Ajd' zdravo!!!!

preplavili me utisci :eek:...a lepo mu kazem ne salji mi te linkove me navlaci i izaziva da se ubacim ovako laprdava...i naravno posle par procitanih komentara na toj temi eto i mene :roll:

oduprela sam se tom zlu napokon...necu vise da vidim ni jedan link ka toj gomori :sad2:

e nije da spamujem pa rekla sam zbogom :whistling:

el si to meni tela reci pa si greskom citirala ovu ili?:think:
ma dobra su to deca...:)nemoj da si takva..znaju oni sve vec..i anal i oral..i svasta..:lol:
 
Ja se tesko vredjam, i fizicki i psihicki, tako da od toga nista, ali...

... ako shvatim ujutro da nemam zelju da u nju ulazem, da se trudim, vec samo da uzimam... onda bi bio kraj, za sex je lako i uz put... to ja najmanja muka, i koza je dobra za to
 
Šta je to što bi vas toliko moglo razbesneti da raskinete vezu,razvedete brak ili kres kombinaciju? (zavisno od toga u čemu ste:lol:)


Pogledajte prilog 71944

....klik na sličicu;)

A ti si negde provalila te gif.ove pa na osnovu njih formiras teme, jelda? :p

Za vezu - smisljena prevara i nepostovanje
Za brak - smisljena prevara i nepostovanje
Za kres kombinaciju - zavisi da li je nova ili podgrejana, u slucaju nove - ako provalim da je ona zauzeta (udata ili u vezi), a u slucaju podgrejane - ako shvatim da nam se seks pretvorio u fiziolosku potrebu (kada zadovoljstvo traje otprilike i koliko blazenstvo dok pishkish a jako ti se pishkilo).
:hvala:
 
Šta je to što bi vas toliko moglo razbesneti da raskinete vezu,razvedete brak ili kres kombinaciju? (zavisno od toga u čemu ste:lol:)


Pogledajte prilog 71944

....klik na sličicu;)

uh...teško pitanje...
...pa možda duži period netolerancije, netrpeljivosti...znaš ono...krene kao bezazleno koškanje, ali vremenom prerasta u mržnju i prezir...a šta ćeš sa osobom sa kojom ne možeš da se gledaš...
...ovog puta sam namerno izostavio prevaru i tome slično...
 
Bez razmisljanja bih raskinula zbog prevare ili neke velike lazi. Zbog manje lazi bi ozbiljno konkurisao da me izgubi, i bio bi to zuti karton. Sledeca laz, kakvih god dimenzija bila, povukla bi crveni.
Ne ih trpela decka koji bi me maltretirao i vredjao. Mislim da su mi principi i kriterijumi sasvim na mestu i da raskid u tim situacijama nije nista drugo do prirodan sled dogadjaja.

Kod ostalih stvari bih se ipak malo zamislila, npr. kod zapostavljanja veze, to bi me povredilo ali bih mu dala vremena (bez reci o tome) da vidim da je to samo prolazna faza.
 

Back
Top