20 godina od otvaranja prvog McDonald's-a u Rusiji

04-03_KidsEatingAtMcDonalds.jpg


Ovo je posledica...a za poentu se snadji...
 
20-godisnjica kraja komunistickog sivila u Rusiji, velik rast kupovne moci od '90-te do danas u Rusiji.

Ne budi smesan, Rusi svoj komunizam i te kako cuvaju i postuju...nisu kao mi da ruse i ono sto je valjalo.

Danas su ispred Lenjinovog mauzoleja isto takve guzve kao nekad, a postere sa komunistickom stisnutom pesnicom mozes naci na svakom cosku.

Ako je to to, promasio si poentu.
 
Ne budi smesan, Rusi svoj komunizam i te kako cuvaju i postuju...nisu kao mi da ruse i ono sto je valjalo.

Danas su ispred Lenjinovog mauzoleja isto takve guzve kao nekad, a postere sa komunistickom stisnutom pesnicom mozes naci na svakom cosku.

Ako je to to, promasio si poentu.

......naravno ,samo shto se oni klanjaju mrtvima za oslobodjenje od fashizma a ne ideologiji ...za razliku od nas shto na svakih 20 godina rushimo spomenike i blatimo zrtve koje su pale .....................
 
:lol:

U celoj Europi je to najjeftinija rana i tretiraju je kao junk food....u Francuskoj se klosari tamo pazare...odose i Rusi na dobos...

...a kad vidim i nashe slepce kako hrle tamo sve mi je jasno ,josh sve to oni fenseri shto sede po fensi lokalima i sad oni stoje u redu sa anjcerom i chekaju red i odmah placaju i ne smeju da pushe ...................katastrofalno glupo ...ili ove moderne mame shto hrane svoju decu .............
 
:lol:

U celoj Europi je to najjeftinija rana i tretiraju je kao junk food....u Francuskoj se klosari tamo hrane...odose i Rusi na dobos...

pa nije bas. sad kao samo kloshari... niko nece otici na nedeljni rucak u mek ili odvesti poslovnog partnera tamo, ali, kao i ovde, svratis kad hoces da pojedes nesto na brzaka... bez da je potrebno da stvaras u glavi filozofiju o tome...

naravno da to nije zdrava hrana, al' so what... neces se svakodnevo razbijati u meku, i sve u redu ;)
 
...pa reklama je chudo ,kao i shto ljudi piju koka-kolu ,smece najobichnije koje chak i stvara neku zavisnost ,svugde na svetu se svake godine javlja pad od 3-5% gaziranih pica sem kod nas i rusa,valjda volimo da se samounishtavamo ,da ne kazem da je zabranjeno na zapadu u vecini shkola i okolini prodaja gaziranih pica i tresh hrane ........

ne diraj mi coca-colu ! :super: jedina stvar zbog koje sam zahvalan Amerima i ruka se pozlatila onom ko ju je izmislio.Nista lepse nego kada leti na 40C popjes hladnu coca-colu ili kada se nazderes pljeskom pa na kraju zalijes kolom :D

i ne znam koliko je to tacno da coca-cola goji recimo ja sam bukvalno zavistan od nje dnevno skoro svaki dan popijem 1L a cesto i 2L i tako vec 5 god a sasvim normalnu kilazu imam cak treba i jos 2-3 kg da se ugojim...e da i i Meku ne jedem one smesne hamburgere jer nikako ne mogu da se najedem od te plastike vec samo pomfrit koji je odlican,sladoled i par stvari jos.
 
Poslednja izmena:
A štooo?
:mrgreen:
Šta u stvari očekuješ da kažemo?
Kako je masovno otvaranje mekovih restorana u stvari ubacivanje opasnog virusa kojim Amerika hoće da sterilizuje, degeneriše praveći genetske mutacije i konačno ubije ruski narod?:roll:

Alkohol nije virus,ali može isto da uradi slično.Ako je društveno prihvatljivo ne znači da valja.
 
ne diraj mi coca-colu ! :super: jedina stvar zbog koje sam zahvalan Amerima i ruka se pozlatila onom ko ju je izmislio.Nista lepse nego kada leti na 40C popjes hladnu coca-colu ili kada se nazderes pljeskom pa na kraju zalijes kolom :D

i ne znam koliko je to tacno da coca-cola goji recimo ja sam bukvalno zavistan od nje dnevno skoro svaki dan popijem 1L a cesto i 2L i tako vec 5 god a sasvim normalnu kilazu imam cak treba i jos 2-3 kg da se ugojim...e da i i Meku ne jedem one smesne hamburgere jer nikako ne mogu da se najedem od te plastike vec samo pomfrit koji je odlican,sladoled i par stvari jos.

...............samo polako imash brz metabolizam ,ima ona emisija kad se chovek mesec dana samo hrani u meku i pije koka kolu ,svi parametri su mu toliko bili syebani da ni posle godinu dana se nisu vratili u normalu .....
 
pa nije bas. sad kao samo kloshari... niko nece otici na nedeljni rucak u mek ili odvesti poslovnog partnera tamo, ali, kao i ovde, svratis kad hoces da pojedes nesto na brzaka... bez da je potrebno da stvaras u glavi filozofiju o tome...

naravno da to nije zdrava hrana, al' so what... neces se svakodnevo razbijati u meku, i sve u redu ;)

Pogresno sam se izrazio,ne samo klosari ali i oni....ali to je to,sto si rekao.:)
 
...............samo polako imash brz metabolizam ,ima ona emisija kad se chovek mesec dana samo hrani u meku i pije koka kolu ,svi parametri su mu toliko bili syebani da ni posle godinu dana se nisu vratili u normalu .....

pa dobro ja u mek kazem odem jednom-dvaput u god dana al' zato jedini porok koji imam je ta coca-cola bez koje ne moze da prodje dan a da je ne popijem.Mogu vodu a ne pijem 3 dana al' coca-colu moram :D i 5 god kod kako je pijem u nenormalnim kolicinama a da jedan kg nisam dobio od nje :eek:


jedina dobra stvar od Amera je sto su izmilslili coca-colu :super:
 

Back
Top