:(

Ja sam se ovde pomalo prepoznala samo sto ja sve vise smatram da to nije ljubav nego moja hronicna bolest u cije uzroke ne mogu da proniknem...
Zivim normalno, izlazim, ucim, raspolozena sam, druzim se, naleti i neki deckic ali naravno uvek ima neku manu zbog koje me strasno nervira pa resim da to sasecem u korenu ili se zadrzim na emocionalno povrsnom odnosu...Ono sto uvek postoji je to osecanje koje me prati a koje se ne usudjujem da nazovem ljubavlju jer je tako ne zamisljam.
Pa onda, jedno vreme, zbog obaveza i ne mislim o svemu tome jako dugo...a onda se probudim kao jutros sa secanjem na san koji sam upravo odsanjala...a takvih snova ima mnogo...i svi su upecatljivi i teski za zaboravljanje...
Ne znam, ja sam bar zakljucila da sam pomalo nenormalna...mada, ako te to nesto tesi mislim da me polako prolazi...sad da li je vreme ucinilo svoje ili ja sama pitanje je...

Mislim sta to uopste znaci da volis iskljucivo njega i nikog drugog???Pa ok i da je tako, to opet ne znaci da je nemoguce da zavolis nekog drugog.Ja bar mislim da ima puno ljudi na ovom svetu koje bih mogla voleti(trenutno nisam spremna, ali u buducnosti da), ne verujem o pricu o izgubljenim polovinama.I RECIMO i da je jedna ljubav izgubljena, tu je i nova, mora da postoji neko ko ce biti vredan iste, ako od hiljada ljudi koji prodju kroz moj ili tvoj zivot ne prepoznamo nikoga ko bi mogao da igra u toj ulozi onda je problem u nama i u tome sto to zapravo i ne zelimo.Eto to je moje misljenje inspirisano licnim iskustvom, verovatno ne vredi mnogo, no ako nista drugo, bar sam i ja jednom podelila emocije sa forumasima :)
 
Hvala svima na komentarima. Delomicno se slazem sa tombom S_k_v_o. Nisam ja tip osobe koja misli, da se moze samo jedna osoba voleti. Verujem u to da su sve ljubavi drugacije i lepe na svoj nacin.

Neznam u ovu vezu sam mnogo ulozila. Naravno, da sam i ja gresila al...mislim, da me i on voli ali postoje neke "stvari" na koje ni ja ni on nemozemo uticati pa ... :roll: al ipak na nek nacin mislim da taj problem nebi smeo da bude prepreka ali on nista ne uradi, da bi mogli nekako da budemo zajedno. Joj sta sam sve radila da bi bili zajedno. Pa onda pomislm mozda ima drugu a mozda me jednostavno ne voli. Ma zamaram se.

Sve sto me podseca na njega sam sklonila a i daleko smo tako da...s vremenom mozda.. 8)
 
Mozda u PMSu jagodo... ;)

Nemoj da ga forsiras, polako ako mu je stalo sve ce doci na svoje mesto samo po sebi vremenom, vecina ljudi ne vole da budu forsirani i da im se namece nesto, vec zele(sto je i normalno) da budu gospodari svojih odluka i da kontrolisu ili bar da misle da kontrolisu svoj zivot.Polako, zivi svoj zivot punim plucima, pokazi ono sto zelis i osecas ali nemoj po svaku cenu da pokusavas da budete zajedno i da se vezujes za tu ideju toliko...
 
ajkulica:
Samo dobar provod,mnogo prijatelja oko tebe neki novi frajer onako cisto da ublazi bol i to je oprobani recept by me :wink: Znas onu pesmicu "pogled ispod obrva" od Severine e tako nekako :) Pozdrav

NISI BASH MORALA DA KAZES ZA TU PESMU...SADA JE BAS SLUSAM, PO PRVI PUT, I VRACA SE SVE ONO STO SAM, NAVODNO, "ODBOLOVALA"
 
Hellen:
ra-ta-tat:
Hellen:
Па туга и апатија су сасвим различите ствари! :roll:
pa?

