Americki manijaci odgovorni za 700.000 ubijenih u Iraku

@ goxy
Gledao sam skoro onaj Jubin video, i u jednoj "sceni" neki Amer sedi na Bredliju i jede krofnu, sta li; u sledecem trenutku se cuje "bang" a ta krofna mu je bila poslednji zalogaj na ovom svetu....
Znas da sam se u tom momentu, na trenutak osetio pomalo uznemireno i nelagodno, jer definitivno nije normalno opusteno gledati drugo ljudsko bice u trenutku smrti, pogotovo na taj nacin. A onda se setih da su se ti isti skotovi cerekali dok su bacali bombe po mojoj zemlji, ubijajuci moje sunarodnike i sugradjane, kao sto sada ubijaju neduzne po Iraku. Da su se smejali i i dalje se smeju dok muce ljude od Gvanatanama, do Abu Graiba. ZATO NEKA MALO I PLACU kao sto placu nebrojene zrtve politike njihove vlade.
Da li ih je neko prisilio, da li su nasilno regrutovani ili su otisli SVOJEVOLJNO iz ciste gluposti, pohlepe, nesposobnosti da se zaposle bilo gde drugde, kao i zato sto im je mozak ispran "americkim patriotizmom"? Bice da je ovo drugo.
Niko normalan ko ima makar trunke morala u sebi, a pogotovo mi koji smo osetili njihovu vojnu masineriju na svojoj kozi, nema nikakvog prava da prema tim zlikovcima oseca bilo kakvu vrstu sazaljenja.

Sto se vise te djubradi vrati kuci u kesi, to bolja i cistija planeta.

20.us.oncoffins.04.jpg


200px-AbuGhraibScandalGraner55.jpg
 

Back
Top