8 andjela

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, pazi...ovako nešto iz uvodnog posta postoji u celome svetu i ništa ja nisam izmislio. Sigurno ima i na forumu onih koji veruju u ovako nešto ali sigurno neće napisati da su oni od tih što veruju. A ako nešto postoji i ako u to neko i veruje, znači da je istina o postojanju istog.
( večeras idem na CoD2, pa ću se tek kasnije navariti )

Ma znam da nisi... redovno stiže mejlom, pa i sms-om kojekakvi totemi sreće, zdravlja, vere i sl. :lol:
Ako... ništa bolje nego, ako već nema sexa, onda uz dobar fps :cool:
 
ja obavezno saljem dalje... mislim, sve i da se ne desi, nikad ne znas da li se to desilo zbog toga... nisam ja onaj koji treba da prekida neki krug koji traje mozda i hiljadu godina... ima tu necega, da nije tako, niko nikad ne bi ni slao... a i ne zelim ja da budem bas taj koji ce uskratiti sansu ostalim ljudima da proslede pismo srece i na taj nacin i sebi pomognu...
 
"Budi jako oprezan da ne rasplačeš ženu jer Bog broji njene suze. Žena je nastala od muškarčevog rebra, a ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka.
Ispod ruke da bude zaštićena i pokraj srca da bude voljena."

Pošalji ovo svim izuzetnim ženama koje poznaješ.. kaze u nastavku.. i muškarcima koji znaju ceniti ženu!!!!!!!!


ps. Koliko verujete u ovakva i slična cirkularna pisma koja treba poslati odredjenom broju ljudi u odredjenom broju kopija, da bi ti život bio srećniji ?

Ne verujem, niti saljem dalje. Da li zaista, zaista postoji neko ko veruje u to?
 
"Budi jako oprezan da ne rasplačeš ženu jer Bog broji njene suze. Žena je nastala od muškarčevog rebra, a ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka.
Ispod ruke da bude zaštićena i pokraj srca da bude voljena."

Pošalji ovo svim izuzetnim ženama koje poznaješ.. kaze u nastavku.. i muškarcima koji znaju ceniti ženu!!!!!!!!


ps. Koliko verujete u ovakva i slična cirkularna pisma koja treba poslati odredjenom broju ljudi u odredjenom broju kopija, da bi ti život bio srećniji ?

to je patitika ne koju nei ljudi šatro i padaju kao raspilave se misle da su pročitali nešto vrlo pametno a zapravo su pokupili maglu

bez ovoga, ne bi znali da treba da poštuju ženu?

a i bez rebra se živi...
 
Jednom, kada sam bila mala, mozda sa imala 8,9 godina, nasla sam takvo pismo u kuci, mislim da je doslo postom i procitala sam ga..znam da je jako uticalo na mene, nisam razumela sadrzaj, razlog i namjeru pisma, i plasilo me je nekako. Mama mi je samo rekla da je to glupost i gubljenje vremena te da ga bacim a ja nisam smjela i sakrila sam ga ispod kreveta te me je dugo mucilo i skupljala sam hrabrost da ga bacim..posle sam rekla bratu i on ga je bacio. Boze kako sam bila glupa!!!:zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top