Па изгледа као да их поистовећујеш!

Неке ствари треба отплакати и добро одтуговати да би могао да их оставиш иза себе. Ако се та бол потискује избиће на другом месту!

Апатија нема везе са тугом. И није свако ко тугује апатичан, нити је свако ко је апатичан-тужан!

Слажем се да се не треба препустити апатији, јер је и то вид бежања од стварности и линија мањег отпора.

ok, ti si zavrshila psihologiju, ili je i dalje studirash, ali nije to poenta price...ne trazi se strucno misljenje o terminu apatija, nego prakticne metode za preboljevanje muskarca koji te ne voli, ostavio te...ili se trazi support...to znash shta je
 
aaa......
raspali dvd sa seve,
i slušaj njene pjesmice,
i....

pogledaj neku špansku seriju sa srećnim krajem,
mođda i naučiš nešto od Severine.
 
fairy:
ajkulica:
Samo dobar provod,mnogo prijatelja oko tebe neki novi frajer onako cisto da ublazi bol i to je oprobani recept by me :wink: Znas onu pesmicu "pogled ispod obrva" od Severine e tako nekako :) Pozdrav

NISI BASH MORALA DA KAZES ZA TU PESMU...SADA JE BAS SLUSAM, PO PRVI PUT, I VRACA SE SVE ONO STO SAM, NAVODNO, "ODBOLOVALA"
Izvini za prisecanje na bol ali kada pomislim na "njega" ta pesma mi se momentalno zavrti u glavi :roll:
 
fairy:
Hellen:
ra-ta-tat:
Hellen:
Па туга и апатија су сасвим различите ствари! :roll:
pa?

Па изгледа као да их поистовећујеш!

Неке ствари треба отплакати и добро одтуговати да би могао да их оставиш иза себе. Ако се та бол потискује избиће на другом месту!

Апатија нема везе са тугом. И није свако ко тугује апатичан, нити је свако ко је апатичан-тужан!

Слажем се да се не треба препустити апатији, јер је и то вид бежања од стварности и линија мањег отпора.

ok, ti si zavrshila psihologiju, ili je i dalje studirash, ali nije to poenta price...ne trazi se strucno misljenje o terminu apatija, nego prakticne metode za preboljevanje muskarca koji te ne voli, ostavio te...ili se trazi support...to znash shta je

Нисам психолог, а свој факултет сам одаааавно завршила! И уопште не причам стручно, него из свог личног искуства...на жалост... :(
Практичан савет је да не потискује тугу, да туга није ништа страшно...боли, али се кроз њу ослобађају емоције.
Друго, да се не препушта апатији, да се не повуче од света и свега...и да не престане да ЖИВИ!( Наравно, не мислим буквално!)
А сад, унивезални рецепт који ће дати екстра резултате - не постоји!
 
S_K_V_O:
Mozda u PMSu jagodo... ;)

Nemoj da ga forsiras, polako ako mu je stalo sve ce doci na svoje mesto samo po sebi vremenom, vecina ljudi ne vole da budu forsirani i da im se namece nesto, vec zele(sto je i normalno) da budu gospodari svojih odluka i da kontrolisu ili bar da misle da kontrolisu svoj zivot.Polako, zivi svoj zivot punim plucima, pokazi ono sto zelis i osecas ali nemoj po svaku cenu da pokusavas da budete zajedno i da se vezujes za tu ideju toliko...

E ovo si stvarno dobro rekao/la. Slazem se se tobom. Al ipak mislim da nisam forsirala nesto a jos manje da osoba radi ono sto ne zeli. Nisam ni ja takav tip osobe i nebi volela, da meni to neko radi. Ali pogresila sam jer nisam bila strpljiva dovoljno. Jedno vreme, da a posle me nesto spopalo. svi smo mi razliciti i svi se drugacije "nosimo" sa svojim bolom ili sta vec. A bas on bi trebao, da me razume i da razgovara samnom. A naravno i ja sa njim. I kad mi je bas to trebalo nevedenoga gore nije bilo. I zbog toga mi je "puko film" pa reko da raskinemo iako ja njega jos uvek volim. I posle on jos moze da bude uvredjen a ja ne. Neznam ocigledno je to njegov nacin, da se izbori sa .. :?: :!: Ja mislim ili volis osobu ili ne. Spreman si da uradis mnogo za tu osobu ili ne. Sve sto je nesto izmedju je.. :?:

