44.GITARIJADA

<Maja>

Zainteresovan član
Poruka
101
"Tradicionalna rok manifestacija, 44. zaječarska "Gitarijada" biće održana od 5. do 8. avgusta.Centar za kulturu raspisao je konkurs za učešće demo bendova i on će biti otvoren do 20. jula. Nakon toga, stručni žiri odabraće 12 bendova koji će se takmičiti za titulu najboljeg benda. Imena rok sastava koji će nastupiti u revijalnom delu, organizatori nisu saopštili, jer su pregovori u toku, rečeno je na današnjoj konferenciji za novinare u Zaječaru. Ono što se već zna je da će jedna od grupa biti američki muzičar Lens Lopez, poznat po takozvanom južnjačkom roku. Gitarijada će biti održana na otvorenom, u zaječarskoj park šumi "Kraljevica" i biće besplatna za posetioce. Ova "Gitarijada" imaće i prateće sadržaje, a kao i svake godine, biće organizovan rok kamp na Kraljevici, za goste kojih će najviše biti iz Timočke krajine i okolnih gradova, saopštili su organizatori."
 
Izvini, po meni je sve ostalo bolje od turbo folka koji se neprestano plasira i ne mogu da kazem da je neko debil ako dodje da slusa grupu koju voli. Stoga, Gitarijadu podrzavam (kakva god bila) i drago mi je sto se odrzala toliko dugo.
 
Izvini, po meni je sve ostalo bolje od turbo folka koji se neprestano plasira i ne mogu da kazem da je neko debil ako dodje da slusa grupu koju voli. Stoga, Gitarijadu podrzavam (kakva god bila) i drago mi je sto se odrzala toliko dugo.

Nema potrebe za tvojim izvinjenjem.
Nisu debili ti koji ga slušaju...daleko od toga...
Ali je patetičan, iako ima mnogo gorih iako je jako bolji od grandea ali opet...
I jeste, taj nema ni R od roka...
 
Poslednja izmena:
Evo i programa:

6. avgust:
Brain Damage
P.L.O.D.
Lance Lopez (USA)
...Takmičarski bendovi
Psihomodo pop
Van Gogh
Overdrive

7. avgust:
Dark ocean
Kiki Lesandrić & Piloti
Takmičarski bendovi
Bjesovi
Nightshift
Đorđe David
 

Back
Top