Aleksandar Vučić komentariše svoj "road-trip" u Hrvatskoj!

osobno mislim da bi najbolje bilo da ih ostave u miru, jer oni su im to dobrim dijelom i skuhali..
a drzava Srbija bi im mogla pomoci, ako to zeli, kreditima, otvaranjem firmi...itd. dakle svim onim sto bi im podiglo standard i doista pomoglo...
a nikako ne politickom demagogijom..
zasto npr, neka srpska banka ne otvori podruznicu u RH i daje kredite povratnicima za otvaranje npr. malih radnji, pokretanje poljoprivrede itd.
od srbovanja politicara se ne zivi i nemoze se jesti...


Bile bi to previse rizicne investicije.
 
Ja sam na nekoj temi već napisao da je Hrvatska zemlja za paradajz turiste,pošto za razliku od većine mediteranskih država ima socrealističke hotele,a cene kao u SaudiArabiji.:rotf:

to što si ti pisao tako nas je pogodilo da nećemo većeras moć zaspat.;) hrvatski turizam godišnje donesse 8 mil. eura, a onomad sam negdje pročito da srbija slijedeće godine očekuje 1 mil. eura od turizma. pa ti sad vidi:per:
 
Crna Gora je ispod svakog kriterijuma.U Hrvatskoj bar ima vode koliko-toliko,hrane koja jeste preskupa i onaj ko ode neće dobiti žuticu ili meningitis.:roll:Eventualno može da traži kola po moru,ako imaju srpske tablice,pošto Hrvati misle da su kola sa srpskim tablicama amfibije.

Pa cuj ''Kad si u Rimu ponasaj se kao Rimljanin''...
 
Poslednja izmena:
to što si ti pisao tako nas je pogodilo da nećemo većeras moć zaspat.;) hrvatski turizam godišnje donesse 8 mil. eura, a onomad sam negdje pročito da srbija slijedeće godine očekuje 1 mil. eura od turizma. pa ti sad vidi:per:
E ovo sam hteo da znam.Sad mogu mirno da zakupim aranžman negde na Mediteranu,izvrnem sve četiri na leto i patim što me neće biti u Hrvatskoj.
 

Back
Top