Ahnenerbe

Unsaie
mod...hello? pdf kultne trazi svog modaaaaa


Sta ovo sad znaci, pa ILLUMINAT ovde jedini ozbiljno pise na temi.

Hej, ILLUMINAT ovde najmanje spamuje, on je spreman da ozbiljno diskutuje,
a zapitajte sebe sta vi cinite... :rolleyes:
 
pa gledaj, to sto je on ozbiljan ne odbacujem, svaka mu cast na tolikoj samouvjerenosti

ali ta njegova spremnost da svoj stav stavlja kao apsolutno ispravan i jedini ipak ugrozava druge ucesnike
 
Ne salim se. Ako je on uveren u svoje stveri to je uredu, i ja sam uveren u svoje.

Hm, covek ceka da i mi nesto ozbiljno kazemo i diskutiramo, a sta se dogadja,
neki traze dokaze, neki se sale od njegovih izjava, neki zovu Nordija... :)

Radije pisite o Elder Scrolls-ovima.. Da otvori neko temu? Ili mozda ja.. Six fishes Tavern?
Ili Tamriel Tavern. Mozda bi nam Nordi dozvolio nesto takvo .. :D
 
Hajde Svabov otvori to ti, ako imas volje, posto vidim da volis otvarati teme :)

Kultna je, sve u igri kojekakvi kultovi.. (Cammona Tong nikada nisam saznao sta je)
 
Ne salim se. Ako je on uveren u svoje stveri to je uredu, i ja sam uveren u svoje.

И лудаци су уверени у своје, па какве то везе има са озбиљношћу?

Hm, covek ceka da i mi nesto ozbiljno kazemo i diskutiramo, a sta se dogadja,
neki traze dokaze, neki se sale od njegovih izjava, neki zovu Nordija... :)

Па да би ми рекли нешто озбиљно, прво је потребно да он каже, јер је он и отворио тему.

Или не мислиш ваљда да су ове глупости које пише, без иједне трунчице аргумената да их подржи озбиљне? :rolleyes:

Cammona Tong nikada nisam saznao sta je

Древна Dunmerska assasin организација... нешто као паралела Dark Brotherhood-u у Tamrielu... ;-)

Иначе, имаш овде шта год ти падне на памет... убедљиво најбоља TES локација...

http://www.uesp.net/wiki/Main_Page
 
Ma Elders Scrolls me toliko fantazira i pokrece mi mastu da nesmem vise da se kacim za to.
Sama muzika u njoj mi budi mastu, i vuce me zelja potom da utonem u taj 'matrix'. :)
Sanjar sam veliki. :D

Nego samo kada izadje tES 5, onda cu valjda da odaberem jednog Altmera.. i uletim sa velikim Heroizmom!

Volim spellove koje mi daju za 120 sekundi svakakva ojacanja, i onda ga sebi spellujem i sa sekirom
uletim u rulju daedri i mlatim. ( :) u realnom zivotu nikog necu ni da pipnem, to samo u igrici mlatim :D )
Treba razlikovati igricu od realnog zivota, igrica je fantazija. :)

Снага Воље
И лудаци су уверени у своје, па какве то везе има са озбиљношћу?


Namere su vaznije od delanja i od bilo cega. :)
 
Snaga Volje, hm, u nekim stvarima su nam vizije iste ili i slicne! Al kao sto vidis u nekim stvarima
imamo drugacije vizije, tj moje i tvoje vizije.

Isto i sa ILLUMINAT-om, sa vecinu njegovih vizija se slazem i to me tesi, drago mi je sto neko
slicno razmislja kao i ja.

Kod mene onda stoji stav- stobom cu o Zenu i meditaciji a sa ILLUMINAT-om cu o Atlantidi i Lemuriji.

A sa onim s cim se ne slazem, o tome necu da komentiram, ili cu malo da komentiram. :)

Poz! :)
 
samo,
tesla nije lupetao i baljezgao.....tesla je manifestovao svoje vizije kroz cvrste i opipljive stvari.....tako da nemoj da ti pada na pamet da se poredis sa teslom.....
 

Back
Top