Antirid

e nesto jeftinije kao rekoh ranije ne poznajem tehnicki jer sam isla na seminare za marke koje prodajemo
ali nivea i loreal mi deluju ok,nekako imam najvise poverenja u njih
 
e taman da te pitam...sta mislis o tome da se sve koristi (cleaner, toner, krema, krema oko ociju, piling...) iz iste linije ili barem od iste firme?
ja to imam sve rasparano ali tako mi se svidja...a kao tvrde da je najbolje za kozu da je sve isto...
hm?
 
ma slobodno,ja sve koristim raspareno
nije lose kad imas odredjen cilj da koristis ekivalentnu linije npr protiv bubuljica koristiti i gel i toner i masku i kremu i sve protiv bubuljica
ali ne mora iste marke
to znaci kad te uhvati jedna marka samo ces njima ostavljati lovu:lol:
jer nikad ne potrosis sve u isto vreme
 
ova tri smajlija na kraju me ne ubedjuju previse :evil:
e moram da palim,sutra rano putujem (u paris,ko hoce razglednicu?)
laku noc zeneeeee
 
Ja ipak mislim da moramo experimentisati i pronaci ono sto nam odgovara.
Iako neka krema ima super preporuke i kvalitet ne mora znaciti da ce nama odgovarati.

Imam kremu koja mi super odgovara....za osjetljivu kozu...fina, lagana, razmaziva, a opet dovoljno vlazna i to citav dan....i od te linije imam i mlijeko i tonik i dnevnu i nocnu kremu, i gel za umivanje i koristim njihove maske. ( Dr. Van Der Hoog - ako nekome znaci)
Medjutim-ona nema nikakav antrid ucinak. Niti neke extra vitamine....sjaj.....mislim nema nista sto je moderno :D
E, sad pitanjce:
Mogu li da kupim neku nocnu anti-bore a da nastavim sa ostatkom "programa"
Mislim, moze li se to nekako kombinovati???

(sta mislite vi bakice ili hanibalce???? - joj, Boze nickova! ;))
 
mammy:
Ja ipak mislim da moramo experimentisati i pronaci ono sto nam odgovara.
Iako neka krema ima super preporuke i kvalitet ne mora znaciti da ce nama odgovarati.

Imam kremu koja mi super odgovara....za osjetljivu kozu...fina, lagana, razmaziva, a opet dovoljno vlazna i to citav dan....i od te linije imam i mlijeko i tonik i dnevnu i nocnu kremu, i gel za umivanje i koristim njihove maske. ( Dr. Van Der Hoog - ako nekome znaci)
Medjutim-ona nema nikakav antrid ucinak. Niti neke extra vitamine....sjaj.....mislim nema nista sto je moderno :D
E, sad pitanjce:
Mogu li da kupim neku nocnu anti-bore a da nastavim sa ostatkom "programa"
Mislim, moze li se to nekako kombinovati???

(sta mislite vi bakice ili hanibalce???? - joj, Boze nickova! ;))
naravno da moze!kad koristis sve u istom smeru onda je rezultat brzi i intenzivniji
ali ako to ne radis ne znaci da ce izostati!
danju je bitno pre svega zastiti kozu od dezidratacije i smoga
a nocu posto se radi regeneracija celija mozes nocnu kremu
to je protivno onom sto dr hauschka tvrdi(hehe raspitala sam se),on smatra da je koza danas prezasicena raznim kremama maskama i ostalim pa kod njega nema nocnih krema vec koza nocu "dise" ali ja se ne slazem jer razlika izmedju koze ujutro sa ili bez nocne kreme se vrrrrlo primecuje
 
lady me:
Hani, koja je razlika izmedju antirid seruma i kreme? Jel posle seruma mora antirid krema ili može i obična?
en fait krema je krema (nadam se da kremu ne treba da objasnjavam)
serum se stavlja UVEK PRE KREME jer posle ne radi nista
i NIKAD SAM jer opet ne radi nista
serum vodi kremu do celije,on je kao kisa pre setve,omeksa kozu pripremi je za kremu i povecava dejstvo kreme do 70%
ako uzmes antirid serum onda ces boostovati antirid dejstvo kreme(jer krema nikad nije samo jedno),i td
 
