6. ULTIMATE TURNIR!! - Najatraktivnija , najljepša (hottest) glumica svih vremena !!

o boze gospode isuse muhamede

ava gardner je precenjenija od roling stonsa i ce gevare.


koji vam je djavo ?
o zemljo indijo! pa što nam nisi odma na početku rekao koja je najbolja riba, pa nismo morali ni da glasamo :mrgreen: :lol:

šalim se, slažem se tu i tamo :)
ono, meni su precenjenije odri i merilin, brižit i monika i ima ih još.. po lepoti (ne zalazimo u glumu, je l') zar nije merlinka ta koja
uspešno vaskrsava na majicama, torbama, nakitu, posterima... već koliko godina? i nisam baš primetila da se nešto Ava danas pominje kad je u pitanju lepota, češće slušam o ovim gore pomenutim i još nekima. pominje se, ali ne bašbaš toliko.
možda ava ne bi ni blejala u polufinalu da turnir nije takav kakav je. gde su glumice van holivuda? one manje poznate? možda nisu bolje, ali lepših ima. pa čak i poznatih ima lepših mnogo i od ave i od mnogih ovde. krivo mi bilo za ispadanje Lejnove i još nekih. ali ja ne volim da komentarišem tuđe glasove.
i šta su peta i sandra i još neke radile na turniru uopšte? (i opet je neko i za njih glasao, ukusi, eto)
Ovo je duel, jebbiga, ava je više forsirala taj seksipil, to se valjda ovde traži. I taj njen pogled.. volim žene sa tim pogledom i takvom harizmom i stavom, bez obzira što je ona to verovatno koristila kako bi bila popularnija ili šta već. Grejs nije baš moj tip. Prelepa jeste, ali nisam fan plavuša, hladne su mi i deluju dosadno, sem par njih (i živim sa dve koje mi piju krv :lol: ) da se glasa po nekom drugom principu, možda bi bilo drugačije.
taj mi đavo :manikir:
 
  • Podržavam
Reactions: DD
Ava Gardner - Jako teška odluka. Ipak, više volim crnke... :D

Kate Beckinsale... :o Wow...! Njen osmeh, njena lepota... She is angel... Moj apsolutni favorit za pobedu...!

eto, otvorili, pa im zatvorili :lol:
sad ne znam.
a za film se niko ne nudi da otvori. ja nisam nešto za to da ja radim to, naročito ne solo (ako će već biti nešto ozbiljno), a ne želim nikoga da teram. videćemo :)
Pa kad si ti Eki zvana Maler, naravno da će zatvoriti... :mrgreen:

Pa imaš pp aman, posavetuj se sa Svetovidom, a ja bih ti dao predlog da mu dostaviš ovaj link, http://forum.krstarica.com/showthread.php/337748-GLASANJE-Najbolji-domaci-film i da ga pitaš da organizujete nešto slično. Znači neki filmski tur koji ne bi bio tako dug i komplikovan, već koji bi bio jednostavan, ali precizan, zanimljiv, da u jednoj rundi bude npr. nedelju dana za glasanje, a da za to vreme pregledavamo filmove, i glasamo kad završimo, i tako. :)
Mogu da probaju taj sa slikama da otvore na nekom drugom ptf-u. Ne mogu da vas navatam gde ste :lol:
Probaćemo uraditi to na Putovanja, jer i tom pdf-u pripada tur za najlepše mesto svakako. Nažalost, Turnir na pdf-u Fotografije nam je ukinut vrlo brzo: http://forum.krstarica.com/showthread.php/634407-Turnir-Najlepše-Ex-Yu-mesto Razlog su neka glupa pravila, da bi nas udavila :mrgreen: Ali mi svakako nećemo odustati... Bićete obavešteni u Kafeu na Muzici, ovde, ili čak pp-om, kad krene, mada svakako ovih dana proveravajte taj pdf, uz ovaj, za Domaći film... :)

Ili, na kraju krajeva, Svaštaru, ako nas i tamo zeznu. Tamo će tek biti zanimljivo i puno... :lol:
 
Pa probaj nekad doneti sreću i da se to obistini... :mrgreen:

Ma videćemo, postavićemo, pa šta bude. Uvek je tu svaštara... Na putovanjima sigurno nema tako... rigoroznih modova... :lol:

Dobro, neću... ako mi rekneš svoje ime. :mrgreen:

Pa dobro, ima sigurno i drugih koji bi bili, kontaktiraj nekog ko je aktivan na ovom pdf-u, ko je filmofil... sigurno se neko može naći... jesi pitala dva prethodna domaćina? :D

Ok, kad već tebe mrzi... :mrgreen: Al` otkud znaš da će on ući ovde skoro? :D
 
Moć je čudo. Videćeš kad ti jednog dana postaneš mod... :mrgreen:
"Zašto je moć tako redovno dešifrovana čisto negativnim terminima zakona zabrane?"
Kad vidiš da sam pozelenela, spremi se da pojedeš bananu :mrgreen:

Auuu, pa daaa... Znači tako, Nato : ))
za ovo posebna banana :lol: :mrgreen: tu mač prediktibl :mrgreen:

Pa nema taj tur veze s filmom uopšte. Ja jedva čekam da i taj krene. A čim se završi ovaj, predlažem da otvorite taj. Zato se dogovorite dotad. :lol:
ti to naređuješ? :lol:

Aha, pa da, kako da on propusti ovakvo umetničko zbivanje... :D
Što se svaki naš razgovor svede na ogovaranje njega? :zcepanje:

p.s. spamujemo opasno, bolje da se gubimo :lol:
 
"Zašto je moć tako redovno dešifrovana čisto negativnim terminima zakona zabrane?"
Kad vidiš da sam pozelenela, spremi se da pojedeš bananu :mrgreen:


za ovo posebna banana :lol: :mrgreen: tu mač prediktibl :mrgreen:


ti to naređuješ? :lol:


Što se svaki naš razgovor svede na ogovaranje njega? :zcepanje:

p.s. spamujemo opasno, bolje da se gubimo :lol:
ˇZnanje je moćˇ... :mrgreen:

Evo spreman sam, mada sam radije za lubenicu sada. :mrgreen:

A jbg, kad nisam mogao naći nijednu Natašu kod Goblina... :mrgreen:

Da. A ti izvršavaš. :lol:

Pa ne znam, al` ako on dolazi ovde... ne čini mi se kao ogovaranje. :mrgreen:

Ja se gubim, a bolje bi i tebi bilo, spremaj se polako, ovo se brzo završava... :lol:

Tek sad videh ovaj turnir . . .
Shto me niko nije obavestio . :lol:

Grejs
Sheron
Ljudi, kako Vam može biti ispred Kate Sharon, aman, imate li ukusa... :lol:

:mrgreen:

Nego, gohlube, jesi li zainteresovan za neko domaćinstvo? :D
 
1 / 2 Finale - rezultati:
Ava Gardner 8-10 Grace Kelly
Kate Beckinsale 5-13 Sharon Stone




FINALE::
GRACE KELLY
necklaces%20black%20dress%20grace%20kelly%20rear%20window%20movie%201440x900%20wallpaper_wallpaperswa.com_52.jpg



vs


SHARON STONE
aae5705a68_4.jpg
 

Back
Top