ALOHA!!!

Par dana sam pod utiskom skorasnjeg dogadjaja.
Krenula sam u jedan od vecih marketa, bez kolica za kupvinu jer su mi trebale samo sitnice, sasvim normalno obucena (farmerice, majica, visoke sandale) i u pristojno vreme, vece.
Na putu do tamo pored mene su prosla kola. Posle par metara vratila su se u rikverc. Pomislila sam da nekome treba objasniti put. Otvara se prozor, unutra momak (25-30 god.) sasvim pristojnog izgleda i u prvi mah nastupa. Vise ne znam da citiram kako me je tacno pitao, samo mi je odzvanjalo poslednje pitanje "Koliko ($$$)?":eek:
A ja nameravala da ga ljubazno uputim u zeljenom pravcu. Naravno, poslala sam ga tamo gde je zasluzio :mrgreen:

Devojke, ako vam se desila slicna situacija, kako ste reagovale?
Sta momke navodi na to da nude novac za nesto sto se danas, nazalost, od mnogih moze dobiti za pice-dva? Da li je to uopste potrebno u danasnje vreme?

Cesto mi se to desava. Das mu visoku cifru i eto. To moze da bude neki golja, koji vozi neki polovan krs, pa misli da ces ti da naskocis na te. Ja sam nevina i meni nema cene, tako da moze da se pusi. Jedino, ako hoce da me zeni, e onda je to druga stvar.
 
Je li to ta kacka petlja? Cuo sam za to mjesto ali iskreno nemam pojma gdje je.

:) Sve znas. Tempo.
Da, i ja nekada idem nocu da izbegnem guzvu, pa ih vidim.
Ali odakle njemu ideja oko 19h? Opisala sam svoju garderobu, niti se sminkam,... Nisam mogla doci sebi.

Ne kod Tempa. Prva raskrsnica pre mosta. Grupa dzipsika pocepanih i musavih.

E ovako: imaš ih najviše kod pumpe AVIA i to ti je Kaćka petlja, odnosno na uzbrdici za Kaćki most, a to je bliže gradu i to je kod one velike raskrsnice Temerinske i Partizanske. Imaš ih i u Partizanskoj kod velike prodavnice lustera. Dalje ih imaš kod Tempa - taj kvart.

Ja sam tamo bio domar u zabavištu u Vidovdanskom naselju i pre toga, živeo na Limanu, ali sam išao na praksu u rafineriju. Ono je festival drečavih boja i šminki, ali sve je, kako da kažem - odvratno. Stvarno su prljave i pocepane. Sve vrvi od "cigana" - u stvari to su neki Šćiperi ili Goranci, ili Bog te pita šta. Idu u grupama i dernjaju se. Neretko sam viđao i porodično nasilje na sred ulice, ali u blažoj formi. Mene nisu dirali, jer sam večito bio neobrijani čubra i bio sam krupniji od većine njih.

Često sam išao peške prema Rodiću. Lepo je uveče prošetati tuda do gore i nazad, pa posle jedan mali krug do kanala. Ali da ih ima, ima ih. I nije redak slučaj da se devojke tuda šetaju, pa sam čak i ja mislio od učestalih kurrava, da su i neke, malo slobodnije obučene devojke to isto, samo malo skuplje, jelte :)
 
Par dana sam pod utiskom skorasnjeg dogadjaja.
Krenula sam u jedan od vecih marketa, bez kolica za kupvinu jer su mi trebale samo sitnice, sasvim normalno obucena (farmerice, majica, visoke sandale) i u pristojno vreme, vece.
Na putu do tamo pored mene su prosla kola. Posle par metara vratila su se u rikverc. Pomislila sam da nekome treba objasniti put. Otvara se prozor, unutra momak (25-30 god.) sasvim pristojnog izgleda i u prvi mah nastupa. Vise ne znam da citiram kako me je tacno pitao, samo mi je odzvanjalo poslednje pitanje "Koliko ($$$)?":eek:
A ja nameravala da ga ljubazno uputim u zeljenom pravcu. Naravno, poslala sam ga tamo gde je zasluzio :mrgreen:

Devojke, ako vam se desila slicna situacija, kako ste reagovale?
Sta momke navodi na to da nude novac za nesto sto se danas, nazalost, od mnogih moze dobiti za pice-dva? Da li je to uopste potrebno u danasnje vreme?

Sta se hvalis,ja sam muskarac pa su me dva puta startovali ******:lol:
Sto je najgore,nisu nudili novac,nego onako,proleterski:hahaha:
 
Jedan mi je rekao da imam dobru guzu:mrgreen:
Pazi izraz,guza:mrgreen:
Mamu li mu njegovu,hteo sam da zovem moje bajkere da ga vozimo celu noc,na jednom tocku,ali aj rekoh,ko ga hebe,da ne uvlacim drugare u sr.anja tipa otvaranje dosijea i slicno:lol:
 
:) Sve znas. Tempo.
Da, i ja nekada idem nocu da izbegnem guzvu, pa ih vidim.
Ali odakle njemu ideja oko 19h? Opisala sam svoju garderobu, niti se sminkam,... Nisam mogla doci sebi.
A frizura i sminka?
Cuj, sta se toliko kurcis sto te neki lik startovao misleci da si droljica, mislim to nije nesto za otvarati temu i iscudjavati se toliko.
Fali ti paznja ili sta?
 
