tusiranje

E, pa, nije mene tako lako uplasiti...:-D bio sam na temeljnom....tusiranju...a nista lepse nego prijatno caskanje, pre i posle...tusiranja...( kako samo koristim jezik...jel da?:-D )
Btw...dosao sam do zakljucka da je dial-up majka svih neuroza...:-(
 
Pa...kada nesto radis sa uzivanjem, onda to lako ide...:-D, a ti imas stopericu pored komp.?Meris mi prolazno vreme?:-D
Pomislicu i da ti nedostajem...kada ti je 22 dugacko, mislim na minute, a ne na to na sta ti mislis!:-D
 
vidim da će doći do još jednog tuširanja...
malo je 22 ali nije ni za zanemariti,
to znači da je temeljan pri tuširanju:mrgreen:
ovaj,eto ja samo da nešto kažem
 
e i ja se vratila s tusiranja:mrgreen:
nije losa ova tema kao na ljubav i sex "kad ste se zadnji put sexali" mi da pisemo kad smo se poslednji put tusirali:lol:
 
hahha ja čekam na red...
ja volim to,ovaj večernje tuširanje,
mada mi ujutru,onako na zoru baš prija...
ma to prvo jutarnje tuširanje je sjajna stvar..
posle žena ima elana za sve, el da?
 
E, kakvo mi je sada prolazno vreme, jel se popravljam?:-D
Mmmm...da, vazno da je vama veselo i orno...
Mada, nekako mi je to jutarnje tusiranje vise mentalna higijena:-D koja i ne zahteva takvu temeljnost u pristupu...
 
Nikada nisam probao sa zenom koja koristi spiralu...:( da li se to oseca?Mislim da li se spirala oseca...
Hm...i ja se pitam kako sam, danas mi je prvi slobodan dan nakon 15, malo sam smlacen...ali nisam lose,zapravo, dobro sam.Zima je gotova.To mi je nekako vazno:-D
 
oooo prolece mene bas radi,sva sam vesela i leprsava
spirala ne smrdi ako te to zanima
sala sala:lol:
pa muz kaze da ga ponekad(u dubokim :lol: pozama) bocne:?mada pitam se da li je to psihicki
 
Meni isto udara u glavu ( i jos po negde...:-D ), ali zaista cini da se osecam zivlje i ljudskije.
Hm, pa nije nelogicno, ako imas nesto unutra, sto ima nekakav cvrst okvir da ce pre ili kasnije da nazulja ili nabode...mora da se brani kada je nesto napada:-D, kao taj celavi sto se gura...:-D
 
Da li mi verujete - Dusko Radovic

Umivao se jedan decak
svakoga dana bez prestanka,
pa su mu usi rasle, porasle,
pa mu je koza postala tanka.
- Da li mi verujete?

Majka je stalno vikala "dosta"
al' on je hteo, on je hteo...
Umivao se svakog dana
pa se odjednom razboleo.
- Da li mi verujete?

Dosao jedan lekar strog
pa kaze:
- Tako mi prsluka mog,
voda je kriva,
- zabranjujem mu da se umiva
- Da li mi verujete?
 
Tuširam se svakog dana, to mi je telesna hrana...
Što, da nije neobično? Dobro, ako nije uobičajeno, ja ću da kupim kaubojske gaće, one jednodelne sa potkošuljom iz jednog dela što imaju samo otvor na genitalijama.
 
slatko volim :)):
tusiramo se svakog prvog u mesecu ....a kupanje je za Bozic i Uskrs...Duplo vise nego sto je praktikovao Luj XIV, sad su ipak modernija vremena.. Samo smo zadrzali kupanje u parfemu svakog dana, tradicija je tradicija ... A kuga je iskorenjena bolest..

Mir u svetu, ozonska rupa i - kaaaaad će plata? :lol:
 

Back
Top