Americki buldog

Pozdrav svima na temi.
Jedan prijatelj me je zamolio da postavim ovu ponudu jer čovek nije više u mogućnosti da gaji ove pse zbog veoma ozbiljnih zdravstvenih problema.Molim samo ozbiljne ljude da se jave na ovaj apel.

U ponudi dva mlada psa američkog buldoga (mužjak i ženka) brat i sestra , starosti oko godinu dana.

Moguć je dogovor..
Ps : nemam sada novije fotografije ,Postaraću se da ih napravim kada se vlasnik vrati iz bolnice.
Kontakt Goran 064/303-8296
 
Veoma mi je drago kada pronađem adekvatnu potvrdu mojih mišljenja kod odgajivača koji se bave psima oko 20 godina.

Ako poznajete engleski jezik koliko - toliko da shvatite suštinu ovog sajta (koji je inače prepun raznih kvalitetnih informacija) , i imate dovoljno strpljenja i vremena ; UŽIVAJTE!!!

http://www.blascofamily.com/Profile-Cherry.htm

Pregeldajte ceo sajt ima mnogo kvalitetnih stvari koje možete pročitati...

Puno pozdrava i svako dobro...
 
Pozdrav svima na temi.
Na ovom video klipu se lepo može videti psihička stabilnost psa,koji trči pored bicikla bez povodnika.Naime,Bea je vrlo dominantna kuja koja se izuzetno lepo ponaša u šetnji i nije pas koji pravi nevolje.poslušna je i svesna svoje snage.uglavnom ovako reaguje na pse koji su slabiji od nje.
Imala je jedno loše iskustvo sa pitbulom kada je imala 6 meseci .PIt je bio korišćen za borbe i napao je moju (tada malu ) Beu u parkiću .Jedva sam ga odvojio od nje.Ali i pored toga izrasla je u veoma stabilnog i dobrog psa.
 

Back
Top