ALTERNATIVNA MEDICINA U BORBI PROTIV RAKA

Najnovija ispitivanja i istraživanja su pokazala i dokazala da je esencijalno ulje tamjana najdelotvornije u borbi protiv raka, a deluje tako što ubija samo ćelije raka, dok okolno zdravo tkivo ne uništava, naprotiv. Pored toga, dokazano je da esencijalna ulja igraju značajnu ulogu, ako ne i najznačajniju u prevenciji nastanka raka. Naime, ona su biološki aktivna, a hemijska struktura im je takva da prodiru nesmetano u ćeliju, stvarajući barijeru oko nje i štiteći je od svih infektivnih agenasa za koje je dokazano da izazivaju mutaciju gena i oštećenje genetskog koda, te dovode do nekontrolisane deobe ćelija i pojave raka. Što se tiče upotrebe esencijalnih ulja, tu sam ekspert, slobodno me kontaktirajte za sve što vas zanima, jer se bavim time već duže vremena unazad, a budući da sam po profesiji doktor medicine i specijalista psihijatrije, nikada ne iznosim u javnost i ne primenjujem ono što nije zasnovano na naučnim činjenicama
 
06-1.jpg


- - - - - - - - - -

Sa ovim se slazem skoro u potpunosti. Samo bih rotirao limun i secer. Potrebno je konzumirati secer jer su ugljeni hidrati gorivo za mozak, a limun je vecinom hemijski tretiran i ima jaku kiselinu.
 
U mojim godinama čovek postaje sumnjičav - možda i suviše.
Umesto bilo kakvih dokaza, pristao bih da sa bilo kojim alternativcem sklopim ugovor da me leči. Ako me izleči, u roku koji on kaže, po ugovoru će mu pripasti moj stan (garsonjera sa cg, blizu centra). Ako me ne izleči, da mu ne platim ništa i da taj neuspeh javno objavim - o njegovom trošku!
Mislim da je ponuda stvarno poštena.
Dakle, ima li zainteresovanih alternativaca?

Posteno bi bilo da zavrsi u ćuzi....
 

Back
Top