Ajeti iz Kur'ana ispisani na tijelu bebe!

I ja sam covek...Ali me poboljeva u falusnom predelu kad cujem komentare poput tvog.Posto vidim da branis islam i njihova cuda, rekoh da vidim da nisi kojim slucajem muslimanka.

Pa i da branim,da neces mozda ti da mi zabranis?

Cuda postoje ne samo kod Muslimana nego kod svih NARODA.
A tebi je igleda suzena svest i u gornjoj i u donjoj glavi pa ne mozes
mudro da zboris:)
 
Glupljeg komentara nisam cula!
Da su mu se javile stigmata vec bi bilo drugacije.
Ajde bre dete je rodjeno od Boga dato.

zato sto ja tako kazem... uveri me da ga ima pa cu verovati...

Rad je stvorio coveka a ne Bog...

p.s. nema Boga[/QU

Nisam ja POP.

Ja imam svoje misljenje i nemoj da mi nameces svoje,to kod mame i tate mozes.

Ja namecem svoje misljenje?!? Boga mozes da pozivas u crkvi hoces da si igramo na taj nacin!??
 
A kako ti znas kako ja dozivljavam? Mozda je za mene on neki fantazijiski lik ili plod maste dokonih ljudi od pre 2000godina?!?

Svakako si ateista...A i ta tvoja shvatanja Boga, kao nekog fantazijskog lika ili kao plod maste dokonih ljudi, je svakako, u najmanju ruku pogresna.
Jer, ceo kosmos drzi neka sila u harmonijii tako je kako je zahvaljujuci toj visoj sili.
 
Pa i da branim,da neces mozda ti da mi zabranis?

Cuda postoje ne samo kod Muslimana nego kod svih NARODA.
A tebi je igleda suzena svest i u gornjoj i u donjoj glavi pa ne mozes
mudro da zboris:)

Ne, mislim, moj komentar je glup i meni je suzena svest jer sam izneo sumnju da su roditelji zlostavljali dete u nekoj gorstackoj zajednici.Ali Vi ste tako pametni i elokventni kada ste ubedjeni da je to istina.Jel ste culi vi nekad za propagandu?Ovo je cist pokusaj dokazivanja islama kao neke jake religije.Isti slucaj kao i kod ostalih cuda.Pokazati kako ste ba vi odabrani.
 
Daj Marko ne guslaj vise!

Prevazisla sam igranje odavno.
Ako je Bog od tebe odavno digao ruke i ti od njega to je tvoj problem.

Ne guslaj? Tesko mogu samo da sviram tamburicu al gusle, jok!!!

A ovo drugo je dokaz koliko si prevazisla igranje... Uostalom to sto sam boldovao mogu da protumacim kao vredjanje i nametanje religije.. Recimo kao da ja za tebe kazem " Ako si ti djavo i radis pogresne stvari to je tvoj problem"
 
Svakako si ateista...A i ta tvoja shvatanja Boga, kao nekog fantazijskog lika ili kao plod maste dokonih ljudi, je svakako, u najmanju ruku pogresna.
Jer, ceo kosmos drzi neka sila u harmonijii tako je kako je zahvaljujuci toj visoj sili.

Nigde nisam rekao da nisam ateista, to je moje pravo kao sto je tvoje da verujes u Boga, Alaha, Visnu i ostala bozanstva kojih ima mali milion...A razmisljanje nije pogresno, jer verovati da nesto mocno drzi sve na mestu je zaista glupo, kada kazem mocno mislim na ono sto vernici nazivaju Bog...
 
Nigde nisam rekao da nisam ateista, to je moje pravo kao sto je tvoje da verujes u Boga, Alaha, Visnu i ostala bozanstva kojih ima mali milion...A razmisljanje nije pogresno, jer verovati da nesto mocno drzi sve na mestu je zaista glupo, kada kazem mocno mislim na ono sto vernici nazivaju Bog...

offtopic- Pa i ja sam rekao da si ateista, ne da nisi.To je tvoje pravo, okej.A sta ti verujes da drzi kosmos u harmoniji?Naucnici?Reptili?Masoni?
 

Back
Top