...Prolecna generalka djozluka u najavi - nema smisla poricati ocigledno...:lol:.../...Kucni lobotomista se bavi nocnim radom, te camim cekajuci do sitnih sati sa sve 200g krastavaca na ocima...:lol:...P.S...Ne pomaze...:D/
 
hanibaI77:
naravno da moze!kad koristis sve u istom smeru onda je rezultat brzi i intenzivniji
ali ako to ne radis ne znaci da ce izostati!
danju je bitno pre svega zastiti kozu od dezidratacije i smoga
a nocu posto se radi regeneracija celija mozes nocnu kremu
to je protivno onom sto dr hauschka tvrdi(hehe raspitala sam se),on smatra da je koza danas prezasicena raznim kremama maskama i ostalim pa kod njega nema nocnih krema vec koza nocu "dise" ali ja se ne slazem jer razlika izmedju koze ujutro sa ili bez nocne kreme se vrrrrlo primecuje

E, hvala Hani,
A raspitivala sam se i za tu Hauscha kremu i rekli mi isto to za vece....a ja ne mogu da zamislim da spavam bez kreme....sva me koza zateze kad je ocistim a ne namazem.
 
hvala hani!
Baš sam tuka, ja mazala samo serum i ponekad stavim kremu.
Evo, stidim se!
A za rodjendan dobila u kompletu antirid serum i kremu za predeo oko očiju ... što mi onda nisu i antirid kremu upakovali nego me bacaju u rebus : ))))
 
lady me:
hvala hani!
Baš sam tuka, ja mazala samo serum i ponekad stavim kremu.
Evo, stidim se!
A za rodjendan dobila u kompletu antirid serum i kremu za predeo oko očiju ... što mi onda nisu i antirid kremu upakovali nego me bacaju u rebus : ))))
nisi mogla da znas dok ti nisu rekli,serum je za nase trziste relativno novina,ni u francuskoj nije must have jos uvek,cini mi se da je u usa najbolje skapiran
lancome npr neke nove proizvode pusti prvo u usa jer su tamo najliberalniji,pa ako prihvate onda proba u fr i dalje jer su fr zene tradicionalisti u kupatilu
 
carolina 212:
Najbolje je da lepo odes kod dermatologa ili kozmeticara, pa ti vidi kakva ti je koza i lepo ti kaze sta treba da koristis i objasni ti sve. Nema tu pravila, sve zavisi od stanja koze

otishla ja kod kozmetichara i ona mi reche da kremicu ispod ochiju mazhem OD SPOLJASHNJEG ugla oka ka unutrashnjem???? dal da menjam kozmetichara?
 
evo, mogla bih da nastavim ovde...
a i od 2007me sve su kuce sigurno izbacile neshto novo...

potrebna mi je krema za lice - moja kozza je meshovita, ali je sad trenutno bez sjaja i zatezze me na obrazima. ten mi je daleko od perfektnog, ali je sasvim pristojan.

potrebna mi je krema za borice oko ochiju - dal` je to od losheg sna il od ne izlazzenja napolje, to ne znam, ali molim vas, predlazzite mi konkretne marke.

potreban mi je tonik za chishcenje lica
.

hvala puno.

ja sam lichno mislila da uzmem kremu vichy oligo25, da uzmem lorealovu onu kremu za bore (ne znam kako se zove) i da uzmem eucerinov neki tonik za chiscenje.
inache, imam 28 godina. vreme mi je. :D
 
Neću ti predlagati koje kreme da uzmeš, ali ću ti reći da mislim da bi sve tri stvari trebala da uzmeš iz iste kolekcije, ako grešim neka me neko ispravi...
 
ja nikad pa ni trenutno ( samo dok sam koristila zepter) ne koristim sve iz iste firme , dnevna krema i serum su iz iste a nocna skroz treca firma .. ...imam bore smejalice( samo smejalice da se razumemo) , koza pocinje da mi se opusta, nerviram se zbog toga pa mi bore postaju jos vidljivije, ponekad sam opsednuta , kad se ceo dan ne pogledam u ogledalu uvece sam si lepsa etc etc etc ................ali imam 25 godina sve je to normalno i nijedna krema nemoze zaustaviti taj proces ................:manikir:
 
nisi mogla da znas dok ti nisu rekli,serum je za nase trziste relativno novina,ni u francuskoj nije must have jos uvek,cini mi se da je u usa najbolje skapiran
lancome npr neke nove proizvode pusti prvo u usa jer su tamo najliberalniji,pa ako prihvate onda proba u fr i dalje jer su fr zene tradicionalisti u kupatilu
e jeste ovo bila pametna zena:)
:worth::worth::worth:
mislim i dalje je:mrgreen:
 

Back
Top