Airbrush povrsine meseca

U današnje vrijeme fotografija nije pouzdan dokaz, pa makar se na njoj nešto i vidjelo.
zanimljivo da vi uvek ovde trazite dokaz. I sad kazete da ni fotografija nije dokaz. Znaci nije fotografija, video snimak takodje kazete da nije dokaz, svedocenja preko stotinu ljudi takodje nije dokaz...Bez ljutnje ali moram da pitam, da li je za vas jedino dokaz da izadje predsednik i kaze javno da je nesto tako i tako tamo i tamo. I da ga podrzava naucni institut. Jel bi to za vas bio jedini dokaz?
 
zanimljivo da vi uvek ovde trazite dokaz. I sad kazete da ni fotografija nije dokaz. Znaci nije fotografija, video snimak takodje kazete da nije dokaz, svedocenja preko stotinu ljudi takodje nije dokaz...Bez ljutnje ali moram da pitam, da li je za vas jedino dokaz da izadje predsednik i kaze javno da je nesto tako i tako tamo i tamo. I da ga podrzava naucni institut. Jel bi to za vas bio jedini dokaz?


bas predsednik...jel to neki od onih sto se fotkaju s prstitjima u cudnom polozaju....
mislim, zar ne rece ti da su to sve..."masoni, iluminati...reptilijanci..." :lol:
 
Da. To bi bio validni dokaz, opsteprihvatljiv.
ako je tacno da vladaju iluminatske porodice, onda je sasvim logicno sto takvog dokaza jos nema. Logicno je da nema takvog dokaza da njihov predsednik to kaze javno a instituti to javno usvoje. Niti ce takvog dokaza uskoro biti, bar dok nas ne stave pod jednu drzavu.

bas predsednik...jel to neki od onih sto se fotkaju s prstitjima u cudnom polozaju....
mislim, zar ne rece ti da su to sve..."masoni, iluminati...reptilijanci..." :lol:
bas to i kazem. Zato je i logicno sto nema takvog dokaza, kakvog ga Sal trazi.
 
Poslednja izmena:
To je slika sa "Clementine Lunar Image Browser" US Navy website, AMERICKA MORNARICA

Browser mozes da koristis OVDE

Krater se nalazi na jugozapadnom delu mape, da ga locirate izaberite 1pixel=1kilometer, res:768x768

Evo slika ovako:

moonbase_proof_2.gif

*****************************************************************************************************
moonbase_proof_1.gif

*****************************************************************************************************
moonbase_proof_5.gif

*****************************************************************************************************
moonbase_proof_4.gif

cekaj, ti mislis da bi us navy postavila ovako jadnu sliku??? :hahaha:
pa i moja baba bi bolje sakrila bilo sta na nekoj slici, a ne oni :hahaha:
 
cekaj, ti mislis da bi us navy postavila ovako jadnu sliku??? :hahaha:
pa i moja baba bi bolje sakrila bilo sta na nekoj slici, a ne oni :hahaha:
Jaka stvar ako su slike obradjivali Amerikanci, Rusi , Kinezi, Albanci ili Vulkanci, svako moze da pogresi, pogotovo pri ovolikim formatima.

....These four views are shown at 1 km/pixel resolution

Mislim da bi tvoja baba morala da pocne od ranog puberteta sa obradom ovih slika ako bi zelela da zavrsi svoj rad pre svoje smrti ;)




PS.
Priznajem da me je mrzelo malo da trazim detaljnije informacije o ovim slikama, ali uveren sam da svako moze da napravi gresku.

Mada sto duze gledam ove fotografije mislim da su ove mrlje izazvane slucajno, bez namera prikrivanja objekata,nekih tajni i sl.

Ali gledano sa druge strane, ako bi ste zeleli da sakrijete neku mrlju, posejete jos par desetina drugih mrlja oko one "prave" kako bi ste posmatracu odvukli paznju i ubedili ga da je to samo obicna koincidencija.
 
Poslednja izmena:
ako je tacno da vladaju iluminatske porodice, onda je sasvim logicno sto takvog dokaza jos nema. Logicno je da nema takvog dokaza da njihov predsednik to kaze javno a instituti to javno usvoje. Niti ce takvog dokaza uskoro biti, bar dok nas ne stave pod jednu drzavu.


bas to i kazem. Zato je i logicno sto nema takvog dokaza, kakvog ga Sal trazi.

pa sad...ima ga...u teoriji....tj. nije da ga ne moze biti...

:mrgreen:tj
 
Glupo je vise dokazivati nesto o NASA-inim lazima jer prosto to ljudi koji ne zele da prihvate nikad nece ni prihvatiti ma koliko im dokaza dali i to je cinjenica!Ja jedino ovde dolazim da se malo zezam, zato i sluzi ovakva vrsta foruma!Ako zelite da pricate o ovakvim temama ozbiljno bez ikakvog ometanja imate mnostvo takvih foruma pa navalite!
 
