. . .

mislim da ljudi povrsno citaju...
isto tako povrsno citaju i neke muske princezice, cveckice, ahh, moralne, dobre, slatke...
nije sve bas tako kako izgleda.
 
Stvarno, zar nije ovo Banši zaključala?

Nije da sam se užasno potresla što neko proziva sinnketa (najverovatnije on sam sebe) ali svejedno se navodno ne trebaju otvarati teme o drugim korisnicima..... :think:
 
izgleda da sinketu ne smeta tema,pa je zato otkljucana....ako je njemu ok,i meni je.ako moderatori smatraju da ipak treba pod kljuc,imaju moj blagoslov :neutral:
 
Stvarno, zar nije ovo Banši zaključala?

Nije da sam se užasno potresla što neko proziva sinnketa (najverovatnije on sam sebe) ali svejedno se navodno ne trebaju otvarati teme o drugim korisnicima..... :think:

A zasto si toliko opterecena sa mnom, ae da sam te bar istorbao jos bi mi bila jasna, ali ovako nikako nema loggike. Stvarno da sam te istorbao i ostavio, ti bi izrezala vene koliko si udarena tikvoglavu lubanju.
 
A zasto si toliko opterecena sa mnom, ae da sam te bar istorbao jos bi mi bila jasna, ali ovako nikako nema loggike. Stvarno da sam te istorbao i ostavio, ti bi izrezala vene koliko si udarena tikvoglavu lubanju.
Pa pazi, opterećena S tobom donekle i ima logike..... :lol:
 
Pa pazi, opterećena S tobom donekle i ima logike..... :lol:

Kazu "ko je lud ne budi mu drug"

Sto ne znaci da se ja druzim sa ludima, ali imam zelju da im pomognem da budu manje ludi. Ali sve mi se vise cini da je tebe bolje pustiti pa kako te baca tvoj stih i tako ti se prilagoditi koliko se mora, sta mogu. Bar sam se potrudio i nemam osecaj krivice.
 

Back
Top