10 разлога зашто нисам ЛДП присталица

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
apolid:
Ti za LDP nisi pre svega zato sto da bi bio za LDP treba da baratas snagom argumenata. Ti jedino sto znas jeste da izmisljas i vredjas druge koji ne misle kao ti. Kad to kazem onda se pre svega setim onih izmisljotina i lazi koje si u napadu nekakve euforije izmislio za Latinku Perovic. Od tada si izgubio svako pravo da te iko smatra ozbiljnim sagovornikom, te zaista ne razumem sta vise trazis na ovom forumu?
Pravo pitanje je sta a-bolid kao ti trazi na ovom forumu: em su ti trajno suspendovali onog secerovskog zbog sirenja rasizma, em si vec vise puta dokazao da nemas veze sa osnovnim pojmovima iz politike, ekonomije ili istorije (kako bese ono "Vizantija je pala u VII veku" :D :D :D ). Dakle kada ces da shvatis da ti ovde (ili bilo gde na planeti) ne mozes bilo kome da drzis nekakva predavanja, ili da ocenjujes necije ucesce?
Ocigledno nikada...al' nastavi da kenyas, makar si komican :lol:
 
Torius:
1. ЛДП је за разбијење државе ја нисам
2. ЛДП је за ликвидацију политичких противника ја нисам
3. ЛДП користи исту реторику као радикали у '90, ја не
4. ЛДП је за растурање војске, ја нисам
5. ЛДП је за једнострану правду, ја сам за универзалну
6. ЛДП подржава хомосексуалне бракове, ја не
7. ЛДП функционери су се дружили са криминалцима и посећивали их, ја нисам
8. ЛДП презире патријарха, ја га поштујем
9. ЛДП је против државности и уставног уређења Србије, ја нисам
10. ЛДП не поштује ништа и нокога, као да пре њих историје није ни било.
Odlicno receno Torius, mada ima toga jos dooooosta ....
 
Ti i dalje vuces komplekse od onog puta kada sam te poducio par stvari iz istorije? Mislim vidi se po kolicini smajlija i kolicini parafraze "Vizantija je pala u VII veku" da si nacisto posasavio od moje persone.

Molio bih te da to karikiranje nicka ostavis za svoje predskolske drugove. Mislim nista lakse nego tebe nazvati salvadebilantisom ili salvagovantisom, ali ja sam ovde dosao da vodim politicke diskusije a ne da se raspravljam sa ljudima koji imaju zakrzljali smisao za humor.

A to ko je komican, najbolje se moze proceniti iz stereotipa i postova onih koji ovde ostavljaju traga ;) Najveca komika dolazi od onih koji se iz posta u post ponavljaju, a jedan od takvih si ti. Covek koji samo zna da vredja, da ubaci koji smajli, da malo iskarikira nick, i da vristi onda kada ga neko nadgovori.
 
A-bolidu vuces ti i komplekse i traume, a bogami vuces i nesto drugo, od kada si rodjen ....zato nastavi da vuces.
A tvoje ostale baljezgarije, halucinacije i hronicna logoreja (hm, vise je dijareja), sluze samo za uveseljavanje naroda na forumu, jer se takve ekstra dileje bas retko vidjaju :D

Sad ti smetaju i smajliji, koji su istinski jedini komentar na tvoju tragikomaticnu 'personu'.

Evo kad ti smetaju imam jedan odlican, bas za tebe:

smiley.gif
 
Salvantis:
Naravno, za razliku od tebe koji ocigledno uzasno patis :mrgreen:
Sta ces kad je zivot nekome majka, a nekome maceha....

Zato uzmi taj pistolj iz avatra, i pomogni sebi, nemoj vise da se mucis na ovom svetu....Eto dadoh ti besplatan i vrlo dobronameran savet, dosta od mene, a ne moras ni da se zahvaljujes 8-)
Е, и укључи кам да гледамо кад просвираш своју шупљу лобању:lol::lol::lol:
 
apolid:
Ti za LDP nisi pre svega zato sto da bi bio za LDP treba da baratas snagom argumenata. Ti jedino sto znas jeste da izmisljas i vredjas druge koji ne misle kao ti. Kad to kazem onda se pre svega setim onih izmisljotina i lazi koje si u napadu nekakve euforije izmislio za Latinku Perovic. Od tada si izgubio svako pravo da te iko smatra ozbiljnim sagovornikom, te zaista ne razumem sta vise trazis na ovom forumu?

Ћао Аполид, (хммм ваљда зна ћирилицу), а ево ти мало аргумената забележених камером.

ЛДП булумента развојни пут малог Чеде. .

