Pocinje "Sinalco SUPERLIGA"

У оваквим такмичењима, пауза од 10 дана коју има Партизан може бити контрапродуктивна за форму. Таман би било за Звезду да добије следећу утакмицу и да заврши. Не би ваљало да се улази у мајсторицу са ФМП-ом...

Јел размишља неко о Лимесу? Више питање за менаџмент Звезде и Партизана...
 
Ma dajte, tako mozemo vecno ko je bolji. Videcemo sad sve, samo da Zvezda prodje FMP i onda moze finale da pocne. Cinjenice su da Partizan vise nije toliko nadmocan kao pre, cinjenica je da je Zvezda pobedila dva puta, ali to opet ne mora nista da znaci, jer partizan ima 4 titule u 4 god. ja bih voleo da bude dobro navijanje, i dobra kosarka na parketu Pionira, i naravno pobedu Zvezde.. :)
 
E, sad posle 29 razlike za FMP zamislite onu priču o Zvezdinim evropskim pobedama koje se ispredaju ovde na forumu. :-D Sad pogledajte koliko to nije realno. Pa Zvezda ovakva kakva je ako bi imala jednu celu pobedu u Evro ligi. Nema Gurovića i Zvezda može ladno u drugu ligu. A Partizan igra celu Evro ligu bez po 2-3 ključna igrača. Ovim porazom je bajka o Zvezdinim evropskim ambicijama srušena kao kula od karata. Iako prođe u petoj utakmici ne očekujte mnogo. Razočaraćete se, poštovani "Cigani".
 
Auu, ovo je bolelo, ali nam je za nauk. Fmp definitvno ne lezi Zvezdi, drugi put nas odvaljulju sa preko 20 razlike, ali to su pobede kada im je sve islo od ruke, sto oni gotovo sigurno nece moci da ponove, i mislim da ce u Pioniru Zvezda pobediti fmp. Nije mi samo jasno sto se Fmp ponasa onako prema Delijama, prvu utakmicu nece da puste navijace, kao hala puna, a u stvari polu prazna. Dovuku i dva autobusa iz Cacka, sramota. Jos oni i kazu kako je utakmica visokog rizika, pa kao nece nase navijace, ili jos gore sto su uradili u sredu da stave cenu karte od 1000 i 1500 dinara?! Uplaseni su.... i zbog tih razloga Zvezda treba da ih lagano razgazi u subotu.
 

Back
Top