Cape Canaveral i Kennedy Space Centar- pre mesec dana...

CopyofIMG_3692-1.jpg


Čuvena NASA zgrada, jedna od najvećih na svetu.Bez ijednog prozora...

CopyofIMG_3735-1.jpg


Apollo 11- u svoj svojoj veličini...Jedan ipo puta veći od Kipa slobode...Gvožđurija samo takva...

CopyofIMG_3749-1.jpg


Endevor- parkiran na lansirnoj rampi(gledali smo ga samo preko teleskopa...).I na kraju- 13.juna ga nisu lansirali, curio im neki gas...

CopyofIMG_3793-1.jpg




...ima toga još...Sve u svemu- ja sam sada zaista uverena da oni nisu pre 40 godina sleteli na mesec...O tome u celom Kenedy Space Centru - ni slovca.Samo JEDNA jedina slika- ona na kojoj se vidi otisak stopala onog Amstronga...A ove godine- 40 godina...:roll:
 
Zasto svi vi toliko crnite NASA?

A sta je sa ruskim svemirskim programom?

Rusi, koji su ogromne zrtve imali za osvajanjem svemira, koji su izneli desetak orbitalnih stanica dok se americki skajlab pokvario prilikom samog lansiranja sa zemlje?
Skajlab koji je bio i ostao jedini kao "ponos amerike" ????

A Mir, pa ISS, cije je jezgro ruska aeronauticka tehnologija?

Zasto samo kontrirate NASA i njihovim (zasluzenim) dostignucima???

Zasto niko ovde ne osporava ruske misije, snimke, fotke....
Zasto ni jedan rus astronaut nije video alienske artefakte?

Ipak, rusi su kao sto rekoh, imali desetak stanica u svemiru, sto vojnih, sto civilnih.....
Ajd, komunjare, ovo ono...ali sada, ti isti imaju priliku da kazu, ali nemaju sta da kazu.

Rusi su mnogo vise proveli u svemiru od amera...a ne prijavljuju ni jedan "susret"...

Indikativno, zar ne?

Rusi rade posao, Ameri ga rade, ali uz svoj cuveni, pompezni marketing.

Kontajte....
.
 
Pa poslednjih nekoliko godina koliko znam Amerikanci su izveli mnogo vise lansiranja u svemir od Rusa, ipak je njihov finansijski budzet poprilicno veci od Rusije.
Do sad su mogli da sretnu i Deda Mraza, jer stalno lansiraju neka sokocala, da mi se neki put cini da ni oni sami ne znaju sta rade.
Tako da samo to opravdava tolike spekulacije oko navodnih NLO-a.

Samo sto i oni ne znaju sta da rade s tolikim novcem, u nekim segmentima tehnologije su jos uvek mala deca za Ruje.

E sad na koji nacin NASA iskoriscuje novac, druga je prica.
Uzmimo na primer space shuttle.

Ruski "Buran" , mislim da je samo 1-2 puta lansiran, poslednji put pre 20 - 30 godina, i koji bezi u tehnickim sposobnostima 50-ak godina od americkog spejs satla kojeg su toliko hvalili.

Kao sto si rekao "Sal" SAD stalno dize prasinu oko nekih cak i nebitnih stvari, dok Ruje samo cute i rade svoj pos'o, sve dok ne spreme neko "pravo" iznenadjenje za svoje dugogodisnje konkurente. :mrgreen:


PS.
Sto se tice "prijavljivanja" nekog kontakta, niko ga nije zvanicno prijavio, s tim sto mi se cini da rusi znaju mnogo vise nego ameri, samo sto kod Ruja takve informacije imaju manjih sansi da "procure" ipak je to drugaciji sistem od americkog, ipak su to "prednosti" :) komunizma.

Sloboda govora nije svuda ista.
 
Poslednja izmena:
Ocigledno ne razumite njihov trud ta sakriju istinu, i broj tajnih agencija koje na tome rade.
Predsednik nema pristup tajnim bazama za istrazivanje vanzemaljaca, oko 25 ljudi na planeti samo ima pristup tim podacima.

Ove fotografije su tehnika skrivanja koju koriste, izbace komadic istine, onda ljudi lupaju sta bi to moglo biti, zauvek se udaljavajuci od prave istine.

:)
 
Ocigledno ne razumite njihov trud ta sakriju istinu, i broj tajnih agencija koje na tome rade.
Predsednik nema pristup tajnim bazama za istrazivanje vanzemaljaca, oko 25 ljudi na planeti samo ima pristup tim podacima.

Ove fotografije su tehnika skrivanja koju koriste, izbace komadic istine, onda ljudi lupaju sta bi to moglo biti, zauvek se udaljavajuci od prave istine.