2001, Чедица посећује Шиптара и Легију у ЦЗ-у, (документовано у ЦЗ-у)

''Овде онај скот треба да виси, овде га треба обесити, и он и сви као он.'' Ненад Чанак за Слободана Милошевића (ма шта ми о Милошевићу мислили) - Гостовање у ''Утиску недеље 2001'' - Хумано и проевропски нема шта

''Пу ђубре једно (човек говори табли???, пљује је и гази, па свакакве погрдне речи које не могу да дочарам да ме не би бановали'' 'Ненад Чанак за РТС1 откидајући таблу са зграде РТС'а у Новом Саду 2002 године. 'Баш нормално и за 21 век.

''Спаси Србију и убиј се Александре'' - омладина ЛДП 2007, баш хумано и у складу са Чединим новим системом вредности

''Одакле ОНОМ Кустурици право да мења веру и како га није срамота па његова држава је Босна а не Србија, срам га било!!!'' - Весна Пешић у ''Судару ТВ Пинк'' - Баш грађански и толерантно.

Ако су ово вредности за 21 век и вредности које красе европско друштво, ајмо ми у Афричку унију.
 
Salvantis:
Pravo pitanje je sta a-bolid kao ti trazi na ovom forumu: em su ti trajno suspendovali onog secerovskog zbog sirenja rasizma, em si vec vise puta dokazao da nemas veze sa osnovnim pojmovima iz politike, ekonomije ili istorije (kako bese ono "Vizantija je pala u VII veku" :D :D :D ). Dakle kada ces da shvatis da ti ovde (ili bilo gde na planeti) ne mozes bilo kome da drzis nekakva predavanja, ili da ocenjujes necije ucesce?
Ocigledno nikada...al' nastavi da kenyas, makar si komican :lol:

Kragujevchanin strajks agen ipak... :D
 
DB 06:
Jel vidis ti to? :shock:
A ja bas reko da izaberem nekog pametnog,pa da ne mogu da protivurece,ali dzaba. :roll:
Valjda ce se jednom osvestiti i videti sumu od drveta. :wink: 8-)
eeeeeeeee :(
al zato volim kad se gosn St. pojavi u neku emisiju pored tome il ace
i ne smeju ni da ga pokledaju, a kamo li da mu se obrate

jer tako ih sasipa
da se narednih 5 meseci ne pojavljuju u medijima 8)
 
Torius:
Ћао Аполид, (хммм ваљда зна ћирилицу), а ево ти мало аргумената забележених камером.

ЛДП булумента развојни пут малог Чеде. .

2001, Чедица посећује Шиптара и Легију у ЦЗ-у, (документовано у ЦЗ-у)

''Овде онај скот треба да виси, овде га треба обесити, и он и сви као он.'' Ненад Чанак за Слободана Милошевића (ма шта ми о Милошевићу мислили) - Гостовање у ''Утиску недеље 2001'' - Хумано и проевропски нема шта

''Пу ђубре једно (човек говори табли???, пљује је и гази, па свакакве погрдне речи које не могу да дочарам да ме не би бановали'' 'Ненад Чанак за РТС1 откидајући таблу са зграде РТС'а у Новом Саду 2002 године. 'Баш нормално и за 21 век.

''Спаси Србију и убиј се Александре'' - омладина ЛДП 2007, баш хумано и у складу са Чединим новим системом вредности

''Одакле ОНОМ Кустурици право да мења веру и како га није срамота па његова држава је Босна а не Србија, срам га било!!!'' - Весна Пешић у ''Судару ТВ Пинк'' - Баш грађански и толерантно.

Ако су ово вредности за 21 век и вредности које красе европско друштво, ајмо ми у Афричку унију.
Opet gluposti pises ,prvo za Canka iako je budala to sto je rekao je bio u pravu za Milosevica i nije on nista novo smislio isto su uradili Rumuni 10 godina ranije kad nisu imali sta da jedu ,u radnji su imali samo konzerve cvekle, a zene su im se prodavale za tri crvene ,a danas su u EU ,plate su im vece nego kod nas a njihova kola su najprodavanija u Srbiji sto jasno govori da je Canak potpuno bio u pravu.
A za Vesnu Pesic je prosto neverovatno kako jos uvek pokusavaju da joj nametnu fasizam iako ta izjava sa tim nema veze jer ona nije prozvala Kusturicu sto je postao Srbin sa 4 banke ,vec sto je to svoje novokomponovano Srpstvo debelo naplatio,cak je i dobio od vlade brdo u Srbiji da tamo napravi svoj emirat i radi sta oce a sad je poceo i harac za prolaz kola tamo da naplacuje iako nema nikakvih vlasnickih prava .
Ajd za Chedu se slazem sa tobom u svemu.
 
Neverovatno je sta sve rade pristalice LDP-a kako bi u svoje redove privukle neprijatelje Srbije.

