Veruj u ljubav

E,da srecno i od mene!Ako je zaista ovo sve tacno svaka vam cast!
Nadam se da niste kao ONA MICA I ONAJ DRVOSECA SA SVDBE48 sati sto se upoznali preko sms,ko je gledao shvatice! :) :) :)
U svakom slucaju sve najjjjjjjjjjjjjjjjj!
 
Nevernik u to:
E,da srecno i od mene!Ako je zaista ovo sve tacno svaka vam cast!
Nadam se da niste kao ONA MICA I ONAJ DRVOSECA SA SVDBE48 sati sto se upoznali preko sms,ko je gledao shvatice! :) :) :)
U svakom slucaju sve najjjjjjjjjjjjjjjjj!
Hahaha....koji par ebo te, vristala sam od smeha dok sam gledala. a tek njene dlakave noge ...fuj..
Ps. sve najbolje novopecenim verenicima.... :-P
 
A, ono jest, tako smo se on i ja nasli u 5 na kafi, a u 7 otisli kod njega u stan...
I mislili da smo nasli svoje polovine...
Srecom, bili smo dovoljno odrasli da znamo da taj prvi erotski zamah ne mora da ima veze sa realnoscu...

Neka vam je bog u pomoci...!!!
 
Andzela_i_Mali_buda:
Andzela i ja (mali Buda), smuvasmo se preko neta za
nepunih 24 sata......

nadjosmo svoje idealne polovine!!!!!!!!!!

zelimo svima vama isto
da nadjete svog para i verujete u cuda i ljubav na prvi pogled


je li ovo stvarno ISTINA???? jaooOOoooOOOoooOOOOOOoooo ako jeste sto je to super....
a ko ste vi andzela i mali buda???? antuntun i jagodica, ili mozda frozen i Banshee? ili mozda........sto me sad kopka.............
 
Ma... Potrebno je malo vise vremena da bi bili sigurni da je to ljubav. :? Inace, ljubav je i ovako poput trokrilnog ormana: katkad se srusi na tebe i to kad najmanje ocekujes.
 
Dragi Nasi,
Mi smo samo zeleli da nas dogadjaj podelimo sa Vama.
Uopste nemamo nameru da Vas u bilo sta uveravamo.
Desilo se i to je nama bitno
Hvala svima onima koji su na ovaj nacin to podelili sa nama,
a nevernim ''Tomama'' zelimo da porucimo da nije bas sve izgubljeno i
da veruju u ljubav. Ocigledno to se desava kad se covek najmanje nada.

Ne gubite nadu u potrazi za idealnom polovinom.

Andzela i Mali Buda
 
verujem u ljubav na prvi pogled, ali meni se ne desava. neki ljudi cim vide neku osobu odmah je procene: sta misli, sta voli, koliko vredi i tako to. neki ljudi npr. obrate paznju na neku osobu tek na 6-ti pogled. neki ljudi su spremni kad se zaljube u tu osobu da ucine sve da je sto bolje upoznaju,spremni su da se prilagodjavaju i menjaju za onog koga vole. neki su samoljubivi i takvi cekaju da neko dodje da obigrava oko njih.
 

Back
Top