:)

Ocito, i ti si medju tih 25 ljudi koji "znaju".....

Samo se ovde iznose spekulacije, sumnje i ovo ono...blah.

Ruske Saljut stanice u orbiti, koji su obitavale tamo desetak godina (nekad i paralelno, sa posadama), su imale prilike da se susretnu sa tim "cudima"

Ali nisu.

Ni jedan ruski astronaut, koji je ziveo u mnogo gorim uslovima od ijednog americkog, nije poludeo, izvrsio samoubistvo ili pokazao neki slican kontra socijalni poremecaj.
Cak sta vise, svaki ruski astronaut je jedva cekao da ponovo "zajase" neku orbitalnu stanicu u kojoj nije mogao ni da prdne, a da mikrofoni vrhovnog sovjeta to ne registruju.

U okviru ALMAZ programa (sovjetskog vojnog, gde su prepravljali Saljutove u vojne svrhe) su i izneli protivavionski top montiran na ALMAZ Saljut stanicu, koji je uspesno razneo u uslovima vakuma neki rashodovani ruski satelit.

Mislite da ludi rusi ne bi iz istog pucali na neki nepoznati objekat u orbiti?
A znate kakvi su onda, '70 tih bili...mnogo laki na obaracu. Narocito kada su se sa amerima takmicili u kontroli orbite oko nase planete......
 
Nebitno da li su u pitanju vanzemaljci ili nesto sasvim drugo.
U to doba SSSR je bila komunisticki opredeljena kao sto znamo, da ne drzim sad neko predavanje.

E sad svi se slazete, i verovatno znate kakvu je slobodu govora u tadasnje vreme imala stampa u sssr-u, i kako su tretirani prevashodno novinari, ili ljudi koji su znali bilo kakve informacije (ne govorim samo o astronomiji) i koje bi izbacili u etar, a da su se te informacije ili glasine kosile sa politikom tadasnje vlade, jednostavno bi ih progutao mrak.
To je bio fanatizam, ma sta god rekao protiv drzave,pokojnog druga Staljina i sl., rodjeni brat bi te izdao.

Znaci sve sto bi izaslo u javnost bi prethodno bilo ili cenzurisano, ili diktirano sa vrha.

Ako su mogli da izreziraju cuveni istorijski dogadjaj, snimak postavljanja crvene zastave na Rajhstag, u sred onog rasula, onda znamo dokle su bili spremni sa njihovom propagandom koja je hipnotisala ceo narod.

SSSR je bio doslovno receno zatvor, niti je sta moglo da udje, niti izadje, bili u pitanju ljudi, ili informacije.

Kratko receno, i da su postojale neke informacije, bilo ih je nemoguce izneti na svetlost dana.

Ne kazem da su u SAD-u cvetale ruze, ali je drustveni sistem ipak bio na malo demokratskijem nivou.
Naravno da bi tajne vladine agencije pojele svakog ko bi im smetao, ali je ipak postojao neki nivo slobode govora, i naravno da je vlada ismejavala odredjene spekulacije negirajuci ih kao nebuloze.

Ali su ipak odredjene spekulacije prezivele i do dan danas.
 
Rusi, komunisti, bas zbog svog totalitarizma nisu ni imali potrebu da pustaju u javnost neke teorije zavere.

Sto opet znaci da ih nisu ni imali, niti da je to postojalo.

Ponavljam, da nijedan ruski astronaut nije imao susret sa NLO ili sl.
To se pouzdano zna, jer kompletna komunikacija izmedju letelice i kontrole misije je mogao prisluskivati ko je hteo....
 
Rusi, komunisti, bas zbog svog totalitarizma nisu ni imali potrebu da pustaju u javnost neke teorije zavere.

Sto opet znaci da ih nisu ni imali, niti da je to postojalo.

Ponavljam, da nijedan ruski astronaut nije imao susret sa NLO ili sl.
To se pouzdano zna, jer kompletna komunikacija izmedju letelice i kontrole misije je mogao prisluskivati ko je hteo....

Kako nijedan nije imao susret????
Ti mislis da su oni tad smeli da kazu sta oni zele, prvo su morali da dobiju odobrenje od vlasti a za takvo nesto sigurno ne bi dobili jer je i sama vlast to skrivala a takav je slucaj i sada!

A evo ti i dokaza da su vidjali i to njih nekoliko ako ne i svi samo sto neki naravno nisu smeli da kazu!

http://english.pravda.ru/science/19/94/378/13760_astronaut.html

http://www.ufoevidence.org/documents/doc1922.htm

http://www.ufoevidence.org/documents/doc437.htm


A ti Sal, ne zelim da te uvredim, ali nemoj da pricas o necemu sto ne znas, prvo makar malo istrazi o tome pa onda kazi a ne samo zato sto ti nisi cuo da nijedan ruski astronaut nije video NLO ne znaci da stvarno nisu videli!
 
