AKADEMIJA, KST, DOM OMLADINE.....

:cry: 'Ocu i ja opet mlados' ludos'
Visili smo u kstu i na akademiji i gusili se od vrucine i dima u rupi, pili puno jeftinog piva i imali strasne glavobolje svakog vikenda
Nedostaje mi i sedenje u parku kod Vuka
Nedostaje mi moj Beograd
Nedostajem sama sebi, kakva sam bila nekad
 
...ne treba nista da ti nedostaje omoguci to tvom tom ANDJELU da prozivi.

...jeftina mjuza teska cuga
uzas...je nasa furka!!!!!
ooooooo oooooo oooo ooooo o
"kalispera"

Kalispera ;)
Andjeo ce, po svoj prilici, odrasti ovde (gr)..Nadam se da se na nekom od buducih raspusta zarazi Beogradom..ako ne budem mnogo matora, mozda jednom izadjemo zajedno npr u kst..mozda sretnemo i onog cicu sto pljeska rukama
E, a posle bi jednom mogli u Skadarliju na lepinju s gulasem
 
...uuu nostalgija. j*** ga.
ej reci mi jel jos ima na "OMONIJI" onoliko djankoza (konkretno ko 2002)?
Bolje ti je u Atini nego u Bg-u. veruj. ja da sam imao mooda davno bi se naselio tamo(iskljucivo PIREJ)
i navijao bih za Olimpijakos ;-D
za KST nikad nije kasno. onaj albino i dalje je muzicki aktivan, video sam ga nedavno.
e sad lepinja sa gulasem ili sendvici u "Mauntens corner-u" to je vec dilema?
veliki pozdrav za jug.
 
...uuu nostalgija. j*** ga.
ej reci mi jel jos ima na "OMONIJI" onoliko djankoza (konkretno ko 2002)?
Bolje ti je u Atini nego u Bg-u. veruj. ja da sam imao mooda davno bi se naselio tamo(iskljucivo PIREJ)
i navijao bih za Olimpijakos ;-D
za KST nikad nije kasno. onaj albino i dalje je muzicki aktivan, video sam ga nedavno.
e sad lepinja sa gulasem ili sendvici u "Mauntens corner-u" to je vec dilema?
veliki pozdrav za jug.

E, ima. Meni je bas zao sto svi turisti odmah dodju na Omoniju i posle ostanu pod tim utiskom..To je bas dno dna Atine, i ne postoji nijedan kraj slican tome. Atina inace ima i mnogo lepih stvari za videti..
Mi smo jednom pricali da kad budemo imali po 50 godina, docicemo u kst u petak, a Misa ce jos uvek da pusta iste pesme, istim redom..sada, posle godina i godina pauze, verovatno bi se i u petak lepo provela :)
 
E, ima. Meni je bas zao sto svi turisti odmah dodju na Omoniju i posle ostanu pod tim utiskom..To je bas dno dna Atine, i ne postoji nijedan kraj slican tome. Atina inace ima i mnogo lepih stvari za videti..
Mi smo jednom pricali da kad budemo imali po 50 godina, docicemo u kst u petak, a Misa ce jos uvek da pusta iste pesme, istim redom..sada, posle godina i godina pauze, verovatno bi se i u petak lepo provela :)

sta lepo. fantasticno.
jedno bi imala utisak da si dosla da spijuniras dete.
a atina sta reci ja sam imao srecu da sam je obisao sa najortodoksnijim navijacem olimpijakosa.
kazem ti PIREJ me je razbio koliko je tamo lepo :D
pozdrav
 

Back
Top