Aktuelna događanja u Zrenjaninu....

Pricao sam sa jednim od organizatora... ne bih da ga imenujem, ali ga licno dobro poznajem. Pored tih sastava, klati se jos i Metalika. Jos nije nista potvrdjeno.
Sustina je da ce doci 20.000 motorista iz citavog sveta, i ovaj festival bi trebao biti na neki nacin tradicionalan, tako da ce se svake seste ili desete godine odrzavati ovde. Naravno, ako sve uspe...
 
posto ovo radim prvi put,moja poruka je trebala da ode na drugo mesto, valjda 1. strana,ali sada cu reci nesto i o bajkerima, i ja sam bila,muzika je bila odlicna zemlja se pod nogama tresla, za razliku od poslednjeg tihog koncerta bjelog dugmeta,sto je najvaznije nije bilo nikakvog incidenta,ljudi se zaista trude oko svojih motora, to je hobi,kao sto postoje odgajivaci pasa, filatelisti,golubari,sto covek ima vise interesovanja on je zanimljiviji ( manje ce se za njega lepiti sponzoruse, to je na konto zr- sponzoruse)
 
sta da kazem,sem da nisam osetljiva zbog zenskog sveta vec i zbog muskog, kvalitetni momci se zatvaraju u sebe jer misle da su zenska iscekivanja velika, i onda se tu stvara vrzino kolo, ko zna neki aktuelan dogacaj koji ce se desiti u toku ove nedelje? prosle nedelje je bio rege koncert novosadjana u domu i mirjana bobic m. u zelenom z.
 
u zrenjaninu-novinama vec drugi put izlazi reportaza o mojim dobrim prijateljima ,neke od njih nisam videla 20 godina (a imam osecaj da sam se sa njima citav zivot druzila) ,ali smo se sad posle reportaze culi,otisli su 90-ih godina -nemacka, italija ,kanada,to je za mene dogadjaj 2007
 
Tema za oživljavanje.
Aktuelno događanje može biti i mala kretivna radionica.
Unikatni nakit Zrenjanin.
Događaj, osveženje.
Šta biste voleli da vas osveži?


Recimo, ja bih volela više nekih kulturnih događanja, možda nekih akcija, koncerata koji ne podrazumevaju ni fin prefinjen svet, niti pijanu bagru.
Maskenbali.
Tribute bendovi.
Možda neke akcijice, tribine po kafićima. :)
 

Back
Top