A PLAVUSE?!

  • Začetnik teme najsladjana
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Ah da samo jeste... ..Nazalost, zivot je okrutan. Moraces da se posluzis sokom od djumbira.... "

navlacis decu na lake droge... cccccc...
tuzicu te mami kada se otreznim, hik!
sto je lepo biti alex...
slicno je kao i ono kada sam ispala iz kolica na glavu kao beba!
a kazu da nema posledica...
gde sam ono ostavila protezu, aha evo je u casi od djumbirnog koktela!
hvala barmen... ovaj, dileru bedni!? 8)
 
ne slazem se, zapravo je vrlo grozno biti alex. svaki neprekidni dan borba protiv kriminalaca, siledzija, silovatelja, supernegativaca, supernegativaca sa zgodnim nogama, supernegativcima sa zgodnim nogama i govornom manom, a da, da ne zaboravimo supernegativce koji nose dentalna pomagala i provode slobodno vreme oduzimajuci tela drugim ljudima na jedan dan...kao seka aleksic....i to sve samo zato sto nemaju zgodne noge...
Nemam vremena ni da odslusam stojin novi Cd kao covek, pardon, kao Nadcovek. 'samooo....samooo samooo da gurnem noge u lavooooor, samooo...."
i da odspavam.....i poigram se sa sobom.
djumbir anyone?
(ma ko mi to nosi protezu? oh-ooohhh (kao kada vidis nesto slatko sa antenicama na glavi)) 8)
 
alex_cool:
ne slazem se, zapravo je vrlo grozno biti alex. svaki neprekidni dan borba protiv kriminalaca, siledzija, silovatelja, supernegativaca, supernegativaca sa zgodnim nogama, supernegativcima sa zgodnim nogama i govornom manom, a da, da ne zaboravimo supernegativce koji nose dentalna pomagala i provode slobodno vreme oduzimajuci tela drugim ljudima na jedan dan...kao seka aleksic....i to sve samo zato sto nemaju zgodne noge...
Nemam vremena ni da odslusam stojin novi Cd kao covek, pardon, kao Nadcovek. 'samooo....samooo samooo da gurnem noge u lavooooor, samooo...."
i da odspavam.....i poigram se sa sobom.
djumbir anyone?
(ma ko mi to nosi protezu? oh-ooohhh (kao kada vidis nesto slatko sa antenicama na glavi)) 8)

preko dana sasvim cool a uvece kada popije svoju dozu sokica superalex... fen-o-men ili covek sa najbrzim fenom na divljem zapadu... padnite u nesvest svi kosati negativci!!! dok prebacuje sa toplog na hladno slusa nove kantri hitove i zvace djumbirnu zvaku... kakav gringo! olllleeee!

a sad moram da malo odmorim prstice za kasnije osecam da ce mi trebati jos energije protiv na-duv-anog super-her-st-oja...
 
(superalex leti tako neko vreme isprobavajuci svoj novi ogrtac, i kais, ha! preckrni betmene! , i gleducka svojim supervidom kroza odecu malih zemljanih oblika postojanja u suknjicama koji vrsljaju tamo amo po gradu ne znajuci u stvari gde idu, teorija haosa u prakticnoj primeni)
(taman je poceo da susi kosu svojim superherojskum fenom i ogledao se u retrovizoru nekog kamioncica visetonca na cesti 66, kada!)
-Ne lezi vraze!! (muzevno/isfenirano), kakve to zvuke nedela cujem!? (upitno/misticno)
(avaj te zvuke je proizvodila tinejdzerka u konfuziji, nezadovoljna svojim nogama i cinjenicom da mora da nosi protezu, odlucila je da zavlada svetom koristeci svoj konacni izum, 'protezius 3000',
ogromna adamantijumska konstrukcija u obliku gigantske proteze, sa samo jednom svrhom, ako njen izumetelj mora da nosi protezu, dodjavola! Nosicete je SVI!)
-Oh ne! (bolno/mucenicki) Zasto?! Zasto pustiti takvo zlo na lice majcice Zemlje!? ZASTOOOO!!! (superalex je jos prosle nedelje popravio zub i vise ne ide kod zube...ne nikako, ovo sve sa protezom ga je strasno uzdrmalo, sa suzom u kutu desnog oka on uzlece od ceste 66 i kamiona visetonca, potom se vraca na cestu 66 i kamiona visetonca, cupa retrovizor kamiona visetonca, i leti u susret grundgy tinejdzerki fenirajuci se uz put...)
 
