A vaterpolo ???

delija junior:

sve je to ok ali ovo -
pa Plivanje Svedsko juniorsko prvenstvo 4 medalje

kada ces vise da naucis da nije Svedsko prventstvo, Svedska liga...

dakle, ovo vise blage veze nema sa pravopisom
u Svedskoj ligi igraju Djurgardens, AIK, IFK, Malmo


FORMICA:
bilo je super u Podgorici ( skoro kao kod nas u Kotoru ) :)

ali kad sam vidio one zastave DPS-a u prvim redovima, ugasio sam TV

ili na Cetinju, docekuje ih Miras Dedejic ?!?!?!?!

pa ljudi moji
kakav haos

jos je samo pukovnik Risto Radovic falio, pa da se docek organizuje u Cetinjskoj Mitropoliji

UZAS!!!!
 
Pun mi je **** naših novinara više. Nerealna očekivanja od svih sportaša, veličanja nakon jedne pobjede, podcjenjivački napisi o Srbiji (koja je nemjerljivo uspješnija u vaterpolu od nas) itd...samo zbog njih mi nije krivo što nas ubijaju u svim momčadskim sportovima, ***** ti komplexašku naciju...

Vi samo otplivajte leđno protiv Talijana (čitaj poraz) i imate otvoren put do finala (Španjolska i SAD), a mi ćemo lijepo preko Crnogoraca i eventualno Mađara ostati bez medalje...tako nam i treba kad potcjenjujemo suparnike i glumimo veličine,,,jao što sam bijesan...mi smo živa katastrofa na ovoj Olimpijadi...čak i Slovenci imaju 4 medalje (1 zlato)...
 
nisu Hrvati izgubili namjerno, nego su vjerojatno ušli i kontali da samo odrade utakmicu.

a na HRT-u sam baš gledao dva dana prije utakmice sa SAD-om kada je jedan bivši hrvatski reprezentativac govorio kako se treba paziti i ozbiljno ući u utakmicu ali da opet misli da će mo to mi dobiti bez problema. naime rakao je kako uvjek nekoj velikoj reprezentaciji skine skalp netko ili Australija ili SAD ili eventualno Njemačka pa da se toga treba paziti ali da se nada da to nećemo biti mi.

ali dogodilo se, eto..
 
svaka cast nasim vaterpolistima za veliku pobedu protiv Crne Gore,zavrsili smo to na pobednicki nacin i uzeli medalju i opet smo na pobednickom postolju...sto bi rekao Grizli bas mi je lepo legla ova utakmica i pobeda i nastavili smo niz medalja
 

Back
Top