Aljaska

Na zalost mnogo je ljudi koje ce bez muke da zarade pare.ja kada sam ih pitala koja je sezona u pitanju,nisam dobila odgovor.sezona za Aljasku se jos ne zna.posle nove ggodine ce se znati dali primaju nove kandidate.
Ako si za možemo biti u kontaktu, pa da nađemo pravi posoa i krenemo za Aljasku... Javi se...
 
Meni nisu poslali ništa jer vjerovatno ne znaju šta da mi odgovore. A pitao sam ih da mi pošalju kontakt telefon, adresu i iskustva ranijih polaznika. Ništa mi nisu odgovorili već dva dana. Ubijeđen sam da su prevaranti. Nek prodje još neki dan pa ću da ih prijavim sajber kriminalu
sta bi sa ovim na kraju zna li neko? jel prevara?
 
Na zalost mnogo je ljudi koje ce bez muke da zarade pare.ja kada sam ih pitala koja je sezona u pitanju,nisam dobila odgovor.sezona za Aljasku se jos ne zna.posle nove ggodine ce se znati dali primaju nove kandidate.
опрезно са агенцијама за Аљаску.
од другарице сина су добро зезнули прошле године.
врло су организовани, уверљиви, и кад покупе парице, нестану.
 
Meni su danas poslali kao predracun da uplatim 255$ . I kao naveli korisnik: Oleksii Rybalka . Adresa :Avenue Louise 54, Room S52, Brussels 1050, Belgium.
Broj racuna - IBAN: BE32 9673 5341 3402. Naziv banke (Transfer): Wise. Swift BIC: TRWIBEB1XXX.
Predracun: VA-11-0070. Tako nesto kao naglasili predracun.
 
Da li provjeriste ovu prevaru oko odlaska na Aljasku, baš me zanima!!!
Ima sličnih oglasa pa ako su prevare da se ne javljam. Vidim e-mail je: europersonwork@gmail.com
Je'l bilo išta od ovog mail-a? Sve mi upućuje na prevaru. Svuda su se oglasili, a fizičke adrese i broja telefona nigde. Besplatna mail adresa i polupismeni odgovori. Našao sam ih na posloviuinostranstvu.net, sajt koji izgleda kao da ga je neko sa 2 časa html-a napravio.
Prevare na stranu, što je ovako teško naći konkretnu informaciju za ovaj posao? Imena, brojevi, adrese...
 
Meni su danas poslali kao predracun da uplatim 255$ . I kao naveli korisnik: Oleksii Rybalka . Adresa :Avenue Louise 54, Room S52, Brussels 1050, Belgium.
Broj racuna - IBAN: BE32 9673 5341 3402. Naziv banke (Transfer): Wise. Swift BIC: TRWIBEB1XXX.
Predracun: VA-11-0070. Tako nesto kao naglasili predracun.
Da li ste uplatili Taj iznos? Sta se dalje desilo? Ja sam isto ovako dobila za uplatu ali pre toga I adrese kancelarija...nista nisam nasla na Googlu
 
Ljudi, upravo sam tražila europersonwork@gmail.com agenciju na internetu i naišla na ovaj forum i vaše komentare i ZAHVALJUJEM SVIMA što ste mi pomogli da potvrdim osećaj da je prevara :

- NE POTPISUJU SE IMENOM u dopisivanju na mailu,
- NEMA ADRESE
- NEMA KONTAKT TELEFONA

Tražili su mi dokumenta, kobajagi "menadžeri će Vas kontaktirati kada odluče da li ste prošli" zapravo izgleda da se međusobno konsultuju ko je dovoljna budala mogu da prevare. JER :

Upravo sam juče dobila mail da sam "prošla i da treba da platim taksu konzulatu do 5.februara 2023 i kao "javite kada budete hteli da uplatite da Vam pošaljemo instrukcije "
SVE ISTO KAO U VAŠIM KOMENTARIMA !!

A pritom je NEODGOVORNO i neozbiljno jer NIGDE NE PIŠE KADA BI TREBALO DA SE KRENE,
DA LI ĆU IMATI OBEZBEĐENU HRANU,
I SLIČNE NEOPHODNE INFORMACIJE !

