Albanci nestaju: Albanija za 20 godina izgubila gotovo 30% stanovnistva.....

Prikazao mi 3 albanska top modela, Dzima Belusija i Hasima Tacija :hahaha:

A evo kako izgleda obican albanski narod :D

04kosovo.600.jpg


- - - - - - - - - -

Cekaj, jel se vi salite ili je vama ovaj ozbiljno jedan od najlepsih !?

:rotf:

08_04_13_32203_1.4.2013_-_KM_.JPG
 
Prikazao mi 3 albanska top modela, Dzima Belusija i Hasima Tacija :hahaha:

Cekaj, jel se vi salite ili je vama ovaj ozbiljno jedan od najlepsih !?

:rotf:

08_04_13_32203_1.4.2013_-_KM_.JPG
pa on mora de je ljepsiji, "NAS" je, srBin

Ima. Na slici levo je srpska lobanja, a na slici desno albanska.

Vidi se da je srpska 100x lepša:

Human%20Evolution132_big.jpg
http://4.***************/_VoTMOdI9adk/S0N9YizUgVI/AAAAAAAAHJw/FlfLEB-eThU/s400/Human-Skull.jpg

jest vala, ljepsa je
cek cek, stvarno smo ruzni mi siptari

U pravu si, naš
image_normal.jpg
je lepši.

ma nije vas nego NAS, sipac pravcati, kosovar iz prizrena
 
TO MILIONČE SE PRESELILO NA KOSOVO I METOHIJU :aha2:

Најбоље да јесте :) На Косову их има нешто мање од 1,7 милиона по њиховом попису а могуће да их реално има још мање...

Колико је мени познато 90-их су причали да је Шиптара 2 милиона на Косову и да ће их ускоро бити три милиона јер имају "седмеро дјеце по жени", а оно испаде да им се број смањио...

Како на Космету тако и у Албанији... Како то мајку му?
 
Најбоље да јесте :) На Косову их има нешто мање од 1,7 милиона по њиховом попису а могуће да их реално има још мање...

Колико је мени познато 90-их су причали да је Шиптара 2 милиона на Косову и да ће их ускоро бити три милиона јер имају "седмеро дјеце по жени", а оно испаде да им се број смањио...

Како на Космету тако и у Албанији... Како то мајку му?

Granica između Albanije i Srbije na Kosovu i Metohiji je dugi niz godina bila na " Izvolite ", a i posle 1999-te :think:

Najveća migracija Albanaca iz Albanije na Kosovo bila je u Titovo vreme, a i posle njega.
Imali smo čak i Albanca za Presednika Presedništva SFRJ - Sinan Hasani :aha2: ( od 15 Maja 1986 - 15 Maja 1987 )

Tako da to MILIONČE koje fali u Albaniji sada je na Kosovu i uz 400.000 šiptara ( po mojoj proceni ) stvorili su " Lažnu demografsku sliku - Većinske populacije "
Yes%20emoticon.gif


Za vrema komunizma dugi niz godina posle rata ,em što je srbima bio zabranjen povratak u domove na Kosovu i Metohiji bili su i pod prisilom i smrtnom opasnošću proterivani sa Kosova i o tome se dugo ćutalo pod pretnjom Golog Otoka i smrti ...dok Dobrica Ćosić nije na jednom od satanaka CK KPJ otvorio pitanje Kosova i svega štu se zataškavalao godinama... nakon čega je izbačen iz partije.
Šiptari na Kosovu i Metohiji ni tada - NISU BILI VEĆINSKI NAROD

SVE JE TO DUGO GODINA KONSTRUISANA LAŽ
Yes%20emoticon.gif


Ali neće se MNOGO OVAJDITI :think:

TRAŽILI SU NATO INTERVENCIJU I BOMBARDOVANJE, A DOBILI SU OSIROMAŠENI URANIJUM I DUGOGODIŠNJE LAGANO UMIRANJE :sad2:

Najviše bombi sa osiromašenim uranijumom U235 bačeno je na Kosovu i Metohiji :aha2:
 
Ovo je zabrinjavajući podatak. :sad2:
Srbija treba ozbiljno da se zamisli pred tim nemilim činjenicama. Budući da kod nas natalitet buja,
treba preduzeti odgovarajuće korake kako bi pomogli susedima. :rumenko:

Kod nas tako divno živimo da ne možemo da prehranimo ni ono malo što se rodi. Nezaposlenih ne bi bilo jedino da smo se zadnjih 50 godina duplo manje rađali.
 