Ta stranka ima za cilj da prikupi slojeve drustva koji mrze Srbe i Srbiju. U svim normalnim zemljama bi bila zabranjena ili joj mediji ne bi ustupali prostor.
Kod nas je mediji favorizuju tako da se tokom predizborne kampanje od LDP-a i cedinih izjava nista drugo ne moze naci u novinama.

Ova drzava nazalost sluzi kao americki eksperiment sta se sve moze uraditi sa jednim narodom i gde su mu granice koje moze tolerisati.
 
ratnistrateg:
Neverovatno je sta sve rade pristalice LDP-a kako bi u svoje redove privukle neprijatelje Srbije.

Ta stranka ima za cilj da prikupi slojeve drustva koji mrze Srbe i Srbiju. U svim normalnim zemljama bi bila zabranjena ili joj mediji ne bi ustupali prostor.
Kod nas je mediji favorizuju tako da se tokom predizborne kampanje od LDP-a i cedinih izjava nista drugo ne moze naci u novinama.

Ova drzava nazalost sluzi kao americki eksperiment sta se sve moze uraditi sa jednim narodom i gde su mu granice koje moze tolerisati.
Ako si im sve ovo rekao, mada mislim da je dzaba. Niti cuju, niti znaju-paucina ih odavno prekrlia i i u klupko smotala. Nema im pomoci ni od Amera a jos manje Cobela i jadnog Protica. A ko to bese, bljak ambasador i bljak gradonacelnika i setac po strankama. Mislite, narode moj.
 
Е ево овако
Чеда Јовановић - главни организатор организације скривене иза неких квази идеја либерализма и демократије у ствари комунизам најгоре врсте, посетилац мафије и у њиховом гнезду и у затвору, посетилац и Слободана Милошевића у ноћи хапшења (ко зна шта је ту било а напада се Јочић за хапшење Легије)
Весна Пешић - стара комуњара, скривена комуњара и србомрзац иза идеја либерализма и демократије, по њој је греота ако се Србин врати својим коренима а кул је да Србин изда своје отачаство и веру.
Владан Батић - релативно комична фигура која гура некакаво демохришћанство истовремено се уплићући са антихристима. Сваки даљи коментар је сувишан јер ипак фотеља више неким људима вреди него идеје.
Жарко Кораћ - хомосексуалац
Наташа Мићић - узурпатор места председника скупштине
Ненад Чанак - комична фигура од које је могло да буде пристојан политичар али очигледно да му се више допао Шешељев стајл само у име идеја квази либерализма и демократије.
По мени овакви људи не заслужују 5 % људи поготово ако они свима који не гласају за њих буквално кажу да за њих они практично нису људи. Зашто је Коштуница други Милошевић? Можда зато што је коначно један Сбин узео у своје руке државу и повео је ка бољитку.
Такође битно начело које треба усвојити у скупштини је забрана бављења политиком свакоме ко је имало био у вези са безбожничким комунизмом. ЖИВЕЛА СРБИЈА
 
Дафмен3:
Владан Батић - релативно комична фигура која гура некакаво демохришћанство истовремено се уплићући са антихристима. Сваки даљи коментар је сувишан јер ипак фотеља више неким људима вреди него идеје.
haha. hriscanstvo? demohriscanstvo? haha
batic nema nikakve vezije sa hriscanstvom.
 
1. ЛДП је за разбијење државе ја нисам
Ja sam za prihvatanje realnosti.
2. ЛДП је за ликвидацију политичких противника ја нисам
O cemu pricas care?
3. ЛДП користи исту реторику као радикали у '90, ја не
Videti pod 2.
4. ЛДП је за растурање војске, ја нисам
Ja sam za profesionalizaciju vojske i ukidanje vojne obaveze.
5. ЛДП је за једнострану правду, ја сам за универзалну
Ja sam za prihvatanje realnosti.
6. ЛДП подржава хомосексуалне бракове, ја не
Ja nisam latentni homoseksualac i stoga sam za gej brakove.
7. ЛДП функционери су се дружили са криминалцима и посећивали их, ја нисам
Celnici svih partija su tako da trenutno nema opcije u Srbiji koja ne odgovara tom opisu.
8. ЛДП презире патријарха, ја га поштујем
Ja prezirem sve organizovane religije, ukljucujuci i pravoslavnu.
9. ЛДП је против државности и уставног уређења Србије, ја нисам
Ako u ustavu Srbije pise da je Mars neotudjivi deo Srbije da li ga to zaista cini takvim?
10. ЛДП не поштује ништа и нокога, као да пре њих историје није ни било.
A koja je istorija postovana kada su se sve velik promene na svetu dogadjale? Da bi se islo napred mora se prestati gledati unazad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top