I hvala ti bas mi je "seo" taj tvoj post. :lol: :wink:
 
nervira me to zensko bratstvo tj sestrinstvo.....tipa mbobic mojsilovic i njene gosce koje ogovaraju tuzne muskarce....kao mi smo zenske protiv muskog tabora i mi znamo kako oni rade i sad cemod a im doskocimo ok ima tu necega ali bljak
 
tiha:
E ovo si stvarno dobro rekao/la. Slazem se se tobom. Al ipak mislim da nisam forsirala nesto a jos manje da osoba radi ono sto ne zeli.

e jeste da me mbmojsilovic nervira ali malo su u pravu ono radi na sebi tj radi nesto za sebe a njega malo stavi u stranu pa npr 3sata uci a 1sat kukaj mesto obrnuto
 
Hellen:

Нисам психолог, а свој факултет сам одаааавно завршила! И уопште не причам стручно, него из свог личног искуства...на жалост... :(
Практичан савет је да не потискује тугу, да туга није ништа страшно...боли, али се кроз њу ослобађају емоције.
Друго, да се не препушта апатији, да се не повуче од света и свега...и да не престане да ЖИВИ!( Наравно, не мислим буквално!)
А сад, унивезални рецепт који ће дати екстра резултате - не постоји![/quote]

sorry, bila sam preplavljena raaznim emocijama...zahvaljujuci pesmici, potisnuto mi je isplivalo na povrsinu...i od tuuuzne postadoh agresivna itd. IZVINI
 
jagodica:
nervira me to zensko bratstvo tj sestrinstvo.....tipa mbobic mojsilovic i njene gosce koje ogovaraju tuzne muskarce....kao mi smo zenske protiv muskog tabora i mi znamo kako oni rade i sad cemod a im doskocimo ok ima tu necega ali bljak

Jagodice ne SERIIIII! Ko neka klinka si a ako to nisi onda si... :roll:
 
Tiha samo da znas,zbog daljine ga i volis toliko.Idealizujes ,bojis u sareno i mislis da ga volis.Pokusaj da mu budes blize,da ga vidis bez tih ruzicastih naocara,vjeruj svi su isti,bogovi su na nebu.Patices kao patkica mjesecima mozda i godinu dvije,a onda ces ga zaboraviti.Boli,pa mora da boli malo i vakcina protiv boginjica boli,ali malo trpis...i...posle si imuna,sta te briga.
 
tiha:
jagodica:
nervira me to zensko bratstvo tj sestrinstvo.....tipa mbobic mojsilovic i njene gosce koje ogovaraju tuzne muskarce....kao mi smo zenske protiv muskog tabora i mi znamo kako oni rade i sad cemod a im doskocimo ok ima tu necega ali bljak

Jagodice ne SERIIIII! Ko neka klinka si a ako to nisi onda si... :roll:


ehehehe, dobra kombinacija:
kako pozvati zene na ustanak - pustis i pjesmicu od Severine,
i dodas Jagodicin komentar,
ehehehe....
Agresivne?
Pa bar spanskih serija svakih pola sata....

Da se kladimo da nije klinka.
Ako mislite da je Mbobic ok - pogledajete Sofiju od januara....uzas.
 
e betty ne kapiram te sada..koju pesmicu od s.
:II
a da uchis to si preskocila a tiho
e da i ja to preskacem :(
nisam klinka bre ja zena u godinama.....
 
jagodica:
e betty ne kapiram te sada..koju pesmicu od s.
:II
a da uchis to si preskocila a tiho
e da i ja to preskacem :(
nisam klinka bre ja zena u godinama.....

ma mrzelo me baš sve da čitam, al počeli neki lamenti uz pesmu Severine...ne znam koju, baš me briga koju.
 

Back
Top