AKO SU...........

misliš nakon što je u uvodnom postu "razotkriven"?:mrgreen:

ono opšte poznata stvar da u zatvoru upravo te "robe" najviše fali posle naravno robe zbog kojih i većina sedi u ćuzi (droge):oops:

eh kada neko iz kroacije treba da me obavesti da ovde leze oni zbog droge.:roll:
bicu iskren znam da vecina nije uopste kriva :roll:tako oni kazu :cry:
ali mislio sam da se droga valja makar ovde ,malo disciplinovanije :arrow::rolleyes:
 
E? A kako to sad fašista?

Na to sam vec odgovorio u jednom postu. Naime, gospodin Davidovic, kao sto nam i njegovo prezime govori je pripadnik jevrejske zajdnice ovde u Srbiji. O ovoj cinjenici se precutkuje iz sledecih razloga. Doticnog gospodina "deklarisanog nacistu" je upregao Nenad Canak da organizuje taj sljam koji se okupio oko njega kako bi Nesa mogao da uradi to sto je uradio, da napravi "antifasisticki skup" kako bi zaradio politicke poene pred izbore u Vojvodini!

S druge strane kada se malo bolje poslusa gospodin Nesa i u tome sto govori malo procita izmedju redova njegove metode i ideje su u najmanju ruku extremne, po meni cisto fasisticke!
 
Ako su... A niko nije nikad dokazao da jesu.
Osim Tome da je grobar (bio po zanimanju).
I ostao - cilj mu je da nastavi delo S.M. i Hrvatine Sekija - sahrani Srbiju kao drzavu.
Oni mucenici koji za tu stranku glasaju - su saucesnici u toj raboti.
 
Ako su... A niko nije nikad dokazao da jesu.
Osim Tome da je grobar (bio po zanimanju).
I ostao - cilj mu je da nastavi delo S.M. i Hrvatine Sekija - sahrani Srbiju kao drzavu.
Oni mucenici koji za tu stranku glasaju - su saucesnici u toj raboti.

ман те се људи више политике и ћорава посла гледајте од чега живите:twisted::twisted:
они се лепо разгаламе на телевизији па после оду у својим А8 кући или ти државним становима од 230 км2:cry:
 
Ako su... A niko nije nikad dokazao da jesu.
Osim Tome da je grobar (bio po zanimanju).
I ostao - cilj mu je da nastavi delo S.M. i Hrvatine Sekija - sahrani Srbiju kao drzavu.
Oni mucenici koji za tu stranku glasaju - su saucesnici u toj raboti.

A dobro covek nije na vlasti tako da nema da brines. Nego problem je sto nas ovaj Tadic,Dinkic,Djelic,Kostun..... sahranjuju a nisu po zanimanju grobari.Ali nas pokopase profi.
 
ман те се људи више политике и ћорава посла гледајте од чега живите:twisted::twisted:
они се лепо разгаламе на телевизији па после оду у својим А8 кући или ти државним становима од 230 км2:cry:
Ovo ti je pametno.
Kod mene je sad 9:20, radno vreme,kinta ide...
Politika (ako se preozbiljno shvati ili napali) je droga za mase.Skrece im paznju sa zivotnih problema i pravi od mase ljudi - stado.
Zvuci poznato...
 
Kod mene je sad 9:20, radno vreme,kinta ide...
...
а где то код тебе :?:с обзиром на твоју локацију да није неки део Београда добио неку Сибирску временску зону ако се узме у обзир да баћушке овде планирају базу па да буду као код куће:mrgreen::heart:
 
а где то код тебе :?:с обзиром на твоју локацију да није неки део Београда добио неку Сибирску временску зону ако се узме у обзир да баћушке овде планирају базу па да буду као код куће:mrgreen::heart:

Neki gulag u Sibiru.
Kakvo je vreme tamo? Jel pada sneg? :D
 
не знам што се ти јављаш
питање је упућено овоме код кога је сада
09.31:arrow:

чекај мало кад боље размислим временске зоне се разликују по целим сатовима ГМТ+2
а то код овога је ГМТ+2+18 минута а где си ти буразеру тренутно:?:
 
ми смо гмт+1 а ГМТ+3 је Москва и Багдад а ГМТ'-1 је Капа ди Лука
овде ти нешто не штима или ти не ради сат или си закаснио на посао
 

Back
Top