Америчка предвиђања нових држава

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Што рече један овде на форуму пронатовац: Сваки народ има право на свој независтан развој.

Па слушај . Важно да нема Војводине. Ово остало је у реду. Ми се сигурно нећемо бунути због Шкотске и Баскије .
 
To nisu predvidjanja buducnosti kao kod nas.
To su ozbiljni projekti i tako ce da bude.
Isto tako je i 80-tih pisalo o raspadu Jugoslavije i bas tako se i desilo.
Sa time nema shale.Ovo je ujedno i njihova(istinskih vladara sveta) poruka za one shto znaju da citaju izmedju redova.

Ако би ти рекао да сам 84 гледао филм о могућем 3 св. рату, те да све почиње на Косову, да ли би ми веровао?
 
Аха....а нешто не видим ни Монтенегрине........ :lol: :lol: :lol:

Oni su stara eUropska drzava :D

Mapa je suluda, cim sam video da je Kurdistan na teritoriji Turske, pa ovi ih satrase u Iraku, a kamoli da im daju 25-30% Turske :roll:, onda raspad UK :roll: mislim stvarno, zar mozete biti toliko naivni da ce to oni dopustiti....neke stvari sa mape su moguce, a neke su toliko smesne da dovode celokupnu mapu pod znak pitanja.

Ovo su samo nacionalna "zarista" u Evropi, sto ne znaci da ce se te drzave odcepljivati itd.
 
Ако би ти рекао да сам 84 гледао филм о могућем 3 св. рату, те да све почиње на Косову, да ли би ми веровао?

I? Krećemo li?
war_AR15.gif
car_tank.gif
 
Мислим да је ово објавио неки енглески лист. У Сарајеву су се веома забринули. Помињала се наравно и "великосрпска завера".

Po svojoj definiciji istina je uvijek ono što niko ne želi da čuje!!! U Sarajevu su sve sami bleferi i ulizice koji se cimaju na sam komentar o samoopredjeljenju jer su im svi argumenti potpuno izlizani!!! Ipak ljudi znaju da u stvarnosti je pitanje vremena kad će Srbalji realizovati ono isto pravo koje su Muye ostvarile odvajanjem iz Juge!!! Kad se još u obzir uzme i ekonomska i politička ekspanzija RS-a u udnosu na FBiH, sve jača privredna i politička prisutnost Rusa u Srpskoj, te faktičko demografsko stanje na terenu i maloj djeci je jasno da od BiH ostaju bajke!!!
 
Ако би ти рекао да сам 84 гледао филм о могућем 3 св. рату, те да све почиње на Косову, да ли би ми веровао?

Mame mi, baš sam danas pričao o istom filmu i ljudi su me gledali onako ladno!!! I ja se sjećam tog što pričaš!!! Nekako se to bilo poklapalo (ako se sjećaš) sa svjetskom popularnošću bestselera Džordža Orvela koji se zove "1984" (prilično kataklizmično viđenje budućnosti)!!! Te 1983. godine svi su se nešto bili na*****li na ono "iduća godina je sudnja" pa se u sve to vema jednostavno uklopio i film o kojem pričaš!!! Čak je i novogodišnji program jednim dijelom bio koncipiran na crnom humoru na račun te "sudnje 1984."!!! A pazi samo kakav filmski hit je 1983 poharao svjetske kinoblagajne (kad se sjetim još mi se diže kosa na glavi):
 
Mnogo realnije pošto su Šipci jedna obična praznoglava plemenska zajednica koja još razmišlja logikom ranog srednjeg vijeka!!! Oni čak još nisu završili ni seobu naroda!!! Svako stihijsko nacionalno homogenisanje bez realnih i jasnih ciljeva (u svakom smislu, a ne samo u teritorijalnom) tradicionalno se pokazuje fatalnim za svaki narod koji svoju sudbinu podređuje nerazumnoj hazardnoj političkoj megalomaniji!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top