.......AKO VOLITE ZIVOTINJE.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto je momak koji im je azurirao sajt batalio posao,i nema ko da ga dalje vodi,sva uclanjenja u udruzenje se rade preko telefona jer im on-line pristupnica ne funkcionise.
Trenutno nema drugog nacina da vam svakog meseca stigne blanko uplatnica na tekuci racun na vasu adresu nego da im je date preko telefona.

011/2755-358
 
...i ja 'ranim troje dece,al' 200-300 dinara cu da napabircim...
...koliko ko moze...glupo je oko ovakvih-humanih i neobaveznih stvari dizati prasinu...
...inace,danas mi je prijatna gospodja iz udruzenja rekla da je drzava uvela porez na donacije.
...mislim...sta reci?
 
ljudi da se razumemo
volim i ja zivotinje
potovo konja pauka i vevericu gospodara shume
al se sove plasim
buljave joj oci
krokodil je zajeban protivnik
ima ostre zube
al psu i macki ni dinar ne dajem jer umeju i sami da se snadju
kad ogladne samo nekom odgrizu nogu i vise nisu gladni
 
Ćale:
Posto je momak koji im je azurirao sajt batalio posao,i nema ko da ga dalje vodi,sva uclanjenja u udruzenje se rade preko telefona jer im on-line pristupnica ne funkcionise.
Trenutno nema drugog nacina da vam svakog meseca stigne blanko uplatnica na tekuci racun na vasu adresu nego da im je date preko telefona.

011/2755-358

Au, ja nisam skontala da im sajt nije azuriran :| Trebala sam odmah da ih kontaktiram, blah. Skupljam polako neke pare, pa da posaljem odjednom, nista krupno, ali ako vise ljudi prilozi, i to je nesto; ko hoce neka prosiri po drugim forumima, nakupice se valjda neka suma...
 
d062.gif

topmodelsica:
Sto ih ne ubiju?
gnjido...
 
topmodelsica:
Sto ih ne ubiju?

Genijalna ideja, a onda mogu da odu do Zvecanske i tamo rese bede onu svi decu, mislim ko ce od njih ikada uraditi nesto korisno u zivotu, a ako usput vide nekog beskucnika mogu i njega da smaknu, da se covek ne muci. I onda da pobijemo sve koji imaju male plate zato da jednog dana ne bi i oni postali siromasni, pa kad se sve to tako lepo sredi, onda mozemo na miru da provodimo dane na modnim pistama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top