Aligrudić kritikuje Nikolića.

E taj idiot je doprineo da dodjete na vlast ,da se usvoji preko 200 zakona koji su neophodni za ulazak u EU ,da se dobije Studija izvodljivosti ,da se dobije Novi ustav i jos mnogo toga , NJegova vlada je imala manjkavosti ali je sigurno najbolja u periodu od 2000 god.do danas. Prema tome nemojte ofrlje donositi zakljucke i vredjati coveka koji je izuzetan intelektualac i posten politicar. Ne secate se kad je Labus rekao za njega i ako mu je ovaj bio protiv kandidat na izborima na RTSu Kostunica je posten covek. Znaci li to nesto.
Једина ствар која је мени јасна јесте то да велики број Срба став о политичару као политичару гради на бази неког личног допадања или анимозитета.
Колико смо пута само могли чути- ''како је Борис леп, гласаћу за њега'' ?

Коштуница има на души две велике грешке:
1. што је омогућио жутима да дођу на власт
2. што је направио владу с њима након избора 2005. године и тако им омогућио да несметано наставе јахање Србије и Срба

Да је изузетан и интелектуалац, то јесте, али нешто ми је много наиван за човека који се гура у политику.
 
O njemu ne treba trositi reci....a i ne znam koliko te placa sto ga reklamiras...

p020.gif
p030.gif
p020.gif
p030.gif
p020.gif
p030.gif
 
Jasno mi je odavno da je tvoj Kostunica idiot i iskompleksirana budala!Jesi sad razumeo sta mi je jasno?

Муслимановићу, не дирај Коштуњавог! Тај Србин је тренутно одбацио Европу, још мало ће и демократију, ако Бог да! Живео православни пркос!
 
Pa u DSS se zna ko sta radi , sto bi on izlazio u javnost ,radi marketinga mozda. Verovatno mu se zgadilo od drugih koji ne izbivaju sa Tv i stampe .

Razumem da bira gde ce se i kada pojavljivati u javnosti, ali on se uopste i ne pojavljuje u javnosti, ne razgovara...Osim kada su u pitanju saopstenja, i monolozi na sastanku glavnog odbora stranke...Politicar koji vodi stranku mora da ima barem neke osobine vodje. Kostunica te osobine nema, zato i nije covek koji treba da vodi neku stranku, nego neko ko ce da pise program stranke ili nesto slicno tako...
 
ti i ostali zutaci bolje ostavite neki komentar na temi o sramnom zutom reizboru sudija umesto da vi ovde hvatate krivine
Прво, нити сам ја "жутаћ", а друго, не пратиш пажљиво, ја остављам коментаре итекако незгодне и по те "жуте" о којима причаш.

Од самог почетка.мог постовања овде.

(Сад, што неки од вас, заслепљени неким "вођама", нисте у стању да то видите, ваш је проблем).

(Као и што се заносите и даље илузијама да би неко други, ако дође на власт, био бољи).

Или сте, што већ овде рекоше - плаћени да навијате, али, онда је тек све јасно.
:snesko5:
 
Прво, нити сам ја "жутаћ", а друго, не пратиш пажљиво, ја остављам коментаре итекако незгодне и по те "жуте" о којима причаш.

Од самог почетка.мог постовања овде.

(Сад, што неки од вас, заслепљени неким "вођама", нисте у стању да то видите, ваш је проблем).

(Као и што се заносите и даље илузијама да би неко други, ако дође на власт, био бољи).

Или сте, што већ овде рекоше - плаћени да навијате, али, онда је тек све јасно.
:snesko5:

to pricaj nekom ko je od juce ovde, zaljubljena si u tadica, a tvom lupetanju na forumu da ne pricam
 
sad se malo primirila jer je prozivali ali ranije je skakala kad god se u nekoj temi kritikuje njena simpatijaz:D
Нико ме никад није овде прозивао, немам чак ни једну једину обичну опомену. :cool:

А једино, видим, овде скачеш ти, кад се помену твоје симпатије. :snesko5:
 
Нико ме никад није овде прозивао, немам чак ни једну једину обичну опомену. :cool:

А једино, видим, овде скачеш ти, кад се помену твоје симпатије. :snesko5:

Prozivali tj zezali su te korisnici a ne moderatori, a barem opomenu si mnogo puta zasluzila ali posto si zuta gleda ti se kroz prste, doduse priznajem nista ekstremno nije bilo u pitanju
 

Back
Top