A Supernova?

svi korisnici supernove i mts-a, trpe poskupljenje od 1.3. Posto je to krsenje ugovora, imate u roku tj februaru, da raskinete ugovor,
bez penala. Ko je na najnovijim cenama, ne odnosi se na njega....
 
svi korisnici supernove i mts-a, trpe poskupljenje od 1.3. Posto je to krsenje ugovora, imate u roku tj februaru, da raskinete ugovor,
bez penala. Ko je na najnovijim cenama, ne odnosi se na njega....
Koje su to nove cene.Nisam dobio nista novo.Prethodni racun bio po staroj ceni,a novi jos nisam dobio.
 
sacekaj 1. mart pa ces videti... ti to ne verujes mojoj informaciji?
Nema sta da ti ne verujem,vec ti pisem sta je sa prethodnim racunom i sta pricaju operateri.Sada,pre neki minut sam ih zvao.I promena cene nema.Do sada nista lose od tebe nisam cuo,tako da nema razloga za sumnju,ali sto se tice tih stvari,odmah zovem i razgovaram sa operaterima.
 
Procitao sam,nema nista u vezi mog paketa.
Sada sam razgovarao sa operaterom i reko mi je da je i moj paket uzet u obzir za povecanje cene,ali se dobija i brzi internet,a kanali ostaju isti.Drugo,nece biti promena cena dok mi ne istekne ugovor,a istice u Junu ove godine,tako da ce me kontaktirati i pitati da li zelim da predjem na taj paket,ili da raskinem ugovor.Dobijam skoro dupli internet za cenu skuplju od 600 dinara.Znaci sa 2.799.00 din. na 3.399,00 dinara,sto i nije nesto puno.I rekao mi je da ce svako biti obavesten o promeni paketa,pa ko hoce,hoce,a ko nece,nece.
 
informacija koju si dobio, je kontroverzna sa onom sa sajta. no svakako da moraju da obaveste msec dana unapred, ili je blatantno
krsenje zakona...
Ovo je odgovorio decko sta oni moraju da urade,pre promene paket.Znaci da moraju pre da te obaveste,nego sto te prebace,jer ne smeju bez dogovora.Sad moguce je da ce nekoga zaobici,ako pomisle "Sa ovim je lako",ali kod mene i meni slicnim nece moci.Zato sam i zvao,jer sam citao te price na Benchmarku,posto si mi ti preneo,da se tamo prica.Nece moci to bas tako.Prvo tamo na sajtu koji si mi dao nije bilo mog paketa,medjutim kada sam zvao,receno mi je da je i moj paket uzet u obzir,ali da ce me mesec dana pre isteka ugovora pozvati i pitati,"Hocu li da uzmem novi paket"?.Pa po dogovoru produziti ugovor.Ovo jeste losa drzava,po pitanju pravde,ali ne smeju da se igraju,jer je veliki broj naroda na Supernovoj.Drugo taj razgovor izmedju operatera i mene je snimljen,tako,ako nekome nesto nije jasno najbolje je da pozoveo 19911 i sam se uveri.I to je najbolje posle 22 sata uvece,jer tada nema guzve i cekanja na operatera.
 

Back
Top