I ono što je KLJUČNO :
NISU ORGANIZOVALI INTERVJU SA KOMPANIJOM !!! Što bi bilo logično pri zaposlenju jer posrednik MORA da poveže kandidata i poslodavca.


OČIGLEDNO DA JE PREVARA, NA ISTI NAČIN SMO JA I DRUGARICA PREVAREME OD STRANE personalfutura@gmail.com "agencije"koja zapošljava u razne "fabrike" tipa "FARBIKA ČOKOLADE" kobajagi i sve po AUSTRIJI i NEMAČKOJ . Tražili su unapred 300e i mnogim ljudima su uzeli. Moju drugaricu su uhvatili na foru "popusta" 50e da uplati, meni izvukli 30e. Nemaju skrupola izvuku šta mogu i kad osoba kaže da nema i kad molimo da se uzme provizija od plate NEĆE NEGO UZIMAJU UNAPRED I NE ZAPOŠLJAVAJU. Obratila sam se inspekciji rada Grne Gore (jer mi je dotična dala uput za poštu da pošaljem novac na adresu u Budvi jer sam insistirala da bude poštom a ne na bankovni račun i tako sam SAZNALA ODAKLE JE PREVARANTKINJA) . Inspekcija rada me je preusmerila na MUP i rekli su mi da je u
u pitanju ŽENA POLICAJKA IZ BUDVE KOJA JE NAPRAVILA "AGENCIJU" KOJA SE UGASILA.
ZNAČI POLICAJKA KRADE NARODU PARE I LAŽE ZA POSAO. STRAŠNO LJUDI !!! STRAŠNO !! Rekli su mi da je to za SUD ali da mi se ne isplatim da angažujem advoka za štedu od 30e. Ali takvi ljudi nastavljaju da hvataju ŽRTVE i upravu je ovde gospodin koji je napisao da TREBA PRIJAVITI CYBER KRIMINAL !!
SAMO TREBA ZNATI GDE I KOME ??!

ONO ŠTO MOŽEMO ZA PRVO VREME JE DA OBJAVIMO NA SVIM SAJTOVIMA GDE STAVLJAJU OGLASE ZA POSAO - DA SU TI MAILOVI PREVARE I NAVEDEMO SVE POTREBNE INFORMACIJE KAKO LJUDI MOGLI DA PREPOZNAJU TAKVE OGLASE DA NE BI HVATALI NAIVČINE I MUČENI NAROD KOJI HOĆE DA POŠTENO ZARADI !!! STOP PREVARAMA, STOP KRAĐI, STOP KRIMINALU !!
 
Ko je toliko lud da pošalje pare nekom unapred na nevidjeno?
Pa to je znači na nivou nigerijske prevare gde nasumice šalju ljudima mejlove da im je umro rodjak bogati farmer u Zimbabveu i da samo treba da pošalju novac za advokata za testament. I neko uvek nasedne, živa istina :hahaha:
😂😂😂 Ne verujem.
 
Mojoj sestri pre desetak godina stigao mejl, piše joj advokat "našeg rodjaka" gde kaže u Južnoafričkoj republici joj je izvesni Tarik ******* ostavio neko nasledstvo samo treba da pošalje prvo novac za troškove. I ona se primila dopisivala se sa njima. Ja joj kažem gusko pa jel imaš mozga kakav Tarik kakva Afrika jesi ti pri sebi?
Eto ima
 
Ko je toliko lud da pošalje pare nekom unapred na nevidjeno?
Pa to je znači na nivou nigerijske prevare gde nasumice šalju ljudima mejlove da im je umro rodjak bogati farmer u Zimbabveu i da samo treba da pošalju novac za advokata za testament. I neko uvek nasedne, živa istina :hahaha:
Idem ja tamo da trazim rodjaka. Mozda postoji. Necu da me neko prevari. Što je sigurno sigurno. Menjam ovde ime u Zimbabweboy. 😂😂
 

Back
Top