Алфа и не-Алфа мушкарци: разлика у конкретним примерима (вечна победа и велика срамота)...

Brate, gde ti je smisao za humor?
Отишао је својим путем...

Не могу да схватим из прве ко се шали, а ко је озбиљан. Да причамо уживо, можда и бих.

Ја вас све поштујем и у почетку ценим, али временом један по један отпадате.
 
Jош jeдном: Алфа мушкарци - високорангирани (у зоолошком смислу, новац ту не игра улогу) мушкарци у којих je жене аутоматски, без напора брзо „заљубљају ce“ и којима je радосно, одмах и бесплатно (понекад joш и дају свој новац) даjу секс.

Даље иде одломак из књиге "Мемуары Омеги":

Био је то класичан случај, па ћу вам да испричам:
Што се тиче савладавања знања, момак је био глуп у школи, стално је преписивао од мене. Имао је управо ту исту патријархалну породицу, са веома чврстим и строгим оцем, и, што је најважније, потпуно адекватном, психички уравнотеженом мајком, која га није малтретирала и није ломила његову психу.

Његов отац је умро када је мој пријатељ имао 11-12 година, али су исправни темељи понашања већ били постављени. Узгред, његов отац је био русификовани Татар, што је такође важно - очигледно је joш успео да види исправан модел породице. Даље, овај мој пријатељ је био природно веома згодан, и имао је савршено атлетско тело.

Са 15-16 година, или можда и раније, не сећам се тачно, он je почео да **** девојке, а до одласка у војску (после тога нисмо комуницирали) његов „рекорд”, очигледно, премашио хиљаду.

Овако он је упознавао девојке (видео сам га много пута својим очима) - девојка која га је видела одмах се променила у лицу, моментално се „репрограмирала“ и брзо почела да се „залубљуjе“ у мог пријатеља. Огроман број жена седео је у његовој „френдзони“, жељно ишчекујући свој ред за сексовање или бар његову наклоност!..

То je то, момци! А неко желе да Вас научи да треба водити девојку на састанке у биоскоп и хранити је бесплатно у ресторану...

Још једно својство - упркос својој глупости у школи, момак је био одличан психолог, фантастично друштвен, социјално прилагођен и имао је гомилу пријатеља, иако углавном међу ситним криминалцима. И његова мајка је радила даноноћно, па му је стан скоро увек био на располагању...

А сада да пређемо на аутора ове приче, који уопште није био "алфа"...

Моја прва срамота, од неколико сличних, када сам покушао да лично упознам девоjку, десила се управо у друштву девојака мог пријатеља. Имали смо тада 16 година, одмах после школе, позвао ме је да пливам, и повео са собом три-четири девојке из своје „пријатељске зоне”. Без икаквих циљева и размишљања са његове стране. Штавише, све су девојке биле веома лепе.

Девојке ме нису приметиле директно и само су кружиле око мог пријатеља. Али ја сам био мали и глуп, и овом приликом сам одлучио да покушам да приђем једној девојци.

Одмах ме је отпустила и веома оштро. Када сам покушао да разговарам са њом, девојка ми је рекла: „иди седи на страну и не узнемиравај ме!”, али „порука” је била сложена – тон, интонација гласа, изрази лица, поза...

Девоjка је јасно пренела да јој је моје присуство неподношљиво, одвратно, болно и уноси монструозну нелагоду у њен живот! Од тог тренутка је прошло више од тридесет и две године, а ја се још увек јасно сећам размера и дубине негативности коју је та девојка коју сам видео једном у животу обрушила на мене у трену!


P.S. Господо Срби! Као што видите, сајт блокира информације које покушавам да Вам пренесем. Стога је Ваша подршка важна.

P.P.S. Скоро сам заборавио оно најважније. Шта да ради обичан момак, а да око њега не круже јата лепих девојака, како не би доживео разочарење и срамоту?

Увек запамтите да постоји нешто што се зове ПОНОС !!!

Iz mog iskustva sa drugaricama, nikada u zivotu nisam cula da su se masovno zaljubljivale u opisanog muskarca...kamoli cekale u redu za njegov krevet.

Bilo je tih momaka koji su se svidjali vecini cura i svi su oni imali negde slicne osobine izmedju sebe, ali su listom bili crno/bela suprotnost ovom momku.
 
Jedna od osnovnih incelskih zabluda je da žene prvenstveno gledaju fizički izgled i da na osnovu toga presuđuju ko je "alfa", a ko "beta".
To nema veze s istinom.
Žene se pale na muškarce koji se emocionalno ne vezuju za njih, koji mogu da žive bez njih. Ovi romantični slinavci što im kupuju cvijeće i plaču dok ih grle, takvi se uglavnom druže s Desankom Šakić, pa makar izgledali kao Apolon.
 
U je...
Da, svršavamo na te nedostupne.

U pitanju je specifična kombinacija da im je stalo i da im nije stalo.

Jer ako I'm je samo stalo onda se lepe
Ako I'm uopšte nije stalo kojiće mi moj

Ali ako je svoj čovek koji prati liniju života ima ambicije nezavisno od mene to je kul
Takva sam I ja. Imam svoje ciljeve nevezano od muškaraca.
 
Отишао је својим путем...

Не могу да схватим из прве ко се шали, а ко је озбиљан. Да причамо уживо, можда и бих.

Ја вас све поштујем и у почетку ценим, али временом један по један отпадате.
Pa ako ne kapiraš u kakvom je duhu očigledno napisano ono, onda je stvarno otišao.
 
I ne samo da smara, beć ubija potforum svojim temama. Koje će uskoro postati njegovi blogovi

Da ovo bi mogao da bude blog.

@rusdrugsrba sledeći put kad želiš nešto da saopštiš građanstvu otvori svoj blog.
Tvoje teme su samo reklama tvojih stavova
Да ли моје теме некоме сметаjу? Нико никога не тера да ово чита!

Почињем да мислим да вампири стварно постоје!
 
Да ли моје теме некоме сметаjу? Нико никога не тера да ово чита!

Почињем да мислим да вампири стварно постоје!
Zabranjeno je prema pravilniku otvarati serijski slične teme. Sve su iste I sve se u suštini svode na isto. Imaj jednu svoju temu i nju drndaj.
 
Zabranjeno je prema pravilniku otvarati serijski slične teme. Sve su iste I sve se u suštini svode na isto. Imaj jednu svoju temu i nju drndaj.
sme li da se drnda vise od jedne - ili mora da se drnda samo svoja jedna ?
pitam za temu :D
 
M da, vidim jadne ostale teme ne mogu da dodju od izrazaja od ovih.
I toliko aktivni i kreativni korisnici hahaha
Ne budi tužan, prava tema nađe put do pravog čitaoca , blog je najboljije mesto za lične percepcije stvarnosti :D
 
Ne budi tužan, prava tema nađe put do pravog čitaoca , blog je najboljije mesto za lične percepcije stvarnosti :D
Ne zaebavaj Piksi nego otvori catchy temu sad kad si se javila na kojoj cemo svi da se druzimo i s apetitom pricamo bas kao nekad u stara dobra vrehehemena. Mouzda se neko i smuva
 
Ne zaebavaj Piksi nego otvori catchy temu sad kad si se javila na kojoj cemo svi da se druzimo i s apetitom pricamo bas kao nekad u stara dobra vrehehemena. Mouzda se neko i smuva
Mislim da nisam kadar za tako nešto. Pre da se poubijamo. :D
 

Back
Top