super-her-(st)oja ima mnogo ali jedan je alex sa grilovanim frizom... brisuci let koji je navezbavao na amaterskim mitinzima dvokrilaca utamanitelja komaraca i druge gamadi slabo uspeva na drumu 666, jedna 6 izbrisana za heroje-amatere tipicna drumska navlakusa, i booom nas progoreli letac sa sve stopljenim fenom zavrsava u bilbordu pored puta medju grudima preko kojih je rastegnuta do pucanja majica ja sam plava a tebi ode glava...

tuzni sprovod svih ljubitelja akcionog superjunaka uz posmrtne note dueta stoja-era poteze djumbirove flasice za spokoj nikada odraslom metuzalemu epske ko(s)mike sasvim neteorijski haoticno razbacanom i smotanom u ogromnu palacinku od bilborda... da li da ga porinu ili da ga zapale kao jedan veliki djumbirov dzoint? sta li bi alex poslednje pozeleo...
 
Na drugom kraju grada budi se brat blizanac naseg super-Alexa, super-Zivorad, jednakih moci ali kovrdzavije kose....
Talas vreline mu prodje telom, kao da se desilo nesto nepredvidjeno, kao...kao da se nesto dogodilo bratu njegovome...ali, ne , Zivorad zna da to ne moze biti, ovu epizodu pripisuje nesanici i losem buritou, i nastavlja da knjava u svojoj super-pidzami.
U medjuvremenu, na prvoj strani grada....
(nas heroj se budi iz komatoziranog, ali ne likerom od djumbira izazvanog, kao obicno sna..)
-do vraga ko je obrisao 6 sa znaka(muzevno), i do vraga ona raskopcana plavusa sto setase dlakavoga psa(veoma muzevno), i do vraga onaj bus prepun penzionera(sa postovanjem prema starijima muzevno) i do vraga moja neobuzdana sexualnost(muzevno/samoljutito)...
(superAlex primecuje da je umotan u nesto palacinkasto i rastegljivo, ali ne pre nego sto primetise da mu nema fena i da mu je frizura pusti ocaj...)
-Zasto ne pazim gde letim, Jesus MacChristos!
(uto nas junak zacu zalopojku...i to niko drugi ne pevase do....)
-ERA OJDANIC I STOJA!!! Pa jesam li ja to u raju!?? (gromovito/neobuzdano razdragano)
-Pa ko je umro!?
(masa se krsti i pocinje da vristi, posto je nas heroj pocepao dovoljno prostora panoa, na bi li izasao i nekako se odmotao, i pokazao kovrdzavu glavu i svoj muzevni glas)
-Hej, pa sta je bilo!? HEj, ma ne bezi Stojo!! Sta je bilo??
-Grrr...neko ce mi platiti sto nisam cuo za Ovaj koncert....zbog kog sam samo....ZIVEO!!!
(neko ce platiti za ovo)
(ali stvarno) (ma ne zeza se) (gledaj poceo da plete kikice na svojim muzevnim grudima...bice krvi i nasilja i disorganizovanih redova za mleko..)
-hmmm?
(superalex je ugledao na zadnjem delu bilborda koji je zveknuo malonad(malopre+onomad), plavokosu devojcicu, krivih nogu, malo zapostavljenog uplakanog , mada , ispod sve te od-pre-tri-dana-sminke, naizgled nevinog i lepuskastog, kao kod male dlakave kuce..lica, o da, tu je i dzinovska proteza...)
(SuperAlex dolece, onako sav rascupan i neisfeniran i pomalo zbog toga iziritiran, do male pojave sa ogromnom pozadinom)
-Sta nije u redu devojcice? Zasto si tuzna? I sta do vraga radis na bilbordu km iznad zemlje, kako si se popela?! I zasto me ta tvoja proteza tako namcorasto gleda?
-I zasto.... (i tu je zastao, naime, pogodila ga je misao......da nije ovo ona? Mozak iza Proteze koja preti bezbednosti sveta.....mislim mala, krivonoga, plava i naivna, dakle, bez znanja, zloupotrebljivana, malo 'tupa' i relativno nova na planeti. Ona ne moze sagledati ogranke zla koje potencijalno nanosi...)
(zlotvorica okrece glavu i posmatra doletelog neisfeniranog iziritiranog)
-?!?
(jedan pogled njen razoruzava naseg heroja, pa ona je samo nesigurna i ne veruje nikome, ona je zrtva ovde iako nije, ali alex ionako ima uvrnut smisao za logiku i pravdu...)
-Hej, pa ti si samo tuzna i neshvacena. Hajde, uhvati me za ruku, idemo dalje odavde, neka se svet sam snadje jedan dan....
(posivela devojcica posmatra neodlucno jedan trenutak, onda prelazi pogledom preko lose kovrdzave frizure alexove i odlucuje da je zapravo bezopasan i verovatno naivniji i od nje, onda se nasmejala i pruzila sapicu......ohhh slatkoooo)
-Hajde, vodim te kod svog zubara Dr.StarZube 3-nepokvarenog, on je odma' iza neptuna, pa onda idemo na pedikir, manikir, masazu i kada zavrsimo bices kao nova....i neces biti tuzna...hihi :) (alex se strasno nasmejao, osmeh koji bi rasplakao cak i koju slobodoumniju azdaju fragilne psihe..)
(devojcica se samo nasmesila tajanstveno i ugrizla protezom desnu superalexovu nogu, onda se nasmesila jos jednom ovaj put zlobno/detinjasto, i pripojila se cvrsce za novostecenog heroja...)

