AH TE GODINE....

@urosh: shta se ti smejesh majmune jedan :)

nego.... klubovi po godishtima reche?... organizaciono bi bilo kul. ne bi trebali izbacivachi da proveravaju lichne karte da vide ko je punoletan, niti konobari da se misle dal da mu daju cugu. ako iko to uopshte i radi ovde :)
ali.... ne znam, malo je njesra. bude kao neka shkolska zhurka. mislim, tamo ne bih mogao videti nijednu stariju macu. a niti gledati klinkama nogice :twisted:
shalim se.
dobra ideja.
masteru, predlozhi to nashem ministarstvu za.... za..... nocjni zhivot :)
 
Keeper:
shta se ti smejesh majmune jedan :)

nego.... klubovi po godishtima reche?... organizaciono bi bilo kul. ne bi trebali izbacivachi da proveravaju lichne karte da vide ko je punoletan, niti konobari da se misle dal da mu daju cugu. ako iko to uopshte i radi ovde :)
ali.... ne znam, malo je njesra. bude kao neka shkolska zhurka. mislim, tamo ne bih mogao videti nijednu stariju macu. a niti gledati klinkama nogice :twisted:
shalim se.
dobra ideja.
masteru, predlozhi to nashem ministarstvu za.... za..... nocjni zhivot :)
ali nije to sve,klubovi po godinama i oni "free" klubovi,pa ko voli nek izvoli,moze da bira,vamo u free klubu ima klinaca i matoratja,u klubu po godinama sve su priblizno godina kao ti,vetjina ima slican ukus kad je muzika u pitanju...mislim valjalo bi isprobati.
 
e znate sta,najgore je kad vidite nekog matorca koji je vec navrsio 30 da te odmerava dok prolazis il dok se zezas sa drustvom...sledi ti se krv u venama...a sto se tice klinaca,oni su ok sve dok ne pocnu da glume loodilo,da se ponasaju kao da im je 17...
 
Извалила сам да 50 % тема на тинејџерима имају везе са годинама (типа "Сад сам матор/а..шмрц")...и то их постављају старији :P :P :P
 
a ne nego cje oni mladji da postavljaju takve teme? :pPpp
i ja ne kukam shto sam stariji. ja sam bash srecjan shto vishe nisam pubertetlija. nizashta na svetu ne bih imao ponovo 18 godina.
u stvari........ kad pogledam shta sam radio sa 18 a shta radim sad........ hmmmmm :? u ovo vreme pre 3 godine sam zavrshavao trecji razred one smeshne shkole u kojoj nisi morao ama bash nishta da uchish, dobijao sam diplomu iz engleskog, svako drugo veche bio u NS-u sa devojkom..... :) auh.
ne, necju da kukam. ja ovo ne kukam.
aaaaaaaaaa
 
Kad_LupimLupim:
@Yguana

Ako nam se i ti pridruzis, ovi tinejdzeri ce ovde da postanu opasna manjina, a prosek godina ima da probije 20 samo tako :mrgreen:

pa nije to lose znas?
onda ce morati da se probiju sami, da se muce da opet budu vecina...tako je i u zivotu, naucicemo ih na vreme da se bore!!!!! :twisted:
 
Master_Chief:
Tinar:
Joj, ne smeta mi. Druzim se i sa 90. godishtem, i sa dosta starijima, sva bukvalno svima. Na moru mi je ekipa koja ima oko 20-21 god, na planini mi je josh starija ekipa, a ovde je moje godishte i mladji... :D Na zurkama mi je svejedno. Naravno, ne sivdja mi se da vidim klince od po 12 godina i "matorce" od po 30-40 godina. Sve ostalo je ok.
to je zato sto si ti pametna i oni s kojima se druzis(oni mladji od tebe) su isto pametni.

ej tranceru a sto navodis dete da sto pre ode u svet odraslih? :P
treba da mu kazes da za to ima ceo zivot..... :twisted:
 
Yguana:
Master_Chief:
Tinar:
Joj, ne smeta mi. Druzim se i sa 90. godishtem, i sa dosta starijima, sva bukvalno svima. Na moru mi je ekipa koja ima oko 20-21 god, na planini mi je josh starija ekipa, a ovde je moje godishte i mladji... :D Na zurkama mi je svejedno. Naravno, ne sivdja mi se da vidim klince od po 12 godina i "matorce" od po 30-40 godina. Sve ostalo je ok.
to je zato sto si ti pametna i oni s kojima se druzis(oni mladji od tebe) su isto pametni.

ej tranceru a sto navodis dete da sto pre ode u svet odraslih? :P
treba da mu kazes da za to ima ceo zivot..... :twisted:
ako je ona dete onda sam ja Paja patak... :D
 
