3 crvene za eksperimentalnu vakcinu

mario80

Legenda
Poruka
60.552
Kako ste potrošili 3000 dinara koje ste dobili od republike srbije kao nagradu za primanje eksperimentalne vakcine? Dal bi se pukli ponovo i za koliko?

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-57306841.amp

Screenshot_2023-08-25-17-13-40-822-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Ma, i da daju 3000e, ne bih, ali, dobro... tad bi se možda neke sijalice upalile!
Možda sam odbolovala koronu ovog leta u nekih 10ak dana, možda je prehlada, možda ovaj-onaj virus, možda štagod.
Prošlo je, čak bez bolovanja. Niko osim mene u porodici.
Platiti čoveku 3000din da se vakciniše je... da Bog sačuva ako je uopšte istina.
 
Kako ste potrošili 3000 dinara koje ste dobili od republike srbije kao nagradu za primanje eksperimentalne vakcine? Dal bi se pukli ponovo i za koliko?

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-57306841.amp

Pogledajte prilog 1400210
zna se kako je sve počelo, prvo kinezi izjavili da je kao počela strašna smrtonosna epidemija kad je neki kinez pojeo šišmišs, posle rusi kobajagi prvi na svetu identifikovali virus i napravili vakcinu i putin naredio masovno vakcinisanje....
 
Ma, i da daju 3000e, ne bih, ali, dobro... tad bi se možda neke sijalice upalile!
Možda sam odbolovala koronu ovog leta u nekih 10ak dana, možda je prehlada, možda ovaj-onaj virus, možda štagod.
Prošlo je, čak bez bolovanja. Niko osim mene u porodici.
Platiti čoveku 3000din da se vakciniše je... da Bog sačuva ako je uopšte istina.
Ma sramota bre.
 
Istina, meni nudili 100 hiljada evra da izjavim da sam umro od korone i od otrovne vakcine, al ja nisam hteo iz principa.
sad si priznao da vakcinisani umiru od korone, a mislio si od vakcine

podsvest je cudo - ajd sto nas terorisete, ali kako sad vi umirete, a ne mi antivakseri?
nego kako ti nudli da kazes za oboje, i koronu i vakcinu, zar vakcina ne sprecava smrtni ishod?
ajde da razumemo nudili da kazes samo za jedno
i kako nama antivakserrima niko ne nudi pare da lazemo?
 
Poslednja izmena:

Back
Top