, Hired guns (Jednom smo igrali na 2 misha ovu ....da se smrznes kako je dobro bilo), neprevazidjeni i po meni najbolji ROKETZ (gde sam drzao 2 "brzinski rekord" u svetu na mapi wasteland :) )
Zatim tu je MOONSTONE koji je po meni i dan danas neprevazidjeni horor, stata sto ne naprave re-make !!!!
Ne zaboravite da su WORMS-i nastali na Amigi kao i da je celokupna animacija u Terminatoru 2 filmu radjena na AMIGA racunaru ! ;)
Kao decak igrao sam se satima uz Amigu.........nijedan racuna niti ijedna moderna igra ima toliko sarma.Sada je sve napucana grafika sa XXXXXX GF kartama i 23432 mb rama itd...sve sama industralizacija.
Tada su igre imale smisao i srz.Svaka se razlikovala, nisu postojale dve iste.Zanrova koliko oces a u svaku je ulozen trud oko price, kao da citash neku knjigu.
Stata sto toga danas vishe nema.
 
Poslednja izmena:

Back
Top