Poslednja izmena:
Svi ti linkovi koje si naveo, jesu interesantni ali ni jedan astronaut nije sa sigurnoscu rekao da se radi o vanzemaljskoj letelici.

A o ruskom svemirskom programu znam zasigurno jako mnogo, jer upravo pisem clanak za jedan ezin o tome.
Googlajuci (ipak radim domaci) za svim zanimljivostima iz te ere da oblikujem tekst sto informativnije, nisam naisao ni na jednu tvrdnju pokrepljenu snimkom (a brate, na Saljutovima, kao i na Mir-u su imali svu silu opreme za analiziranje svega i svacega, kao i za snimanje toga).

Na osnovu spekulacija samih kosmonauta ne mozemo zasigurno kazati da je to -to.
Ipak, svi oni su bili pioniri u svom poslu, i svaki prirodni fenomen u orbiti, dotada nepoznat astronomiji ili meteorologiji, se ne moze klasifikovati kao susret sa vanzemaljcima.
 
Svi ti linkovi koje si naveo, jesu interesantni ali ni jedan astronaut nije sa sigurnoscu rekao da se radi o vanzemaljskoj letelici.

A o ruskom svemirskom programu znam zasigurno jako mnogo, jer upravo pisem clanak za jedan ezin o tome.
Googlajuci (ipak radim domaci) za svim zanimljivostima iz te ere da oblikujem tekst sto informativnije, nisam naisao ni na jednu tvrdnju pokrepljenu snimkom (a brate, na Saljutovima, kao i na Mir-u su imali svu silu opreme za analiziranje svega i svacega, kao i za snimanje toga).

Na osnovu spekulacija samih kosmonauta ne mozemo zasigurno kazati da je to -to.
Ipak, svi oni su bili pioniri u svom poslu, i svaki prirodni fenomen u orbiti, dotada nepoznat astronomiji ili meteorologiji, se ne moze klasifikovati kao susret sa vanzemaljcima.

Pa i onaj jedan astronaut sam kaze da su mu uzeli sve snimke i slike, jer su hteli to da sakriju!
 
Zasto onda ni jedan radio amater nije preneo njihove emisije ka zemlji? Svi su mogli prisluskivati tada sve.

Naravno da su oduzeli materijal za daljnu analizu. Ali to ne znaci da zele da sakriju vanzemaljce, nego da analiziraju sta je to na snimcima.
Ako je vec to prikrivano, zasto bi ih astronauti uopste snimali? Imali bi jasne direktive da svaki NLO ignorisu.
Ne zaboravite da je svaka misija u svemir ili vojnog, ili civilno vojnog karaktera i samim tim podlozna odredjenoj tajnovitosti.
 
Ponavljam, da nijedan ruski astronaut nije imao susret sa NLO ili sl.
To se pouzdano zna, jer kompletna komunikacija izmedju letelice i kontrole misije je mogao prisluskivati ko je hteo....

Koje nebuloze. Kao da vojni projekti funkcionisu tako da ih svako moze prisluskivati i to u sred hladnog rata. Jesu li cuo nekada za sifrovanje ? Sifrovanje se koristi i prilkom bezvezne konverzacije po internetu a eto samo tajni ruski projekti komunicirali su na nacin da svako moze to cuti ako hoce. :D

Svi ti linkovi koje si naveo, jesu interesantni ali ni jedan astronaut nije sa sigurnoscu rekao da se radi o vanzemaljskoj letelici.

Rekao si da nijedan Rus nije imao susret sa NLO i Charik ti je pokazao da si lupio glupost. Zar je to tako tesko priznati ?

A o ruskom svemirskom programu znam zasigurno jako mnogo, jer upravo pisem clanak za jedan ezin o tome.

U jeeeee. Pises clanak. :hahaha1: ... laz samo da bi ispao pametan.

ps. Manje pravis budalu od sebe kada si u areni i kada izigravas klovna sa svojim kvazihumorom nego kada se "uozbiljis" i prosipas pamet . :hahaha:

Ovo nisam primetio
Ako je vec to prikrivano, zasto bi ih astronauti uopste snimali? Imali bi jasne direktive da svaki NLO ignorisu.

:rotf:
 
Ozimene, ja pisem clnke. I to za jedan ezin.
Ako ti dam link za taj besplatni ezin, i uveris se sam u to (imam isti nik) da li ces mi se izvinuti ovde javno sto si me nazvao lazovom?

Druga stvar, obicnom motorolom se mogu prisluskivati komunikacije izmedju pilota nato pakta.
A to se ne zove u vojsci sifrovanje, nego skremblovanje, "strucnjaku".. :)

Dakle, ako dam link, uveris se, hoces li se izvinuti ovde meni javno?
 
Poslednja izmena:

Back
Top