........ili tako ide prica...
 
Ali prica ne bi bila to ako ne bi imala i drugu stranu medalje... nas super-her-o-stoja ko tek sisao sa starnica alan forda replika jos mocnijeg daha clana trio fantastikusa cijeg nam jednog clana i nehotice odade u liku super zivodera iliti vrli nam alkos superhik sto na talasima isparenja od djumbirnog soka jezdi nebeskim prostranstvima a pod novim pseudonimom poeticnog zvuka alex muzevno gladi svoj alko-stomacic i ono malo ljubavnog tepiha sto mu posle neuspele ondulacije osta pokusavajuci da se seti neke od super-zbar-fora iz doba njegove kokta mladosti kada se jos nije odavao djumbirnim-sedativima... ali avaj on se ne seca a meni mama nije jos objasnila... sta cemo sad... znam najbolje da pratimo poruke sa bilborda... i neutroplava sexnitrobombasta sa pegicama od poslednje erupcije suncanih emocija uzdahnu iz sve snage i napete majice osvetli reklamu a alex i sam u cudu nf filmskim efektom muzevno poginu po drugi put u istoj epizodi guseci se u sopstvenim isparenjima dok ga je zlokobno zenstveno ovog puta umesto apokalipticnog dueta na onaj svet pratilo zveckanje protezice i smeh koji nestaje dok se njegov mozak sjedinjuje sa njegovim turbomlaznim pogonom na znaku uzvika ispod rukom prepisane poruke... o ocajan huk sa skupa saveza feniranih fanova trecepozivaca nas nam alex umesto palacinke lici na obican rolovani poklopac od ekspres lonca... a ova drska sta je? fen valjda tek slucajno zaboden tako da zgodno prekidac mu viri... mozda? ne! mozda! ne? ali da... energija duha nasih tek jednom nogom u sveze raskopanoj humusnoj prekrivci neukrotiva bas kao sto i prilici dobu u nestajanju pritiska okidac i poklopac pocinje da se vrti a iz nepoznatih dubina doduse malo manje muzevno nego ranije dopire isprekidano-neizbalansirani glasic u ritmu stojinog refrena... sta bi dao da si na mom mestu... da umires kompaktno a huk da te slijedi... sta bi dao??? i masa u transu na mah plemenski odano podize svoj novi cd-totem alexmjuz-superspljostguz model 2004 i bacajuci se u sevdah zaginu u soku od omiljene biljcice dragog im lika sa pocetka ali i svrsteka ove epizode uz usklike betmene ako ti nas nije zao sto nam betmobil jedan krugic ne bi dao odajuci jednu od neispunjenih palexovih zelja iz pradavnog doba njegovog detinjstva kada je devojcice u pesku pokusavao da osvoji svojom super-lopaticom shvatajuci i tad da kod zena pali onaj drugi kec i natovaren korpicama tuzno smisljao najmuzevniji plan osvete koji je planeta imala prilike da vidi jos iz doba zoroa i kapetana bruke preobucice se u mamin bade mantil i suncane naocare a umesto pistolja dok mu egzibiciono rasireni pesevi budu vijorili oko mrsavih nogica jureci pred zenskim internatom potezace turbo fen na vrsitece neprijateljice... i tada bas tada u strahu od sudara, ne valjda od lopatice za pesak, grupa prestrasenih devojcica sa jos neformiranim zubicima odredi zivot maloga junaka i stvori mu superastrofobicnikompleks koji ce ga pratiti do kraja do kog vec dodjosmo ali se epizoda nesumnjivo otrze kontroli na pogovoru i da zavrsim nimalo zenstveno: ja sam mozda malo plava ali tebi brale opet ode glava!
 
