3 "cinjenice"

Ponekad sedim sam u ovoj hladnoj sobi gledajući teme na Krsti, ljude, događaje... i plačem, plačem, dok suza za suzom brzo liju preko mojih obraza nestajući na mom krilu, stapajući se sa farmerkama i pitam se zašto, o zašto ja moram da umrem, a ovi ostali nastavljaju da žive... i da imaju dmnogo devojaka, iskustava, priča, činjenica... i krivo mi je, teško mi je... jesam sebičan, ali ne zamerite mi...
 
Ponekad sedim sam u ovoj hladnoj sobi gledajući teme na Krsti, ljude, događaje... i plačem, plačem, dok suza za suzom brzo liju preko mojih obraza nestajući na mom krilu, stapajući se sa farmerkama i pitam se zašto, o zašto ja moram da umrem, a ovi ostali nastavljaju da žive... i da imaju dmnogo devojaka, iskustava, priča, činjenica... i krivo mi je, teško mi je... jesam sebičan, ali ne zamerite mi...

Uh ***,od ovog moze da se rikne! Citas li ti sebe?
A sto ti ne bi mogao da imas mnogo devojka iskustava prica?
 
Covece ,bas se vide posledice citanja postova sexualno isfrustriranih forumasa. Ovo sam naveo kao nesto sto mi je bilo izuzetno simpaticno a ne u fazonu "brate ne mogu da verujem koje drolje,pa one nisu ni za sta drugo sem za tuki, ili varjacu,platis im i boli te uvo".
Pozdrav i samo opusteno!

Ne vredi ti sad da se pravdaš i da se vadiš na nerazumne seksualno frustrirane kolege, pljunuo si na ženski rod i moraš da se pokaješ, naročito pred vlašću... z:lol:
 
Ponekad sedim sam u ovoj hladnoj sobi gledajući teme na Krsti, ljude, događaje... i plačem, plačem, dok suza za suzom brzo liju preko mojih obraza nestajući na mom krilu, stapajući se sa farmerkama i pitam se zašto, o zašto ja moram da umrem, a ovi ostali nastavljaju da žive... i da imaju dmnogo devojaka, iskustava, priča, činjenica... i krivo mi je, teško mi je... jesam sebičan, ali ne zamerite mi...

Privukao si pažnju,nadam se da si samo to ovim želeo da postigneš!?
 
Ponekad sedim sam u ovoj hladnoj sobi gledajući teme na Krsti, ljude, događaje... i plačem, plačem, dok suza za suzom brzo liju preko mojih obraza nestajući na mom krilu, stapajući se sa farmerkama i pitam se zašto, o zašto ja moram da umrem, a ovi ostali nastavljaju da žive... i da imaju dmnogo devojaka, iskustava, priča, činjenica... i krivo mi je, teško mi je... jesam sebičan, ali ne zamerite mi...

ako prihvatis islam...uvatis prvi avion odes u Hamas..i razneses se u paramparcad u ime Alaha...bratac..ceka genijalno iskustvo sa brdo devica z:mrgreen:
zato ne tuguj!!
 
Evo ovako mislim da je
1 jadna tema
2 jadan onaj ko o tome razmišlja
3 još jadniji onaj ko o tome raspravlja
moja spavaća soba je samo moja i ženina pa i ako se je...mo i na lusteru ili pod krevetom.

1 pravi džentlmen ne pita za godine i prethodne veze
2 i kad zna ne zna (neiskusnije bolje puše, učiš je kako tebi odgovara)
3 ako toliko voliš chmar idi u pedere ili budi diskretan i pročitaj pod 1
eto toliko od gagija
 
Evo ovako mislim da je
1 jadna tema
2 jadan onaj ko o tome razmišlja
3 još jadniji onaj ko o tome raspravlja
moja spavaća soba je samo moja i ženina pa i ako se je...mo i na lusteru ili pod krevetom.

1 pravi džentlmen ne pita za godine i prethodne veze
2 i kad zna ne zna (neiskusnije bolje puše)
3 ako toliko voliš chmar idi u pedere ili budi diskretan i pročitaj pod 1
eto toliko od gagija

Hvala!
Bas odlican si!
 
Evo ovako mislim da je
1 jadna tema
2 jadan onaj ko o tome razmišlja
3 još jadniji onaj ko o tome raspravlja
moja spavaća soba je samo moja i ženina pa i ako se je...mo i na lusteru ili pod krevetom.

1 pravi džentlmen ne pita za godine i prethodne veze
2 i kad zna ne zna (neiskusnije bolje puše, učiš je kako tebi odgovara)
3 ako toliko voliš chmar idi u pedere ili budi diskretan i pročitaj pod 1
eto toliko od gagija

Pravi dzentlmen voli da cuje da je prvi, jedini i najbolji i sa gnusanjem odbija pushenje pa cak i sex u prvih 5 godina veze.Ako cemo pravo.
Eto, toliko od Snokija.
 
Gagigujo što ti o tome raspravljaš i razmišljaš, čemu ovaj post? :D
Neiskusnije nemaju pojma šta je dobro pušenje... :lol:
Vidis da ne zna gde bije.
Obozavam da slusam savete ,zakletih finih muzeva, koji nisu imali devojku do 30 godine i prvu koja ih je pogledala odma' ozenili. Slusaj samo "to se ne pita".....sa svakom svojom devojkom sam otvoreno pricao o sexu bez problema ili predrasuda
Mislim da je najbolje da se obrise ova tema,gubim zivce citajuci ovakve gluposti.
 

Back
Top