A frizura i sminka?
Cuj, sta se toliko kurcis sto te neki lik startovao misleci da si droljica, mislim to nije nesto za otvarati temu i iscudjavati se toliko.
Fali ti paznja ili sta?

Zar ovde ne razmatramo razne situacije, fenomene, sklonosti,...?
Ovo svakako nije za ku***nje, vise je kompromitujuce. Mogla sam da se foliram i kazem kako se desilo tamo ne znam kome, pa mene sada kopka,... :roll:
Kako se na forumu moze nadomestiti paznja?
Mislim da imas vrlo kratke, a jasne komentare i cudi me da si ovo pogresno protumacio.
 
Par dana sam pod utiskom skorasnjeg dogadjaja.
Krenula sam u jedan od vecih marketa, bez kolica za kupvinu jer su mi trebale samo sitnice, sasvim normalno obucena (farmerice, majica, visoke sandale) i u pristojno vreme, vece.
Na putu do tamo pored mene su prosla kola. Posle par metara vratila su se u rikverc. Pomislila sam da nekome treba objasniti put. Otvara se prozor, unutra momak (25-30 god.) sasvim pristojnog izgleda i u prvi mah nastupa. Vise ne znam da citiram kako me je tacno pitao, samo mi je odzvanjalo poslednje pitanje "Koliko ($$$)?":eek:
A ja nameravala da ga ljubazno uputim u zeljenom pravcu. Naravno, poslala sam ga tamo gde je zasluzio :mrgreen:

Devojke, ako vam se desila slicna situacija, kako ste reagovale?
Sta momke navodi na to da nude novac za nesto sto se danas, nazalost, od mnogih moze dobiti za pice-dva? Da li je to uopste potrebno u danasnje vreme?

А да ти је понудио пиће или два уместо кеша, то мења ствари?
 
Par dana sam pod utiskom skorasnjeg dogadjaja.
Krenula sam u jedan od vecih marketa, bez kolica za kupvinu jer su mi trebale samo sitnice, sasvim normalno obucena (farmerice, majica, visoke sandale) i u pristojno vreme, vece.
Na putu do tamo pored mene su prosla kola. Posle par metara vratila su se u rikverc. Pomislila sam da nekome treba objasniti put. Otvara se prozor, unutra momak (25-30 god.) sasvim pristojnog izgleda i u prvi mah nastupa. Vise ne znam da citiram kako me je tacno pitao, samo mi je odzvanjalo poslednje pitanje "Koliko ($$$)?":eek:
A ja nameravala da ga ljubazno uputim u zeljenom pravcu. Naravno, poslala sam ga tamo gde je zasluzio :mrgreen:

Devojke, ako vam se desila slicna situacija, kako ste reagovale?
Sta momke navodi na to da nude novac za nesto sto se danas, nazalost, od mnogih moze dobiti za pice-dva? Da li je to uopste potrebno u danasnje vreme?
Да ли си ти, заиста, онако искрено, помислила да се он теби нудио, да је он тебе хтио да купи?
Или је у питању прост момчић, нешто попут заробљеног дјечака у тијелу мушкарца којем је уживање да зеза људе преко телефона, а како му именик није на дохват руке или не зна да се конектује на беле стране преко свог бијесног телефона, онда се прилагођава тренутној ситуацији и крајње маштовито добацује пролазницима.
Није било потребе да наводиш шта си обукла, ни у колико сати си и гдје пошла... ово је класично понашање домаћих билмеза.
 
Zar ovde ne razmatramo razne situacije, fenomene, sklonosti,...?
Ovo svakako nije za ku***nje, vise je kompromitujuce. Mogla sam da se foliram i kazem kako se desilo tamo ne znam kome, pa mene sada kopka,... :roll:
Kako se na forumu moze nadomestiti paznja?
Mislim da imas vrlo kratke, a jasne komentare i cudi me da si ovo pogresno protumacio.
Ja da sam zensko o tome ne bih otvarao temu, ovako ispade skoro ko da se hvalis kroz iscudjavanje ono u fazonu koja sam ja riba obukla se najobicnije a lik me startovao, znaci toliko sam hot.
 
Par dana sam pod utiskom skorasnjeg dogadjaja.
Krenula sam u jedan od vecih marketa, bez kolica za kupvinu jer su mi trebale samo sitnice, sasvim normalno obucena (farmerice, majica, visoke sandale) i u pristojno vreme, vece.
Na putu do tamo pored mene su prosla kola. Posle par metara vratila su se u rikverc. Pomislila sam da nekome treba objasniti put. Otvara se prozor, unutra momak (25-30 god.) sasvim pristojnog izgleda i u prvi mah nastupa. Vise ne znam da citiram kako me je tacno pitao, samo mi je odzvanjalo poslednje pitanje "Koliko ($$$)?":eek:
A ja nameravala da ga ljubazno uputim u zeljenom pravcu. Naravno, poslala sam ga tamo gde je zasluzio :mrgreen:

Devojke, ako vam se desila slicna situacija, kako ste reagovale?
Sta momke navodi na to da nude novac za nesto sto se danas, nazalost, od mnogih moze dobiti za pice-dva? Da li je to uopste potrebno u danasnje vreme?

normalno da mi se nije desilo, izgledam ko dzeri lawler i ne pitaju me ni za pravac
jednom su me pitali deje kumodraško groblje ja sam rekla ne znam to. ne znam. STVAAAARNO NE ZNAM. ne znam to, e ha lomove sa molove
 

Back
Top