300 najuticajnijih ljudi u Srbiji

... ali ja ne kapiram kako pod uticajne ljude može da bude predsednik vodeće stranke u Srbiji ... po čemu je on uticajan ? Neki ljudi bi trebali da definitivno pogledaju rečnik srpskog jezika i da istraže pravu definiciju reči uticajan
e da je to najvaznija stvar u zivotu. Svako moze da napravi listu - skupi neke fotke i biogradije i udri.
Od koga je lista, takva je lista - ono - s kim si, s njim si. A da, nije tako nego: S kim si - takav si.
Sta ocekujes u ovoj drzavi: da ce ti neki veliki matematicar biti 'uticajna' licnost?
Nece. Ne znam ni kako sve to da napisem - evo pokusavam da budem glup, ali za to je potreban talenat.
Ali pod hitno moram da naucim da budem glup, to prolazi. Moze i zivot da spasi u kriticnom momentu.
 
e da je to najvaznija stvar u zivotu. Svako moze da napravi listu - skupi neke fotke i biogradije i udri.
Od koga je lista, takva je lista - ono - s kim si, s njim si. A da, nije tako nego: S kim si - takav si.
Sta ocekujes u ovoj drzavi: da ce ti neki veliki matematicar biti 'uticajna' licnost?
Nece. Ne znam ni kako sve to da napisem - evo pokusavam da budem glup, ali za to je potreban talenat.
Ali pod hitno moram da naucim da budem glup, to prolazi. Moze i zivot da spasi u kriticnom momentu.
Pa nisu oni ameri glupi što su napravili knjige za tupane (for dummies) :)
 
Pa nisu oni ameri glupi što su napravili knjige za tupane (for dummies) :)
jao jbt taj kontinent je cudo. Odes da radis negde i oni te prvo opale knjigom od 1000 strana, gde se sve objasnjava u detalje - i kako ces da vezes pertle! A onda ti udare spisak sta sve ne moze. I sve detaljno napisano, pokrivena i paucina iza regala. I onda potpises da znas sve to napamet, i oni kazu - e pa ok sad mozes da radis.... ali ne lezi vraze, taman se malo opustis, a oni aj sad da te vidimo assessment, evaluacija, performance, compliancy adherance, KPI ... citaj politike la la la. jbt ludaci - al' sta da radis tu ima svih sa svakog bogovetnog mesta, rupe i svetske jebovukovine - nista se ne podrazumeva. Mozda ja volim da nosim carape i majice napako okrenute - ali ne - ne moze to tako Srpski iz inata. :)
 

Back
Top