Info Subotice

DukeofSerbia:
Е стварно, све су банке на Корзоу. Сад је и у Сомбору тако. Па још од када је све затворено у позоришту због радова... Остаје још Енгелсова. :razz:



sta da ti kazem bolje ista nego nista :P
 
Не можеш ни банку поштено опљачкати, јер су једна поред друге. Ако те не ухвати обезбеђење једне, али оно поред би. :p :lol:
 
HUSAR:
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!

ako ništa, vidite da se bar husar svojski trudi... :lol: :lol:
 
do sada nisam bio u subotici...

u vojsci sam imao ortaka koji je iz naselja prozivka i o subotici (iako je još nisam video) imam, na žalost, utisak da je to grad samoubistava.

eto, veliki pozdrav za sve.
navratite ponekad na ČA forum, možda vam se neka od tema i svidi, pa odlučite da učestvujete u raspravama...
 
elena20:
Ajmo Suboticani, malo se aktivirajte ;-)
Naj bolji frajer Subotice je Kempl Zoran a naj riba je Jelena Cveticanin
A ko su po vama naj bolji rajer i naj riba u SU?



koje ovaj Kempl Zoran ovu drugu znam :P


za mene je najbolja riba moja devojka :P a ja sam za nju najbolji frajer
 
DukeofSerbia:
А Хана је писала о ЈКП "Палић". :lol:

Најружнији нагласак имају Суботичани. Чак горе и од било ког колонашког села из моје општине.

Град је сасвим ок. Кладионице су боље него у Сомбору, Корзо, фонтане, али су Сомборке лепше. ;) Чувена прича о лепим Мађарицама је ловачка прича и ништа више, сем часних изузетака.

Slazem se za naglasak, seljackiji jos ne cuh! A sto se tice riba, klasika, obozavaju da se foliraju kao da je Subotica Beograd, ma ni blizu nisu. U prosecnom selu ima vise asfaltiranih malih ulica i cesce instalirana gradska kanalizacija nego u Subotici, pacenici bre.Ali grad kao grad je kul.
 
DukeofSerbia:
Ја знам једну Суботичанку која је стално на форуму, али не залази овде. Ја залазим јер долазим с времена на време због студија. Мислим да нас из Сомбора има више. :!:
Sombor je jedan lep gradic sa mnogo prijatnijim ljudima, mislim da je prava steta sto se ne razvija tako brzo da bi mogao za par godina da ugusi Suboticu. Da ne bi bilo krivog tumacenja, meni se nista tako ruzno nije desilo u Subotici pa da sam kao kivna na taj grad vec jednostavno ima previse mana za moj pojam. Novi Sad se razvija brzinom svetla ali i ljudi u njemu se zalazu za njega jer ne gube previse vreme oko toga koja ce politika da prevagne ili jos gore dal su bunjevci katolici ili pravoslavci.
 
Pa ni Somborci nemaju preterano lep naglasak(pogledajte Zvonka Bogdana),dok za ribe moram reci da u svakom gradu zamisljaju ko da su u Beogradu... Pa i u Somboru...A najbolje devojke su u Novom Sadu,mada su te devojke studenti iz drugih gradova i to najvise Subotice,Zrenjanina...
 
Ne da ima nešto lepo,ima ono nešto,grad je extra!
Ja ne znam gde su ostali i evo priznajem da i ja samo s'vremena na vreme
zađem ovde da vidim šta ima novo i to je to!Kako i ne bi kada je neko u nekoj temi napisao:"Po mojem mišljenju....". :confused: :confused: :confused:
O čemu onda da pričamo!?

Evo,ajd' da ja pitam:gde izlazite u Subotici?
 
kaurloto:
Slazem se za naglasak, seljackiji jos ne cuh! A sto se tice riba, klasika, obozavaju da se foliraju kao da je Subotica Beograd, ma ni blizu nisu. U prosecnom selu ima vise asfaltiranih malih ulica i cesce instalirana gradska kanalizacija nego u Subotici, pacenici bre.Ali grad kao grad je kul.
Beogradski naglasak nije seljački?
Ribe se ne foliraju?
Baš mi je drago što toliko lažeš sebe!
A odakle si ti?!Iz "prosečnog sela" ?
Kažeš:"paćenici bre"!Tebe treba žaliti!Ti si paćenik!
Šta ja uopšte i odgovaram na ovaj post!?
 

Back
Top