grundgy tinejdzerka se vristeci budi iz sna...."Oh ne! ponovo sam ga ubila" -prolece joj kroz glavu.
trenutak ocaja i sukoba sa savescu, iako zla, ona ima savest....zbog nje je i postala takva. Neuroticni-psihotik, nova kasta realnosti od juce.
"sta sam to uradila, zasto, zasto!??"- njen vrisak je odjekivao sporednim delom ostave doktora Starzube treceg-nepokvarenog.....
Istina je bila da nije znala, nekada je cinila stvari koje nije htela da ucini, nesto nije bilo u redu i ona se toga uzasavala, ali je i ponekada sadisticki uzivala...
Ali zasto njega, pa on je cak i bio sladak, zanimljiv i odusevio je samo nacinom na koji se smeje....zasto njega ..ali hemija je bila jaca, a ona u dobi u kojoj hemija stvarno ima zadnju rec u svemu....ali opet, nema izgovora, ponovo je pustila svoju ruznu stranu na povrsinu i povredila jos jednog coveka koji je bio dobar prema njoj. I to je bilo sve, apsolutna tisina i bol, sve i okolo....
Stavila je glavu izmedju kolena i pocela da se klima napred-nazad, krajnje nekontrolisano i izbezumljeno...secala se njegovih tamnih ociju i superherojskog tonusa misica, ne zaboravimo kovrdze, ah te kovrdze, osmeh joj se vratio na trenutak i odmah zatim nestao i bio zamenjen jos neveselijom salvom negativnosti i zala...
-Hej, sta ti je!? (zaculo se uz odjek odvaznosti i svega dobrog)
Ona je okrenula svoju tuznu glavu, i ostala izmedju dva grcaja, oci su se rasirile u neverovatnosti opserviranoga, srce se zaustavilo pa nastavilo pa opet ispocetka, dusa je napravila salto od uzbudjenja, mozak, nazalost nije mogao da prati sve ove dogodovstvine pa se posteno izsokirao....
-Juhuuu, sta je biiilooo? (upitase nas heroj nezno/zaigrano, znao je da je najbolji izlaz iz soka putem stresa umora, daklem-humora, bez neobrazlozenih rumora)
Njeno telo se odbilo od poda u jednom napadu na gravitaciju, svi misici su slozno odskocili i odbacili telo koje sluze u ciljani zagrljaj, na krajnje veran nacin........superalex je bio spreman da amortizuje ovaj smeli poduhvat, i snazno je sacekao da uhvati ovo sasavo telo sa jos sasavijom vlasnicom...
-sve je u redu, sve je u redu........shhhh....shhh.......ne mozes me ozlediti dete.....nisam za dzaba pljackao sve one silne piramide i pokupio sve one zlokobne kletve......jedna od njih je da sam osudjen na vecan zivot.....a zanimljivija je da ne mogu da jedem eurokrem kad je pun mesec, kao veceras.....shhh....sve je ok......
........uz jos desetak shh, mala ana se najzad smirila i prestala da grca, njene naduvene oci su sijale u zatvornom prostoru....znala je da se zaljubila, i na tome je zahvaljivala bogovima, ostalo je jos da njena simpatija shvati sve to.........i prezivi sledecu epizodu ispada njenoga Nekontrolisanog zla........
 
