Upoznavanje sa roditeljima

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
Dakle, kad vas devojka pozove da upoznate njene roditelje ili obrnuto, koji je vas prvi utisak o toj ideji?

da li:
1. jaoj, k'o da cu da je zenim/da me udaje...
2. divno... (bilo ironicno ili ne)
3. nesto trece sto cu tek da smislim.

i uopste sta vi mislite o tome? :?:
 
pa to je i moje misljenje...no, komentari iz mog okruzenja su bas oni ''k'o da ce da te zeni...''

ja bih za leto trebala da idem sa jednom drugaricom kod njega, i bas bih rado upoznala njegove roditelje, i sestru itd.

sa druge strane, moja sestra kad je upoznala roditelje njenog decka je raskinula sa njim dva dana kasnije, njen izgovor je bio ''ne mogu vise da IH podnesem'' - da li bi to trebalo nesto da mi kaze?

sa trece strane - volela bih da cujem sta danasnja omladina ugl. misli o tome ('ajde, 'ajde - tipkajte!)
 
ma dok je veza ono, da kazhem obichna, bolje se ne upoznavati, stvarno mogu neki roditelji biti katastrofa. a nekad je bolje i upoznati se, kao recimo kad sam se upozn'o sa matorcima od bivshe pa sam im se svideo, pa kad je ona neshto s'ebala shkolu i nisu je pushtali napolje, pushtali su je samo kod mene 8-) :)
 
Za upoznavanje sa roditeljima kontam da mi treba neka duga i ozbiljna veza.Ne bih da se bakcem sa tim...uzasavam se na samu pomisao :lol:
I jedna i druga strana bi bile totalno lude,ne znam za koga bi me bilo vise blam,da li da moji roditelji upoznaju mog decka ili da decko upozna moje roditelje :P
 
meni je ranije bila frka da upoznam decka sa roditeljima,al sad mi je opusteno,a i moji su sigurniji kad ga poznaju... a plus ja sam navikla da bleym sa deckom&drustvom kod mene kuci, tako da je neizbezno da se moji upoznaju sa njim....
 
wild_child:
Ajde jos i upoznavanje sa roditeljima nekako....

ali extrem mi je kad se roditelji medjusobno upoznaju pa pocnu da se druze i ispijaju kafice....i onda kad veza pukne...lalallala


strashno :shock: ...nije mi to palo na pamet...ali strashno! bas sto ti kazes extreme

malo mi je cudno...idem da upoznam njegove roditelje, nakon svega sto je on jadnik doziveo sa mojim...ja sam htela da nestanem u tom trenutku, moja mama je bila strashno konzervativna i stalno se vracala na temu ''znas, ona je devojcica...'' a najbolje je bilo ''ja iskeno mislim da ti nisi potreban'' - i nastala je dramska pauza od dva minuta...dok mu nisam sutnula nogu i on je rekao ''ali ja cu uvek biti uz nju -- bla bla bla...''

katastrofa - ko zna sta ljudi misle o meni i mojoj familiji...
 
Ma samo se opusti:)

Ja sam do sada...upoznala roditelje cini mi se dva bivsa momka. I to ono..slucajno, ja bila kod njih a oni dosli haha;)
Ali nekakvi svecani doceci i obroci i sluzbena upoznavanja su mi nekako.....odbojna.....
Mislim ok, ali npr sta ja imam posle 3 meseca veze da radim kod njih na rucku ili tako nesto:|

Imam jednu drugaricu koju ima totalno bolesnu vezu sa majkom svoga decka....cak se i dopisuju preko mobilnog....a njih dvoje zajedno sta...5 meseci....njoj je to normalno..meni je opet bolesno....ali ko sam ja da sudim

Ali ako npr par planira da ide negde zajedno, da putuje onda ipak mislim da treba da roditelji upoznaju ono drugo.....cisto radi neke sigurnosti
 
ja znam roditelje mog decka, on moje,,,posto mi mama i njena familija zive u bg-u, bili smo tamo nedelju dana da se upoznaju, mene farba njegova mama...sve je ok!
samo sto je on jedinac, a mnogo su vezani (on i njegova mama), pa se malo borimo oko njega, alimse to ne primecuje....moj tata igra igrice i izlazi sa mojim deckom, ali ga mama mrzi
 
moja majka nije nikad pokazivala niti govorila njeno misljenje o njemu 'sem onaj jedan put. nikad se nije nesto previse opustala oko njega...
moj tata ga zeza, ali umereno, nista da bi ga sad ovaj mrzeo i tako to...

ja jedino sto znam sa njegove strane je da njegova majka nije bas odusevljena zbog toga sto sam srpkinja, a njegova sestra me gotivi.
 

Back
Top