10.000 izbeglica

eremita:
Ових дана је неколико наших признатих интелектуалаца са Косова и Метохије говорило у вези са називом Шиптар (Радош Љушић, Симић и Јањић). Људи би требало да знају да се израз Шиптар односи на људе РОЂЕНЕ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ и који су у давнини шиптарског порекла (ЈЕР СЕ АЛБАНИЈА НЕКАДА ЗВАЛА ШКИПТАРИЈА) - а Албанац НА ОНЕ КОЈИ СУ ИМИГРАНТИ и који су се довукли последњих деценија А У ПИТАЊУ СУ СТОТИНЕ ХИЉАДА АЛБАНАЦА.
који нису наши држављани и нису овде рођени.
Реч Шиптар НИЈЕ УВРЕДЉИВА - а када кажеш Албанац ОНДА МИСЛИШ НА
ДРЖАВЉАНИНА СУСЕДНЕ ДРЖАВЕ - у томе и јесте штос и игра речи лукавих
Шиптара.

Дакле, Шиптар је Албанац са Косова и Метохије, а Албанац је држављанин Албаније (некада Шкиптарије).


Мито, бураз............., погодио си га ко "прстом у дупе". О Љараманима (Laramani) , овај овде може да пише читавих месец дана и да не стане .......
 
JA sam odavde a ti/onaj/oni od tamo jer JA tako kazem,mislim,zelim cesto zahtevam...i tako cilj ? je MOJ da TI/ONAJ/ONI treba,moraju defitivnoinfinitivno i ....cilj? beskrajna glupost koja se vrti u krug...Kako preseci taj zacarani krug?
 
Vintage:
JA sam odavde a ti/onaj/oni od tamo jer JA tako kazem,mislim,zelim cesto zahtevam...i tako cilj ? je MOJ da TI/ONAJ/ONI treba,moraju defitivnoinfinitivno i ....cilj? beskrajna glupost koja se vrti u krug...Kako preseci taj zacarani krug?


Тако што требамо тебе да саставимо са Kyoatiom, вас двојица би сте нашли свој језик а и нешто друго.......Ви се и онако одавно волите!
 
проф.Гроф:
Тако што требамо тебе да саставимо са Kyoatiom, вас двојица би сте нашли свој језик а и нешто друго.......Ви се и онако одавно волите!


Kao ti,Misoni,Eremita,Jery,Fosil........ kakva ljubav i sloga

kaze se TREBA a ne trebamo, srbine!!!!!!!!!!
 
Cossack:
Nisi ti decko na to mislio.

Sta cete vi koji mrzite Srbiju ovde? Volite da provocirate, a?

Podsećaš me na nekog Tiletovog komesara koji meni objašnjava šta sam ja mislio/trebao misliti...

Btw: Vidim da i dosta Srba iz Srbije MRZI OVAKVU Srbiju, pa može onda i jedan četnik u duši iz rasejanja?
 
adem_ks:
e bas ste pametni... ja neznam ko sam ni sta sam ni kako se zovem, to sto ja ne znam i nekako, ali ne znaju ni onih nekoliko miliona, kako da ih nazovem, e to me bas zabrinjava. i zamisli da vas nemamo u komsluku, da nam to kazete... ih sto bi se obrukali pred svetom...

А којих "неколико миљиона", мајке ти...


 
eremita:
А којих "неколико миљиона", мајке ти...


valjda ih na kosovu ima 1[jedan] milion, u albaniji 2 [dva ] pa onda.... 1+2= 3 tri je nekoliko. ali nema veze. VI i tako "pisete" svima, tj. ko su hrvati, ko su crnogorci, ko su bosnjaci, ko su makedonci itd. a to sto svi beze od vas ko djavo od krsta, to nema veze...." oprosti im oce, oni ne znaju sta rade" rece neki "srbin" nekad davno.
 
adem_ks:
...VI i tako "pisete" svima, tj. ko su hrvati, ko su crnogorci, ko su bosnjaci, ko su makedonci itd. a to sto svi beze od vas ko djavo od krsta, to nema veze....."

Potpuno si u pravu, umesto da prihvate kako se neko izjašnjava, oni pokušavaju da objasne da taj neko nije to kako se izjašnjava i da je on (taj što se tako izjašnjava) budala, idiot i nepismen i da će neki uvaženi članovi ovog foruma da mu otvore oči.
 
fosilvaso:
Podsećaš me na nekog Tiletovog komesara koji meni objašnjava šta sam ja mislio/trebao misliti...

Btw: Vidim da i dosta Srba iz Srbije MRZI OVAKVU Srbiju, pa može onda i jedan četnik u duši iz rasejanja?
Sta da ti kazem? Alergican sam vise na neke stvari.
Ovakvu Srbiju mrzim i ja.
Izvini i poz.
 
Hrc2007:
......imena naroda se pisu velikim pocetnim slovom .....osim ako si nepismeni ....pises samo Srbin.....kak je to nepismeno......

u pravu si. a to sto ga neki ne zasluzuju, mislim to veliko pocetno slovo, to je neka druga tema. doduse neki ne zasluzuju niti da se spomenu uopste, ali... mene mrzi, drzi sift, pusti... ma bez veze...
 
.......cuj ako mislis kao pripadnik jednog naroda(Albanskog) ici u Europu...moras svoje voliti a tudje postivati...stoga tvoja kultura pocima s velikim slovom u pravopisu...Nista te ne kosta ako napises ...Kosovar,.Albanac,Slovenac,Crnogorac,Srbin,....to je odraz kulutre ajd..mozda nesto nije pravopisno ali drugi ti ne mogu zamjeriti jer se trudis a to "veliki brat" sve gleda ....stoga pamet u glavu i guzu uza zid i neboj se....Šok..pozdrav tebi ma gdje bio.....imamo mi jednog gen tu u Cro slicnog imena dobar je ,dobar.....pravi....
 
Hrc2007:
.........pa je optuzili ga istina......a cuj "recnit" ce ga 10-15 g bit ce 5 i to ti je to......
Pa pošto si na jednoj drugoj temi toplo savetovao da se misli na decu i okane mitova i legendi oko Mladića, sa čim se ja slažem, a ovde kuckaš kako i vi imate jednog Ademija koji je baš dobar i koga će "recnuti" 10-15, a odrobijaće 5.
Zarad tebe i tvoje dece, mani se raznih Ademija, Noraca, Markača i ostale bagre.
 

Back
Top