ana...ana dete... kroz tisinu odjekivao je glas zabrinutog profesora biologije. a predamnom se u napadu galvanskih struja trzao doduse bespomocno dekapitalizovano telo super-zapca alexa...
ko zna mozda je bilo istine u njegovim poslednjim recima... ali priznajte tesko je verovati isfeniranoj zabi vezanih kraka kojoj nad glavom visi damoklov mac kada za svoje poslednje reci bira nepovezane fragmente lose prepricane bajke obracajuci vam se kao princezi, na cemu li je bila pre ovoga taj miris, ovaj zadah iz sirom rasirenih usta koja nikako ne zatvara, nije li to... pa da djumbir! to mnogo sta objasnjava u njegovom nicim izazvanom don-zuanovskom ponasanju... da, da samo radikalnija metoda od lobotomije moze ga sasvim izleciti... makar ruznjikava zabica imala i najveci list lokvanja koji sam ikada do tada videla a videla sam ih a i u svom herbarijumu mnoge sakupila pre toga...
pfuj, sta sve samo krekece, znam za te fore svasta bi obecala samo da joj malo popustim... pomislih zgrozeno, pa zar bas poljubac, mozda bezbol palicom ili crknutom ribom makar... i ti silni muskulusi kada bi bar malo prestali da se nekontrolisano tresu sada kada su rastavljeni od svoga muzevnog baby-kovrdzavog-face-a-lexa...
ana dete! pet, zar ne cujes? sve si savrseno uradila, cisti hirursko precizni rez... da vidimo tvoj dnevnik!
aha oko 8:00 uhvacen na udicu samoljublja!? znaci na ogledalce se uhvatio, kako domisljato...
08:30 zatim razoruzan, oduzet jedan fen za kosu i dzepni prirucnik kako se lazno pretstaviti pred princezom... bravo!
08:45 privezan iako nevoljno i uz more zabljih suza a i uz po koje sm odobravanje. 08:45-08:50 mali odmor i rutinska popravka sminke... 09:00 zalopojke i smesno pucenje usnama uz neprekidne molbe da mu se podigne list lokvanja.
09:15 mozda i jedini izliv zenske slabosti sa teskom mukom podignut najveci list lokvanja ikad...
09:30-09:45 pauza neophodna za povratak iz zaraznog smeha koji se prosirio i na ceo drugi razred u skoli za male prirodnjake. trenutak slabosti super-zabac pomalo crven u svom zelenom licu pokusava da iskoristi kako bi smugnuo pod ormar sa skolskim rekvizitima...
10:00 posle kratkog natezanja za krake drugarice mi pomazu da ga ponovo skleptam za dasku za seckanje i ostre mi skalpel hrabreci me da kaznim samoljubivog uobrazenka... 10:15 stavljam mu povez na sirom razgoracene oci koje i u poslednjim trenutcima ne moze da odvoji sa moje protezice, zaba koja obozava fetise zamislite kakav ljigav primerak sam upecala...
10:30-10:50 veliki odmor jedem halapljivo jabuku koju mi je mama jutros pripremila za uzinu, malo je zelena pa mi ne prija suvise mozda zbog boje a mozda i sto je nezrela bas kao i onaj primerak muzjaka sto se bezuspesno koprca sa crnim povezom na ocima i sasvim privezan na milost i nemilost ponavlja moje ime u emotivnoj agoniji i ekstazi... ocigledno da mi sistem za varenje preskace cim me obuzimaju ovakve misli...
11:00 tacno je podne po zimskom ili bioloskom vremenu sigurnom rukom sveze nalakiranih noktica zamahujem i zabicu oslobadjam njene kvazi-superiornosti od dve mikro odsecam joj onu vecu glavu i ubacujem u teglicu od eurokrema opranu i ispunjenu formalinom na koju sam za ovu priliku stavila nalepnicu alex-superzabac nikako ne ljubiti opasno po sujetu moze da se uobrazi i povampiri pri pomisli da je princ na belom lokvanju...
bravo!!! to ceo razred mojih plavih drugarica pljesak posle jos jedne moje pobede duha nad telom: u plavom telu zdrav duh! odjekuje kabinetom za biologiju. oh kakav dan... okrecem jos jednu stranicu svog herbarijuma popravljam sminku posle silnih uzbudjenja koje mi je sad vec bivsi kovrdzavo-isfenirani-super-zabac-prop-alex priredio u neravnopravnoj borbi samoljublja i ciste metlafizike da ne kazem skalpela koji ga je ko metlom pocistio uz poslednji, zenskoj slabosti pripisan, pozdrav...

