21.05.2006 - 21.05.2009 Sjecanje na SCG

pa tako nesto , mada nije tako loshe al se sa jelenom i lavom ne mos porediti ,iako im je crno odlicno ,bolje i od ginisa po meni
U, da, crno im je opako. Doduse, Ginis nisam probao, 300 kinti u Irish Pub-u kod Odeona, skupo bre to...

Možda nijesi često u Ulcinju kao ja. Ne samo u Ulcinju, nego i u drugim gradovima CG
Pa i nisam. Poslednji put sam bio tamo 2007.
 
pa bas je tuzno i ruzno da se ovako svi medjusobno pljujemo, bar Srbi i Crnogorci, je niti smo se klali niti smo nesto lose ucinili jedni drugima...bar ne neke strasne i grozne stvari...evo ja cu prva da prekinem, nema smisla:)

Pa dobro Shojo, ovo je forum a ne stvarni zivot... dodju patrioti, istresu sbvoje frustracije, mi im uzvratimo i tako u krug..... to ne znaci da se u stvarnom zivotu pljujemo, gadjemo kamenjem, dizemo barikade il sto ti ja znam vec....
 
Poslednja izmena:
Evo Shojo, klasican primjer :D to ti kazem, dobio decko keca u skoli i dosa da zayebava :mrgreen:

Jeste,ja sam izmislio da ste priznali Kosmet..........e onda izvini ako si se na trenutak osetio kao pravo gomno,jer bi to bilo upravo to.........oprosti :mrgreen:

To su patrijotski stereotipi.... nisu Albanci neka monolitna skupina posvecena odcjepljivanu od svih susjednih drzava.... albanac ne dozivljava isto Crnu Goru i Srbiju....
Velika je tu razlika... kolko tolko crnogorski albanci se osjecaju ovdje kao kod kuce. I treba tako jer je ovo i njihova drzava i drzava svih gradjana - to je kljuc za stabilnost moje zemlje, ***** to zemlju koja ooce bit nacionalna drzava a ima velike manjinne i pri tom je siromasna izbombardovana zemlja na balkanu... ne ide to tako.

Lupas gluposti naravno,da ih ima u odredjenoj regiji 90% videli bi sta je vrag........u stvari vidite i u ulciju.
 
Poslednja izmena:
Lupas gluposti naravno,da ih ima u odredjenoj regiji 90% videli bi sta je vrag........u stvari vidite i u ulciju.

"Ulcinj" taj megalopolis od 16 000 stanovnika...
Ne bih da duzim sa istorijom ali ulcinjani su stari pomorci, gusari, ribari, sada ugostitelji, jes sve trce da se uclane u UCK :roll:

Btw ako nisi znao Ulcinj je jedan od rijetkih gradova na Balkanu gdje najstarija dzamija datira jos od prije dolaska turaka ;)
 
da je vlast o državnom trošku obezbijedila 160 letova da bi dijaspora iz SAD došla na glasanje,

evo ovo ti je stvarno bilo znam i coveka koji je u inostranstvu tako zaradio za stan, (ali ne u SAD, no ovde u Evropi) odnosno dobio ga djabe, nakupio se para, a zauzvrat organizovao ljude koji su isli na glasanje u Crnu Goru naravno besplatnim avionom.....:rtfm:

Evo je, donekle, istina. Evo sa međunarodnog instituta za Balkan, studija povodom političke situacije u Crnoj Gori (http://www.ifimes.org/default.cfm?Jezik=En&Kat=10&ID=436):

Milo Đukanović's regime mobilised air carriers and other transportation companies to transport voters to the referendum venues, the cost of which was borne by the state, national black reserves and businessmen close to the ruling regime. Taking into account dubious circumstances under which the referendum was carried out, the difference of only a few thousand votes in favour of independence casts a dark shadow over Montenegro's independence.
 

Back
Top