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
Tinar:
Joj, ne smeta mi. Druzim se i sa 90. godishtem, i sa dosta starijima, sva bukvalno svima. Na moru mi je ekipa koja ima oko 20-21 god, na planini mi je josh starija ekipa, a ovde je moje godishte i mladji... :D Na zurkama mi je svejedno. Naravno, ne sivdja mi se da vidim klince od po 12 godina i "matorce" od po 30-40 godina. Sve ostalo je ok.
to je zato sto si ti pametna i oni s kojima se druzis(oni mladji od tebe) su isto pametni.

ej tranceru a sto navodis dete da sto pre ode u svet odraslih? :P
treba da mu kazes da za to ima ceo zivot..... :twisted:
ako je ona dete onda sam ja Paja patak... :D

drago mi je da smo se upoznali Pajo... :twisted:
 
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
Tinar:
Joj, ne smeta mi. Druzim se i sa 90. godishtem, i sa dosta starijima, sva bukvalno svima. Na moru mi je ekipa koja ima oko 20-21 god, na planini mi je josh starija ekipa, a ovde je moje godishte i mladji... :D Na zurkama mi je svejedno. Naravno, ne sivdja mi se da vidim klince od po 12 godina i "matorce" od po 30-40 godina. Sve ostalo je ok.
to je zato sto si ti pametna i oni s kojima se druzis(oni mladji od tebe) su isto pametni.

ej tranceru a sto navodis dete da sto pre ode u svet odraslih? :P
treba da mu kazes da za to ima ceo zivot..... :twisted:
ako je ona dete onda sam ja Paja patak... :D


drago mi je da smo se upoznali Pajo... :twisted:
Kako ti kazes...
 
Pa znaš šta, kada dođu stariji na zurku gotovo su uvek posmatrani kao idoli.
Još ako su neki likovi, aaaaaa
To je kao da su sami bogovi ušetali među smrtnike.

Eto, nije loše da nas povremeno posete, ne ljutimo se.
________________
Međutim, ako su malo više stariji (+10 god.), ona ne bi bilo loše da...odu...odmah.
 
Srdj@n:
Yguana:
E JA SAM MALO IZASLA IZ TEEN FAZONA AL NISAM BAS MNOGO MATORA.....KAKO SE OSECATE I STA MISLITE KAD VIDITE STARIJE LJUDE NA ZURCI...MISLIM STARIJE OD VAS VISE OD 3 GODINE?????

Ako si ti matora,onda sam ja...
Odoh na Brankov most da :arrow:
:lol: :lol: :lol:

nisam matora nego PO PRAVILU nisam vise teenager.....i nemoj nikad sa mosta, bar ne sa brankovog...moj bivsi skocio i nista...eno ga jos zivotari..... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Yguana:
Srdj@n:
Yguana:
E JA SAM MALO IZASLA IZ TEEN FAZONA AL NISAM BAS MNOGO MATORA.....KAKO SE OSECATE I STA MISLITE KAD VIDITE STARIJE LJUDE NA ZURCI...MISLIM STARIJE OD VAS VISE OD 3 GODINE?????

Ako si ti matora,onda sam ja...
Odoh na Brankov most da :arrow:
:lol: :lol: :lol:

nisam matora nego PO PRAVILU nisam vise teenager.....i nemoj nikad sa mosta, bar ne sa brankovog...moj bivsi skocio i nista...eno ga jos zivotari..... :twisted: :twisted: :twisted:

Ma da bre,dole stalno dezuraju panduri sa camcem,ne daju ljudima ni da se ubiju :lol:
Ali ima fora :wink:
Skocis ne u vodu nego na beton :twisted:
Seti se zasto se zove Brankov most :wink:
 
Srdj@n:
Yguana:
E JA SAM MALO IZASLA IZ TEEN FAZONA AL NISAM BAS MNOGO MATORA.....KAKO SE OSECATE I STA MISLITE KAD VIDITE STARIJE LJUDE NA ZURCI...MISLIM STARIJE OD VAS VISE OD 3 GODINE?????

Ako si ti matora,onda sam ja...
Odoh na Brankov most da :arrow:
:lol: :lol: :lol:

Jbga, matori :P sve zavisi iz cijeg se ugla gleda, za mene si nesto stariji (pun mi fax '79-tog, vec sam poceo da se tripujem da sam i ja mator), za vecinu teenova ovde si skoro pa cika! Sto rece mala kohlica, iz njenog ugla ja sam Bog medju smrtnicima :lol: , a cika od 10+ nije bash pozeljan :mrgreen:
 
corradi:
Yguana:
Kad_LupimLupim:
@Yguana

Ako nam se i ti pridruzis, ovi tinejdzeri ce ovde da postanu opasna manjina, a prosek godina ima da probije 20 samo tako :mrgreen:

pa nije to lose znas?
onda ce morati da se probiju sami, da se muce da opet budu vecina...tako je i u zivotu, naucicemo ih na vreme da se bore!!!!! :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Koji je sad prosek godina????


neshto izmedju 10 i 150... :D :D
 

Back
Top