formalno:
zapcu-alexu za peticu iz biologije veliko hvala
i zaista od srca vecna slava!

licno:
moja je kosica prirodno plava,
a tvoje telo ne zna gde mu je **** a gde glava?!

poeticno:
obesen fen na klinu knjava
samo jos jedan trofej u nizu
dok u svom krevetu ana spava
spremajuci se za novu reprizu...
 
o da cudno mesto za jednog ljubimca, ili mozda ne? mozda je to bilo pravo mesto... moram da priznam lukava prevara! drzati ljubimca u donjem vesu!!! znaci taj pametni izraz lica... pa da to i nije mogao da bude alex? kako bilo ostade bez glave pokoj mu zabljim batacima...
 
naravno ostavsi bez svog kovrdzavog-ljubimca alex dozivi kompletni hormolnalni sok i posta nezna zaljubljiva dusica... kakav bljak kraj nekada cool-muzevnog-maco-super-dase-alexa...
 
....da bas to, i nije prestala dok sokovi zudnje nisu potekli iz endokrinih sistema sirom krhkog tela, a talas sveobuhvatnog zadovoljenja srzi, nje, jedne devojke, ucinio da prestane da govori..
 
i bog stvori alexatu kristi cuvenu spisateljicu erotskih trilera... kakav neuspeh, roditelji u transu jedu diplome sa zida svoga zabludelog nekada muzevnog sina... pa sto bacismo pare na skole mogli smo ga odmah u baden-baden pa bog da nas vidi... to sine pisi-pisi, ne moras samo o ani toliko je izazova oko tebe a i u tebi kada te malo bolje pogledamo tako kovrdzavog i sveze nablajhanog...
 