Богуне,престани са тим подвалама о сиромаштву као препреци наталитета.Циганима ни онда ни сада не цветају руже од богатства,па погледај колико имају деце.Та врста изговора је провидна,тако рећи транспарентна да транспарентнија не може да буде.
 
Богуне,престани са тим подвалама о сиромаштву као препреци наталитета.Циганима ни онда ни сада не цветају руже од богатства,па погледај колико имају деце.Та врста изговора је провидна,тако рећи транспарентна да транспарентнија не може да буде.

A ti prestani sa napadima da ja podvaljujem. Ako misliš da nije tako, reci normalno, ljudi smo. Problem sa nama i Romima je u tome što Romi znaju za onakav život kakav su naši po brdima znali pre 200 godina, ne znaju za bolje. Zadovoljan ako ima koru leba, smatra da ima dom ako ih ima njih 20 pod nastrešnicom, smatra da nije go i bos ako na sebi ima krpe stare 100 godina nikad oprane, smatra da je živ i zdrav ako sa 30 ima bar 5 zuba u vilici, a da je dovoljno obrazovan ako zna da pročita brojeve na novčanici. To baš ne možeš da porediš sa ljudima koji su odlično svesni minimuma udobnosti koje čovek može da ima u 21. veku, a da ni sa jednim detetom taj minimum ne mogu da ostvare. Pođi od sebe, da sa ženom jedva uspevate da iznajmljujete garsonjericu, da oboje ginete od posla i imate dvoje dečice koje sanjaju rolere, bicikl, računar, igračke, a kojima i škola košta Boga oca, da li biste planirali 5-6 dece ili bi tu stali? Ili još gore, da ste nezaposleni i ti i devojka (što je sasvim realno, to nije znak neke nesposobnosti da se čovek "snađe") ili da jedno od vas radi za neku crkavicu, da još materijalno zavisite od roditelja, da li biste pravili prvo dete sa 22 godine, ili biste sačekali malo da vam ne krene, da možete da budete samostalni? Na kraju krajeva, da li bi se sa 19 oženio sa devojkom sa kojom si u vezi, ili biste proveli nekoliko godina u vezi da vidite da li ste jedno drugom pravi, da li vam ide? Nisu stvari toliko proste.
 
Извини Богуне ако си ме тако разумео.Нисам ја ни помислио да си ти творац те приче,за коју сматрам да је само изговор.Ја сам само рекао да не треба корисити ту подвалу.
Ти ниша не знаш о Циганима,јер их гледаш само кроз оне који живе у фавелама великих градова и просе по улици.Прво и основно то су све избеглице из сиромашмих крајева,не само Космета ,него и Македоније и Босне.Они јесу такви као што их описујеш,јесу чергари,али нису они егземплар на основу кога можеш да отпишеш читав народ.Погледај мало и оне друге ,па ћеш видети да се не разликују ни по чему у односу на цивилизацијски ниво који имају остали у овој држави.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, ja ne znam ni jednu jedinu izbegličku porodicu iz planinskih krajeva HR i BiH sa više od troje dece. I (pošto sam odrastao u Vojvodini) nijednu kolonističku porodicu sa više od troje dece. A svima njima su dedovi i pradede imali i po osmoro do desetoro dece... Nestaje to. Moj kolega iz okoline Knina, ima više stričeva, tetki i ujaka nego što ima braće i sestara po njima, dedovi mu maltene imaju isti broj dece i unučadi... A i on skoro 35, a još nije oženjen.

Nego se ogreših o Rome u celini, kad sam ono pisao mislio sam na onaj njihov najsiromašniji sloj. I Romi koji su u istoj borbi između srednje i niže klase kao i mi slabo stoje s decom.
 

Back
Top