....grcaji zudnje i nelogicnog blablebetanja su nastavili da izlaze iz njenog larinxa sve brze i brze....u tom trenutku je postojala samo jedna stvar na svetu, njeno sopstveno uzivanje, alex je to shvatao i ubrzao ritam......
 
ritam da te pitam... i tako je mali alexata kristi razbijao svoju neznu glavicu o tvrdu podlogu ocevog kancelarijskog stola ponavljajuci nisam tata, nisam, ja sam onaj stari, mozda malo zenstveniji nego raniji, ali zato kompletniji i bolji, napokon ostvaren i jedinstvu jinga i janga... a tata je neprekidno ponavljao svome zabludelom sincicu: ne okreci se sine, samo da repetiram i bice nam svima lakse... ah gde su mi one patrone koje mi preostadose iz poslednmje sezone lova na tetrebe???
 
.....transcendirajuci kroz svaki talas blazenstva koji je kontunuirano stizao preko neuronskih stabala do korteksa glavnog dela uma, nasa heroina je svakog trena postajala sve vise jedno sa svim materijalnim i mokrim.....divljacki je zarivala nokte u ledja svog partnera izazivajuci mu mnogobrojne bolne ozlede koje je ovaj stoicki podnosio, i posmatrao kako se pred njim desava nesto grozno cudesno....otvaranje sakrivene latice......
 
i dok je strucna ekipa ginekologa i paradentologa vadila zrno po zrno sitnu sacmu iz alexovog u agoniji i ekstazi najosetljivijeg-neznog-zadnjeg-dela-tela ana je namestala nehajno svoju novu sf frizuru "nevina plavusa"...
 
anna16:
i dok je strucna ekipa ginekologa i paradentologa vadila zrno po zrno sitnu sacmu iz alexovog u agoniji i ekstazi najosetljivijeg-neznog-zadnjeg-dela-tela ana je namestala nehajno svoju novu sf frizuru "nevina plavusa"...

Poruka ove price deco, je: Ako ste superheroj u napaljenju, nikako nemojte sexualno izrabljivati ranjivost sesnaestogodisnjih devojcica, ma koliko god izgledale zrelo i pametno, ma koliko god da im je velika proteza, ma koliko god da tvrde da su plave. U unutrasnjosti svih devojaka se nalaze mali flafnasti oblacici ruzicastosti i neiskvarene nevinosti, kao i kod svih nas zar ne?.......
barem se nadam, ostaje mi da se nadam......
 
i tako nas mali alex u strasnom delirijum-vremensu okruzen ruzicastim plavusama koje lebde oko njegove od sexa bolesne psihe masta o svojoj davno izgubljenoj nevinosti u jednom od kp domova diljem stare mu dobre juge...
ah kada bi tocak praistorije mogao da se vrati koju svetlosnu godinu rodio bi se verovatno ne kao on vec kao sopstveni ljubimac nemaran u pobedi uzvisen u porazu ali ovako...
amoralno posrtanje nikad strasnije i bolnije u sukobu sa najnizim potrebama kao da ga polako i bespovratno vracahu u najmracniji cosak pandorine kutije koju ce nesmotrena i sasvim neustrasivo znatizeljna ana ponovo vratiti na policu al dzafarove bakalnice i u zamenu za nju uzeti neku od grimovih bajki dzepno izdanje za poneti ne bi li se resetovala i pripremila za novi izazov po moguctvu manje impulsivan odnosno posteniji u porazu...
sta se bre vise koprcas tim nogicama zar ti nije bilo dosta??? i ovi super tiganji od teflona, bijem bijem i nista samo teflon leti na sve strane, a sve jedno se lepi po njemu, najbolje da ga spakujem u kutijicu sa sve alexom ko ce to da cisti, a i da mu se nadje ako ogladni moze da se samopojede udinstan u suzice i dusevni bol izazvan strasnim napadima sentis-otuzne romantike prema pripadnici nadmocnijeg pola...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top